Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Polish League and Polish Cup

Moderator: Polish Moderators

WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by WojT »

podbe wrote:Nie rozumię gości którzy chcieli grać w lidze a teraz wysyłam zaproszenie(z info mecz LP) i gość odrzuca.Można ich zastąpić innymi zespołami którym zależy na LP?
można ale na razie nie ma chętnych :)
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
JaceKsenior
Assistant Manager
Posts: 98
Joined: Fri Apr 24, 2009 10:18 am

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by JaceKsenior »

podbe wrote:Nie rozumię gości którzy chcieli grać w lidze a teraz wysyłam zaproszenie(z info mecz LP) i gość odrzuca.Można ich zastąpić innymi zespołami którym zależy na LP?

I pomyśl, że kiedyś bardzo nie dawno temu, grały dwie grupy IV ligi po 10 drużyn i były też drużyny ma ławie oczekujących /prawda, ze nie wiarygodne !!!!!!????/ , ale był taki gość / jest jeszcze dziś/, który postawił sobie za ambitny cel zmieść wszystko co dobre w tej lidze, z powierzchni i doprowadził do takiej sytuacji jaka jest teraz.

Ps. to nie bajka, to historia. Mój podpis wyjaśnia to czego nie napisałem !!!!
Rearviewmirror FC gra w II lidze w wyniku oszustwa prowadzących ligę w XVIII sezonie. Wykorzystują do swoich niecnych czynów posiadane uprawnienia, by osiągnąć własne korzyści ! GRANDA !!!! Mafia włożyła nawet tu swoje brudne łapy
JaceKsenior
Assistant Manager
Posts: 98
Joined: Fri Apr 24, 2009 10:18 am

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by JaceKsenior »

Gdyby powtarzam, gdyby !!! to co tu jest napisane było PRAWDĄ !!! i legalne i zgodne z Regulaminem, A przede wszystkim zgodne z duchem gry fair to by organizator to napisał i wyjaśnił. No ale dla Ciebie stale się robi jakieś WYJĄTKI !!!! i dla Ciebie stale się nagina Regulamin i wydaje jakieś dziwne, nie zrozumiałe decyzje. I co gorsze to widzę ewidentnie, że to robisz Ty sam !!!!! Nie posądzam organizatora, żeby w nie spełna 48 godzin wydał dwie sprzeczne decyzje. I tak masz racje to jest korupcja !!!!! Nie kupiłeś, ale wykorzystujesz do prywatnych celów swoją pozycje !!!! Jak byś miał ambicje i zasługiwał na ta pozycje która KTOŚ ??? Ci dał to byś w stosunku do siebie był bardziej stanowczy i krytyczny /i grał tam gdzie Twoje miejsce/ . A opowieść o swoim /TWOIM/ wycofaniu się z gry w nie należnej ci II lidze wkładam między bajki.[/quote][/quote]


Wyrwane z kontekstu, bo system nie pozwala na wiele cytatów. Ale, sprawa ta sama cd. Rearviewmirror FC do III Ligi.
========================================================================================


Kompleks to masz ty!!!! Nawet cie nie stać na rozmowę na argumenty, tylko wykasowałeś mój wpis. Ale to dobrze coraz bardziej się ujawniasz, kim jesteś. Rearviewmirror FC do III Ligi, tam jest twoje miejsce !!!!!!
Rearviewmirror FC gra w II lidze w wyniku oszustwa prowadzących ligę w XVIII sezonie. Wykorzystują do swoich niecnych czynów posiadane uprawnienia, by osiągnąć własne korzyści ! GRANDA !!!! Mafia włożyła nawet tu swoje brudne łapy
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by WojT »

Zgodnie z moją informacją podaną na forum w temacie: WYNIKI - II LIGA - 4 kolejka dostajesz bana na 2 tygodnie. Pismo w tej sprawie poszło już do administratorów forum.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
JaceKsenior
Assistant Manager
Posts: 98
Joined: Fri Apr 24, 2009 10:18 am

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by JaceKsenior »

WojT wrote:Zgodnie z moją informacją podaną na forum w temacie: WYNIKI - II LIGA - 4 kolejka dostajesz bana na 2 tygodnie. Pismo w tej sprawie poszło już do administratorów forum.
Zgodnie natomiast z moja informacją wiedziałem o tym. Ty jesteś kolejnym dowodem na moje racje, razem kombinujecie, tolerujesz jego kombinacje, wiec jesteś też oszustem, a mało zamiast się zabrać do roboty to tylko konsumujecie naszym kosztem swoje profity, bez wkładu pracy na rzecz tej ligi.

Rearviewmirror FC do III Ligi - znalazł się w II lidze bo organizatorzy sie dogadali, kombinowali oszukiwali. To jest jedyne już na świecie miejsce po za IRANEM, gdzie opozycji się zamyka gębę, nawet w Rosji już jest jako taka demokracja.


Ps. To jak to jest, przecież on /R-!!!!/ mówił, że mnie zbananował !!!! A ty się musisz zwracać o pomoc, wasze oszustwa zapedzaja was coraz bardziej w kozi róg, lenie i oszuści do roboty się zabierzcie tylko uczciwej !!!!!! To jest wasz czas i pora !!!!!!!!!
Rearviewmirror FC gra w II lidze w wyniku oszustwa prowadzących ligę w XVIII sezonie. Wykorzystują do swoich niecnych czynów posiadane uprawnienia, by osiągnąć własne korzyści ! GRANDA !!!! Mafia włożyła nawet tu swoje brudne łapy
JaceKsenior
Assistant Manager
Posts: 98
Joined: Fri Apr 24, 2009 10:18 am

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by JaceKsenior »

WojT wrote:Zgodnie z moją informacją podaną na forum w temacie: WYNIKI - II LIGA - 4 kolejka dostajesz bana na 2 tygodnie. Pismo w tej sprawie poszło już do administratorów forum.

Ty, a może zamiast wypisywać tu te brednie to może byś zrobił wreszcie tabele II ligi. Wszystko cie interesuje tylko nie to co należy do twoich obowiązków za które czerpiesz profity !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11


Ps. Do zobaczenia za dwa tygodnie, dwa tygodnie luzu macie na kręcenie tych lodów!!!!!!!
Rearviewmirror FC gra w II lidze w wyniku oszustwa prowadzących ligę w XVIII sezonie. Wykorzystują do swoich niecnych czynów posiadane uprawnienia, by osiągnąć własne korzyści ! GRANDA !!!! Mafia włożyła nawet tu swoje brudne łapy
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by WojT »

Tabela jest dawno zrobiona - jak byś nie był taki zawzięty to dawno byś to odkrył.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
JaceKsenior
Assistant Manager
Posts: 98
Joined: Fri Apr 24, 2009 10:18 am

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by JaceKsenior »

WojT wrote:Tabela jest dawno zrobiona - jak byś nie był taki zawzięty to dawno byś to odkrył.


Ty facet myślisz, że masz przed sobą ćwierć inteligentów, w sobotę odbyła się 6 -VI - szósta - kolejka II ligi jak nie wierzysz patrz nieaktualny terminarz. To co pieprzysz, że tabela jest aktualna. Do roboty facet. Podaj aktualna tabele po Vi kolejkach tzn, że w rubryce mecze drużyny maja mieć wpisane S Z E Ś Ć wyników. A jak nie wiesz co zrobić z nierozegranymi meczami to poczytaj regulamin !!!!!!! Jego /regulaminu/ wartości tu nie oceniam, ale jak jest to obowiązuje.
Zaproś tez do roboty nad rozgrywkami tego twojego wspólnika oszusta i zamiast dalej kombinować co tu jeszcze spieprzyć niech teraz za twoją łaskę nienależnego awansu coś odpracuje. No nieudeczniaki i lenia do roboty.
Rearviewmirror FC gra w II lidze w wyniku oszustwa prowadzących ligę w XVIII sezonie. Wykorzystują do swoich niecnych czynów posiadane uprawnienia, by osiągnąć własne korzyści ! GRANDA !!!! Mafia włożyła nawet tu swoje brudne łapy
podbe
Team Manager
Posts: 100
Joined: Sun Jul 19, 2009 8:10 am

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by podbe »

kiedy będzie aktualizacja tabeli IIIB ?
Lubczyk
Assistant Manager
Posts: 54
Joined: Mon Feb 18, 2008 11:45 pm

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by Lubczyk »

ja nie będę się pytał indywidualnie każdego o wyniki, w IIIB dla mnie liczą się tylko już 3 zespoły, reszta se odpuściła, wiec wychodzi na to że od przyszlego sezonu będzie jedna liga III
JaceKsenior
Assistant Manager
Posts: 98
Joined: Fri Apr 24, 2009 10:18 am

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by JaceKsenior »

Okres zamkniecie mi przez pożal się boże organizatorów UST minął !!! Piszcie więc znów do mnie !!! Będę wytykał te wszystkie kombinacje i oszustwa organizatorów znowu, do momentu jak mnie nie zbananują.
Rearviewmirror FC gra w II lidze w wyniku oszustwa prowadzących ligę w XVIII sezonie. Wykorzystują do swoich niecnych czynów posiadane uprawnienia, by osiągnąć własne korzyści ! GRANDA !!!! Mafia włożyła nawet tu swoje brudne łapy
JaceKsenior
Assistant Manager
Posts: 98
Joined: Fri Apr 24, 2009 10:18 am

Re: Sezon XVIII - Rozpoczęcie

Post by JaceKsenior »

WojT wrote:II liga:
Terminarz dla II ligi


UWAGA! - chwilowo terminy dwóch pierwszych kolejek są poprawne - dotyczy to również wszystkich lig :D - postaram się jak najszybciej to poprawić :D

III liga A:
Terminarz dla III ligi A


III liga B:
Terminarz dla III ligi B
Chciałbym się dowiedzieć !!! dlaczego ??? terminarz jest opracowany tak jak jest, czyli dlaczego nie gra się w drugiej rundzie meczy według tej samej kolejności co w pierwszej tylko ze zmiana gospodarza !!!! gdyby przypadkiem organizatorzy myśleli, że ja nie wiem dlaczego ??? to mogę wam organizatorom tą kombinacje odsłonić !!!!!
Rearviewmirror FC gra w II lidze w wyniku oszustwa prowadzących ligę w XVIII sezonie. Wykorzystują do swoich niecnych czynów posiadane uprawnienia, by osiągnąć własne korzyści ! GRANDA !!!! Mafia włożyła nawet tu swoje brudne łapy
Post Reply

Return to “Liga Polska i Puchar Polski (pl)”