Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Moderators: Moderator, Polish Moderators

davor
Team Manager
Posts: 176
Joined: Thu Mar 19, 2009 12:49 pm

Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by davor »

Witajcie!
Jestem nowy na forum, chociaż gram już 5 sezon. Rozmawiałem już z pearjammerem i gladiatorem o mojej sytuacji nie bardzo wiedzieli jak pomóc, więc liczę, że może ktoś tu da jakieś możliwe rozwiązania. Historia zaczyna się od zeszłego sezonu trwa aż do dziś. Mianowicie na zeszły sezon zbudowałem drużynę, która była najmocniejszym teamem mojej ligi (patrząc na najlepszy występ każdego gracza pierwszego składu + solidni rezerwowi w porównaniu z ekipami rywali), podobnie jest w tym sezonie (dość powiedzieć, że 4 graczy, grających 70 to jak na F dużo). Problem w tym, że wciąż przegrywam lub remisuje mecze ze słabszymi od siebie i przez to gnije w środku tabeli ligi F już drugi sezon.
Oczywiście pilnuje atmosfery (zawsze powyżej 90)
Pilnuje agresji, bo mam agresywnych graczy (agresja plus sędzia = 110, tylko, gdy sędzia ok 90 wtedy daje 30-40)

Z tego, co wiem to atmosfera i agresja ma wpływ na procentowy podział formacji (obrona+pomoc+atak) a zatem nie tu tkwi problem. Cały poprzedni sezon + ta część tego, to w sumie 42 mecze. Z tych 42 wygrałem tylko 24 mając w każdym z tych 42 wyższe noty piłkarzy od przeciwnika (sumując całą 11 czyli np. 70+66+68+71…itd.) !!! i to z reguły wyższą o kilkadzieścia lub kilkadziesiąt.

Część z tych 24 nie wygranych meczy (ok. 7-8 ) to moja wina bo kombinowałem z agresją, gdyż w ligach G i H agresja znaczenia nie miała bo rywale byli za słabi.
Poniżej jednak jest 5 meczy (z tego i poprzedniego sezonu), których nie można wyjaśnić w żaden racjonalny sposób(troche duzo jak na półtorej sezonu). Oto spis meczy:

W nawiasie podaje sumę formacji obrona-pomoc-atak przeciwnika i moją
Hlubocky-FC Miechowice 2-1 (126:127)
DAK Zlin- FC Miechowice 1-1 (119-129)
Club Stars- FC Miechowice 0-0 (120-124)
Havran – FC Miechowice 2-2 (117-122)
FC Stupava – FC Miechowice 2-2 (112-119) (dodatkowo stupava w ciągu ostatnich 2 tygodni zrobiła 23 transfery!! więc atmosfera musiał mieć max 20-30)


Ktoś powie zmienna losowa, ale dodam, że jeszcze nigdy nie wygrałem meczu mając równe czy gorsze procenty, więc jeśli to zmienna losowa to działa tylko w 1 stronę. Jeśli ktoś zechce pomóc o co bardzo proszę to zapraszam u mnie w wynikach można obejrzeć powyższe mecze i samemu sprawdzić. Bardzo liczę na waszą pomoc bo wkurza mnie jak ciągle slabi Czesi mnie leją
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by Ufuss »

davor wrote:Witajcie!
Oczywiście pilnuje atmosfery (zawsze powyżej 90)
Z tego, co wiem to atmosfera i agresja ma wpływ na procentowy podział formacji (obrona+pomoc+atak) a zatem nie tu tkwi problem.
10 atmosfery to dosyc duzo, gdy np. grasz na boisku przeciwnika, dasz mniejsza agresje, zle dobierzesz polecenia indywidualne, albo taktyke, wiec pomimo ciut lepszych zawodnikow mozesz spokojnie przegrac.
davor wrote:Cały poprzedni sezon + ta część tego, to w sumie 42 mecze. Z tych 42 wygrałem tylko 24 mając w każdym z tych 42 wyższe noty piłkarzy od przeciwnika (sumując całą 11 czyli np. 70+66+68+71…itd.) !!! i to z reguły wyższą o kilkadzieścia lub kilkadziesiąt.
Nie sumuj tylko ocen graczy, bo na koncowy wynik wplywa tez taktyka, atmosfera, agresja, mecz grany u siebie/na wyjezdzie, to wszystko moze dodac/odjac pare oczek.
davor wrote:Poniżej jednak jest 5 meczy (z tego i poprzedniego sezonu), których nie można wyjaśnić w żaden racjonalny sposób(troche duzo jak na półtorej sezonu). Oto spis meczy:

W nawiasie podaje sumę formacji obrona-pomoc-atak przeciwnika i moją
Hlubocky-FC Miechowice 2-1 (126:127)
DAK Zlin- FC Miechowice 1-1 (119-129)
Club Stars- FC Miechowice 0-0 (120-124)
Havran – FC Miechowice 2-2 (117-122)
FC Stupava – FC Miechowice 2-2 (112-119) (dodatkowo stupava w ciągu ostatnich 2 tygodni zrobiła 23 transfery!! więc atmosfera musiał mieć max 20-30)


Ktoś powie zmienna losowa, ale dodam, że jeszcze nigdy nie wygrałem meczu mając równe czy gorsze procenty, więc jeśli to zmienna losowa to działa tylko w 1 stronę. Jeśli ktoś zechce pomóc o co bardzo proszę to zapraszam u mnie w wynikach można obejrzeć powyższe mecze i samemu sprawdzić. Bardzo liczę na waszą pomoc bo wkurza mnie jak ciągle slabi Czesi mnie leją
Odrazu mowie ze nie przegladalem wszystkich twoich meczy, tylko piec, ktore wymieniles, wiec moja opinia nie musi byc w 100% trafna. Juz wczesniej gdzies pisalem, ze tak naprawde o wygranej nie decyduje tylko suma formacji, skladaja sie na to takze inne skladowe styl, taktyka, moze jeszcze jakies wiecej (czesto nazywany wspolczynnik losowy). Wiec wez pod uwage inne wspolczynniki (glownie taktyke i styl). Analizujac je, jak dla mnie w tych 4 meczach moze byc wynik remisowy.
DAK Zlin- FC Miechowice 1-1 (119-129)
Club Stars- FC Miechowice 0-0 (120-124)
Havran – FC Miechowice 2-2 (117-122)
FC Stupava – FC Miechowice 2-2 (112-119)

To jedyny mecz z tych pieciu, w ktorych sam nie wiem jak mozna wytlumaczyc wygrana przeciwnika, ale jesli tylko ten jeden mecz jest niwyjasniony na poltorej sezonu mozna uznac go za bug/fart przeciwnika/zmienna losowa/lub moze byc to poprzez czerwona kartke.
Hlubocky-FC Miechowice 2-1
4 - 3 - 3 Formacja 3 - 4 - 3
Długa piłka Taktyka Kopnij i biegnij
100% Styl 100%
70% Agresja 65%
60% Obrona 42%
30% Pomoc 41%
36% Atak 44%
(126:127)
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
davor
Team Manager
Posts: 176
Joined: Thu Mar 19, 2009 12:49 pm

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by davor »

10 atmosfery to dosyc duzo, gdy np. grasz na boisku przeciwnika, dasz mniejsza agresje, zle dobierzesz polecenia indywidualne, albo taktyke, wiec pomimo ciut lepszych zawodnikow mozesz spokojnie przegrac.

Zgadzam sie z Toba w 100%. Od poczatku grajac w SP bardzo dokladnie analizuje wszystkie aspekty gry i tylko dlatego ze zdaje sobie sprawe z powyzej podanych rzeczy wypisalem tylko 5 meczy.Ale ok przeanalizujmy te mecze tutaj:

Mecz Hlubocky-FC Miechowice 2-1 sam sie zgodziles ze byl baaardzo "dziwny".Wiec go pomine

1.Dak Zlin-FC Miechowice

Nawet w przypadku gdy atmosfera on 100 ja 90 to:
-styl-on 75 ja 100 z tego co obserwuje wszyscy najlepsi uzywaja 100 wydaje mi sie ze ja powinienem byc do przodu majac lepszych graczy
-agresja - dałem 75 on 65 nie dostalem czerwonej wiec znowu plus dla mnie
-indywidualne- wg SPMT
-taktyka 3-4-3 kopnij biegnij - pod nia budowalem druzyne, rowniez najlepsi graja ta taktyka
Do tego dochodza gracze o niebo lepsi (w sumie 67 na maja korzysc) i 10 % co wg mnie jest przepascia!!!
Ten mecz to jest najwiekszy kosmos dla mnie

2.Club Stars-FC Miechowice 0-0

Znow zakladam atmosfere 100-90 dla niego
-styl ja 100 on 90 roznica znikoma
-agresja ja 75 on 35 duzy plus dla mnie (nawet mimo jednej czerwonej kartki)
-indywidualne- SPMT
-taktyka - obaj taka sama
Do tego roznica graczy 16 na moja korzysc i 4 % na moja korzysc. WG mnie zostalem oszukany:)

3.Havran-FC Miechowice 2-2

-styl - znowu 90 do 100 mala roznica
-agresja- ja 25 on 20 - prkatycznie bez roznicy
-indywidulane jak zawsze SPMT
-taktyka - inna ale jakos nie przekonuje mnie ze to jest powod inaczej wszyscy przeciw 3-4-3 grali by 4-3-3 dluga pila
Do tego roznica graczy 51 na moja korzysc i 5 % w formacjach - nie mam wytlumaczenia

4.FC Stupava-FC Miechowice

-Mecz z dzisiaj atmosfera ja 91 on max 20 (zobacz ile zrobil transferow w tym sezonie i w ostatnich dniach)
-styl- obaj to samo
- agresja - on 100 ja 75 moze to to ale przy ogromie pozostalych argumentow jak dla mnie niemozliwe
- taktyka jak wyzej z Havranem
Do tego roznica graczy 30 na moja korzysc i az 7% w formacjach - kolejny raz kosmos:/ gdyby agresja zawazyla mialo by to swoje odbicie w formacjach tak sadze



Teraz Ty napisz uffus dlaczego uwazasz ze tu mogly byc remisy.Wg mnie nie moglo sie to wydarzyc
Adas =)
Team Manager
Posts: 243
Joined: Sat Sep 02, 2006 6:50 pm
Location: Warszawa Mur(P)anów
Contact:

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by Adas =) »

Ja bym powiedział tak... masz zajebistego pecha i tyle : )

Według mnie o wygranej decyduje podsumowanie poszczególnych formacjii - w procentowam wykazie tych formacjii jest zawarte już wszystko ! I agresja i styl, formacja i wszystko to co tam sie na około meczu ustawia jest przedstawione w postaci procentowej poszczególnych formacjii. Jeśli tobie zdaża sie przypadek że masz o 10 oczek więcej niż przeciwnik a mimo to remisujesz no to poprostu masz pecha : ) ale to normalne i w sumie nawet fajne ! To jest Football ! wszystko jest możliwe : ) gdyby ta gra miała wyliczać procentowo lepszego gracza i ZAWSZE lepszemu wynikowi przyznawać zwycięstwo zatraciło by sie to co w footboolu najpiękniejsze : )

Wracając do twojego problemu - masz zajebistego pecha i tyle... (jeśli cie to pocieszy ja chyba nigdy nie wygrałem w karnych... nie wiedzieć czemu zawsze karne przegrywam... gram od 2006r czyli troche rozstrzygnięć rzutami karnymi miałem)

Napewno jeśli masz przewage do 5 oczek to remis to normalna sprawa ! Zdziwił mnie tylko ten mecz gdzie miałeś przewage aż 10 oczek i chyba był remis... to już jest głupie... no ale to football :P rywal może miał farta ty pecha i tyle.

Powinieneś raczej starać sie zbudować JESZCZE lepszą drużyne aby wygrywać mecze 100% pewnie ! a nie liczyć na łód szczęścia.
Manager: Rodrigo
Team: Caramel Vanilla
National Manager: Image

Strona Caramel Vanilla : www.caramelvanilla.futbolowo.pl


Image
davor
Team Manager
Posts: 176
Joined: Thu Mar 19, 2009 12:49 pm

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by davor »

Adas wszystko sie zgadza:)
Ja uwazam dokladnie tak samo, ze w sumie poszczegolnych formacji jest założone już wszystko styl,agresja (widac ze przy innej agresji czy stylu a tych samych graczach procenty wychodza inne itd), i zgadzam sie ze to jest piekno foottbalu gdy takie rzeczy sie zdarzaja, ale na litosc boską niech się zdarzają w obie strony, albo chociaż mojej konkurencji do awansu.Ale nie, inne mocne drużyny mojej ligi wystarczy żeby o 1% byli lepsi od rywala i zawsze wygrają:(

Rozmawiałem na privie z Gladiatorem i oto co poradził:

"Proponuje zrobić statystykę wszystkich meczy ligowych - w postaci tabeli:
- 1 2 3
A
B
C

A - wygrane
B - remisy
C - przegrane
1 - mecze gdzie mialeś lepszą
2 - taką samą
3 - gorszą niż przeciwnik sumę ocen formacji (obrona+pomoc+atak)

Pozdr.
Gladiator"


Oczywiscie zrobiłem takie wyliczenie i zatrważające wyniki otrzymałem oto one:
A- 25

A1- 25
A2- 0
A3- 0

B-9

B1- 6 (raz o 10%, raz 7%, raz 5% i raz 4%)
B2- 2
B3- 1 (raz mi się udało zremisować u siebie będąc gorszym o 1%)

C-8

C1-1
C2-1
C3-6

Ciekawostką niech będzie, że z tych 25 meczy wygranych tylko 1 raz byłem lepszy o 1% w pozostałych o więcej, co do remisów i porażek to najlepsze kwiatki macie powyżej.
Ale szczytem jest żeby na 9 remisów w 6 mieć lepsza sumą od rywali, z tego w 4 przypadkach o conajmniej 4%!!!


I jeszcze raz Gladiator:

"
Nie wykluczone, że masz pecha, albo ktoś ci w kodzie wpisał wartość zmiennej bad_luck na bardzo dużą wartość ;]"

Jest coś takiego możliwe?? Kto i po co mógłby coś takiego robić??
Adas =)
Team Manager
Posts: 243
Joined: Sat Sep 02, 2006 6:50 pm
Location: Warszawa Mur(P)anów
Contact:

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by Adas =) »

no nic pozostaje mi pocieszyć cie być może drugi raz... przegrałem w pucharze soccerproject z typkiem z ligii "H" ( ja jestem w lidze "F" z tym że przebudowywuje drużyne... )

Nie wiem co Ci poradzić : ) musisz być twardy ! : ) zbuduj taką drużyne której nikt nie podskoczy i we wszystkich meczach będziesz miał przewage co najmniej 10 oczek ; )

Zapraszam na mecz towarzyski : ) Zaproś mnie (dane o mnie masz w podpisie)
Manager: Rodrigo
Team: Caramel Vanilla
National Manager: Image

Strona Caramel Vanilla : www.caramelvanilla.futbolowo.pl


Image
davor
Team Manager
Posts: 176
Joined: Thu Mar 19, 2009 12:49 pm

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by davor »

No tak mam własnie zamiar zrobic:) mimo wielu strat (6 pkt do drugiego i 8 do lidera) mam obu rywali w rewanzach u siebie wiec wierzę, że ciągle sie licze w walce o awans:) może karta się wkońcu odwróci.
Adas zaproszenie poszło na sobote 22.Sprawdzimy najlepsze jedenastki :)
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by Gladiator »

Z Bad_Luck to był oczywiście żart, to raz. Dwa - statystyki jakie wyznaczyłeś raczej nie przerażają, są na niekorzyść, ale wydaje mi się, że świadczą o tym, że albo masz pecha, albo czegoś jeszcze nie wiemy o silniku gry, co ma wpływ na wyniki..
No ja na pewno nie wiem nic o żadnych nowszych zmianach ;p
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
davor
Team Manager
Posts: 176
Joined: Thu Mar 19, 2009 12:49 pm

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by davor »

No cóż pozostaje mi obserwować sytuację dalej i tak jak napisał Adas budować drużynę taką, żeby nie było żadnych wątpliwości w każdym meczu :) dzięki za rady i zainteresowanie.
Też mi się wydaje, że silnik gry ma jeszcze jakieś drobne tajemnice ukryte przed nami.
davor
Team Manager
Posts: 176
Joined: Thu Mar 19, 2009 12:49 pm

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by davor »

Eh... musze tylko nadmienic, że nic się nie zmieniło.Tak jak miałem pecha tak mam go nadal. Kolejne mecze ze słabszymi drużynami remisuje i choć szanse na awans do E mam wciąż bardzo dużą to to jest dramat jak kolejny dzień włączam kompa rano patrze i remis znowu.
Dziś np znowu 3% do przodu - notach graczy już nawet nie wspominam bo to jest zawsze przepaść - i remis 2-2 :x
Ja wiem, że ktoś powie że 3% to jest nic to się zdarza itp. ale po raz n-ty w sezonie?? Dla porównania dodam że jeden z konkurentów do awansu był lepszy od rywala o 1% i jak zwykle wygrał (mnie w takiej sytuacji nigdy w życiu by się nieudało):(
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by pearljammer »

Moze warto tym zainteresowac globala? Napisz na ogolnym forum, po angielsku oczywiscie, moze ktos cos napisze pomocnego, moze to jakis bug? Wszystko jest mozliwe...
"If you hate something don't you do it too..."
kris9912
Team Manager
Posts: 169
Joined: Fri Jun 22, 2007 9:35 pm

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by kris9912 »

To musi być jakiś bug - nie można mieć aż takiego pecha.
Część meczy można wytłumaczyć czerwonymi kartkami, ale zbyt dużo
jest takich, w których logicznego wytłumaczenia takiego czy innego wyniku
znaleźć nie potrafię.
davor
Team Manager
Posts: 176
Joined: Thu Mar 19, 2009 12:49 pm

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by davor »

Witajcie koledzy!
Chyba rzeczywiście na forum ogólnym musze to poruszyć, ale nie znam na tyle dobrze angielskiego:/

Dzisiaj kolejny mecz kuriozum

FC Miechowice - Viktoria Zarovna 0-0

Taka sama agresja. Bez czerwonych kartek. ja 132% koles 123%. 9% różnicy na moją korzyść i remis u siebie. Jeśli chodzi o noty zawodników tradycyjnie przepaść :(
Odechciewa się grać...
davor
Team Manager
Posts: 176
Joined: Thu Mar 19, 2009 12:49 pm

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by davor »

Ludzie błagam pomóżcie mi ktoś.Niech się odezwie ktoś kto mógłby na angielski mi tekst przetłumaczyć żebym mógł moją sytuację na global wrzucić.

Dochodzi już do takich paradoksów że tojest niemożliwe. Do tego co pisałem powyżej mogę dołożyć conajmniej 5-6 przykładów ze sparingów gdzie mam po 7-10% więcej i remisuje.
Dziś grałem sparing mając 18% więcej wymęczyłem 0-1 :(
To już przestało być śmieszne....
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by mcmagik »

Wydaje mi się że mówienie, iż mecz "musiałem" (itp.) wygrać, a tu remis/przegrana, jest co najmniej bezcelowe. Sam grając w SP wielokrotnie miałem sytuacje gdzie przegrywałem/remisowałem wygrany mecz. Lecz zdarzyło mi się wygrać "przegrany" mecz, gdzie różnica w sumie formacji wynosiła około 15%. Kiedyś pisałem o tym na Globalnym forum, i w odpowiedzi dostałem link do meczu Pucharowego (Puchar SP) gdzie grała drużyna z ligi F z drużyną z ligi C. Kolosalna różnica sum (około 25%) i remis 2:2. Przyglądając się można było zauważyć że słabsza drużyna zagrała dość defensywnie, a menadżer z ligi C (moim zdaniem) popełnił kilka błędów przy indywidualnych rozkazach.

Podobnie było w moim wygranym 0:1 meczu z dużo silniejszym przeciwnikiem. Zagrałem dość defensywnie i choć różnica obu 11 była bezapelacyjnie na korzyść przeciwnika, to ja wygrałem.
Nawet w przypadku gdy atmosfera on 100 ja 90 to:
-styl-on 75 ja 100 z tego co obserwuje wszyscy najlepsi uzywaja 100 wydaje mi sie ze ja powinienem byc do przodu majac lepszych graczy
Mecz pierwszy lepszy z ligi A. Zobacz że żaden z nich (choć są to najlepsze drużyny SP) nie dał stylu na 100 choć mogli. Styl należy dobierać do taktyki jaką chcemy zagrać. W Niższych ligach (h,g,f,e,d) niewiele osób się zastanawia nad wpływem stylu do taktyki więc ma ustawione to na maksymalną wartość, domyślam się że również w meczach taki drużyn jest więcej sytuacji.
-agresja - dałem 75 on 65 nie dostalem czerwonej wiec znowu plus dla mnie
Czerwonej nie dostał żaden, lecz posypały się żółte kartki, które z pewnością wpływają negatywnie na zawodnika/drużynę (inaczej sens istnienia żółtej kartki byłby żaden).
-indywidualne- wg SPMT
Wszystkie SP tools pokażą tobie jedynie indywidualne rozkazy które dodają coś do oceny zawodnika, lecz żaden nie pokaże komendy typu "Ofensywny"/"defensywny". Moim zdaniem są to cholernie ważne niedocenione komendy, które mogą mieć duży wpływ na wynik meczu. Jeśli przykładowo dasz pomocnikowi z dużą umiejętnością "Strzał" "Gra głową" rozkaz "ofensywny" to ma on większą szansę strzelenia bramki. Do defensywy ważne są "Odbiór pilki" i "gra głową". Z moich obserwacji ma to potwierdzenie w grze. Ustawienie ofensywne/defensywne zawodnika ma pozytywny/negatywny wpływ na daną formację.
-taktyka 3-4-3 kopnij biegnij - pod nia budowalem druzyne, rowniez najlepsi graja ta taktyka
Chodzi mi o ostatnie zdanie. W tej grze jeśli chcesz osiągnąć coś, to musisz wykombinować sam jakiś swój własny styl. Przykładowo, parę sezonów temu, świat SP zatrząsł się bo dwóch graczy z Izraela grało taktykami 5-4-1 i 5-3-2 i przez 5/6 (nie pamiętam) sezonów z rzędu byli najlepsi w lidze A. Dzięki nim przyszła w pewnym sensie moda na defensywną grę i wielu graczy teraz tak gra (pozdrowienia Grabek :wink: ). Radzę też zauważyć że najlepsi mają dość uniwersalne drużyny i taktykę zmieniają zazwyczaj pod przeciwnika.
Do tego dochodza gracze o niebo lepsi (w sumie 67 na maja korzysc) i 10 % co wg mnie jest przepascia!!!
Możesz mieć najlepszego snajpera w całej lidze (chodzi o wyniki meczowe) a nie będzie on nigdy królem strzelców (odwołuję się do mojej starej drużyny gdzie taki zawodnik był w lidze już G aż do D, zawsze był najlepszym napastnikiem, a nigdy nie strzelał najwięcej goli). Ocena meczowa według mnie nie jest czynnikiem w dużej mierze decydującym o golach bądź wyniku meczu.

Różnica sum w przedziale od 0 do 10 to dla mnie żaden argument by wygrać mecz. Sam to sobie udowodniłeś wypisując te mecze.


I napiszę na koniec że moim zdaniem żaden bug, bad_luck itd to nie jest. Kombinuj więcej z taktyką a może pomoże;-)

Ps. Sprawdź PM.
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”