Dyskusja - II liga

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

BartGib
Team President
Posts: 520
Joined: Fri Jun 01, 2007 8:51 am
Location: Poland, Szczecin

Post by BartGib »

A za co dosta³ :?:
Image

"Dwie rzeczy są nieograniczone - wszechświat i ludzka głupota.
Co do tego pierwszego nie mam jednak pewności".
Albert Einstein
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

BartGib wrote:A za co dosta³ :?:
nie mozna rozmawiac o banach na forum wiec Twoje pytanie uznajemy za niewazne...

co do zamiany to jej nie bedzie, skonczy sezon jako bot i dopiero wtedy wymienimy druzyne...
"If you hate something don't you do it too..."
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

Nowym opiekunem II ligi zostal Ufuss, ja bede prowadzil Ekstraklase....
"If you hate something don't you do it too..."
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

pearljammer wrote:Nowym opiekunem II ligi zostal Ufuss, ja bede prowadzil Ekstraklase....
Dziekuje dziekuje, mam nadzieje ze wspolpraca bedzie mila i przyjemna, gdyby ktos chcial sie skontaktowac z czyms w grze to ponizej sa moje namiary, mam rowniez prosbe o jak najszybsze podawanie wynikow na forum, to chyba by bylo na tyle zycze powodzenia wszystkim uczestnikom IILP.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Mam mala prosbe aby wysylac zaproszenia na mecze LP pare dni wczesniej (4-7dni), bo jak wiadomo duzo menadzerow preferuje codzienne zapelnianie wszystkich slotow i pozniej gdy chce sie wyslac zaproszenie na 1-2 dni przed meczem, to ciezko dopasowac tak aby obydwie druzyny mialy wolny slot o jednej godzinie, a co za tym idzie wynikaja z tego pozniejsze problemy z przenoszeniem meczy na inne dni, albo co gorsze walkowery.
Mysle ze to nie jest problemem, bo wiekszosc loguje sie minimum raz dziennie, zeby ustawic sklad na kolejny dzien, a wyslanie, badz przyjecie zaproszenie trwa doslownie pare-parkanascie sekund.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
KajTeK
Team Board Member
Posts: 384
Joined: Mon Aug 06, 2007 7:27 pm
Location: Zabrze POL

Post by KajTeK »

witam , ja jutro wyjezdzam na 10 dni na obóz i niewiem jak z dostêpem do internetu , wiec 3 kolejke gralem dzisiaj

GKS Zabijaki 3 - 2 Grom Wolsztyn

Slawomir 'KILLER' Golaszewski 1 - 0 29'
30' 1 - 1 Paulius Tomkevièius (P)
Josef Bajer 2 - 1 43'
70' 2 - 2 Paulius Tomkevièius
Radek 'SNIPER' Gubiec 3 - 2 88'

reszte rozegram jakos tylko niech przeciwnicy wpisza wyniki .Dzieki!!!
Manager - KajTeK
Team - F.C. Zabijaki G.311
KajTeK
Team Board Member
Posts: 384
Joined: Mon Aug 06, 2007 7:27 pm
Location: Zabrze POL

Post by KajTeK »

witam w druzynie GKS Zabijaki nastapila zmiana menadzera , dotychczasowy jerzy kiler zrezygnowal z powodu slabych wynikow i, a nowym zosta³ zas³uzony KajTeK ( co nie kturzy go znaja)
Manager - KajTeK
Team - F.C. Zabijaki G.311
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Robi sie male zamieszanie w II LP, wiec pisze aby wszyscy byli swiadomi ze od 12 kolejki, sezonu XI, powracaja zasady zawarte w regulaminie LP, glownie chodzi mi o to ze jesli ktos sie spozni z podaniem wyniku bedzie walkower. Przypominam tez ze wynik meczu zobowiazany jest podac nie tylko gospodarz, ale takze menadzer zespolu grajacego na wyjezdzie.

P.S. Jesli ktos wie co sie dzieje z podanymi ponizej druzynami - menadzerami, prosze o pw z info na forum, badz w grze:
Cieplewo Gnidy - Kowaluk Jakub
MaliSko - merridas
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

mariusz5891 wrote:
Ufuss wrote:MaliSko - Yabadaba 0 : 5 walkower z powodu braku zaproszenia.
Zaproszenia byæ nie mog³o bo tej dru¿yny nie ma juz w systemie
Kibic wrote:W takim razie je¶li dru¿yny Malisko nie ma ju¿ w systemie nie powinny wszystkie mecze od pocz±tku sezonu z udzia³em tej dru¿yny zostaæ zweryfikowane jako walkower dla przeciwników?
Nigdy wczesniej nie bylo praktykowane takie zachowanie, nie bedzie i tym razem. Poprostu wyniki od teraz jak sie kazdy do mysla to beda walkowery (oczywiscie nadal trzeba je podac na forum), jesli zas chodzi o wczesniejsze mecze tego zespolu, to ich wyniki nie ulegna zmianie.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Kilmar wrote:Ej, Panowie (i Panie), bez ¿arów!
Ustalono, ¿e skoro Cieplewo_Gnidy nie ma w systemie, to automatycznie wszyscy dostaj± teraz zwyciêstwo walkowerem
To co, mia³em pisaæ po raz 20-sty, ¿e ta dru¿yna ju¿ nie istnieje??
Przeczytaj powyzej caly post, badz najwazniejsze slowa: "Poprostu wyniki od teraz jak sie kazdy do mysla to beda walkowery (oczywiscie nadal trzeba je podac na forum)", bo zawsze moga byc dwustronne walkowery.
Pozatym nawet jesli zamiast 0pkt dostalbys 3pkt nie zmieniloby to nic w tabeli pod wzgledem awansow, spadkow, badz barazy.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

Za pamieci pisze, pierwsze dwie kolejki moge nie rozegrac odrazu bo nie wiem czy bede miec mozliwosc przyjecia zaproszenia, jesli tak to oczywiscie przyjme badz wysle, jesli nie rozegram mecze pozniej...
"If you hate something don't you do it too..."
Kilmar
Team Board Member
Posts: 302
Joined: Thu May 17, 2007 9:50 am
Location: Lodz, Poland

Post by Kilmar »

Ufuss wrote:Przeczytaj powyzej caly post, badz najwazniejsze slowa: "Poprostu wyniki od teraz jak sie kazdy do mysla to beda walkowery (oczywiscie nadal trzeba je podac na forum)", bo zawsze moga byc dwustronne walkowery.
Pozatym nawet jesli zamiast 0pkt dostalbys 3pkt nie zmieniloby to nic w tabeli pod wzgledem awansow, spadkow, badz barazy.
Oczywi¶cie masz racjê ale w realu co¶ takiego nazywamy biurokracj±
Pisanie dla samego pisania
Nie bêdê kontynuowa³ tematu bo nie ma to sensu ale dla mnie takie za³atwienie sprawy jest lekko dziwne i niezgodne z regulaminem
2.3 Ka¿dy zespó³ (a nie tylko gospodarz) jest zobowi±zany do podawania wyników w³asnych meczów, (...). Wynik nale¿y podaæ przed up³ywem 48h od godziny 22.00 dnia którego zosta³a rozgrywana dana kolejka. W przypadku, gdy ¿adna z dru¿yn nie poda wyniku (...) og³aszany jest obustronny walkower w danym meczu niezale¿nie od tego, jakim wynikiem zakoñczy³o siê to spotkanie.
Walkower og³osi³e¶ w poniedzia³ek po 11, czyli po 37h.
Mia³em jeszcze czas na zg³oszenie.

pozdrawiam
Kilmar
the Nevis

Ash nazg durbatululuk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Kilmar wrote:Oczywi¶cie masz racjê ale w realu co¶ takiego nazywamy biurokracj±.
Nie bêdê kontynuowa³ tematu bo nie ma to sensu ale dla mnie takie za³atwienie sprawy jest lekko dziwne i niezgodne z regulaminem.
Walkower og³osi³e¶ w poniedzia³ek po 11, czyli po 37h. Mia³em jeszcze czas na zg³oszenie.

pozdrawiam
Moze i nazwiemy to biurokracja, ale cos takiego niestety jest nieodzowne, bo bez tego pozniej czesto robi sie balagan.
Co do regulaminu to nie sadze, aby bylo to niezgodne.
Tak miales czas (do 22), ale jak juz wczesniej pisalem nic to nie zmienialo pod wzgledem awansow, spadkow, badz barazy. Dla mnie osobiscie roznica miedzy miejscem 4, czy 5, czy 6 w II LP (gdy w Ekstraklasie nie ma wiecej botow niz 3) nie ma zadnego znaczenia.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
lisek7
Team Manager
Posts: 164
Joined: Mon Jul 14, 2008 3:38 am

Re: Dyskusja - II liga

Post by lisek7 »

tu pisze, że gram 10stycznia z as mania natomiast tutaj pisze, że gram 09.01 z FC zabijaki

Chodzi o IV kolejkę według którego terminarza grać?
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Dyskusja - II liga

Post by WojT »

gramy wg tego co jest na tym forum - w międzyczasie wprowadzam poprawki na sp-poland - zakończyłem już przenoszenie danych - zostało mi tylko wyprowadzenie terminarzy we wszystkich ligach.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”