ustawienia zespolu

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
guzik27
Fan
Posts: 2
Joined: Sat Mar 14, 2009 2:30 pm

ustawienia zespolu

Post by guzik27 »

Jakie jest waszym zdaniem najlepsze ustawienie i jaka do niego taktyka gracie??

Ja gram 532 taktyka dluga pilka, moze wy stosujecie cos innego ??
zaku1234
Coach
Posts: 49
Joined: Thu May 21, 2009 8:36 pm

Re: ustawienia zespolu

Post by zaku1234 »

Wejdź na SPMT tam będą dokładne ustawienia dla twojego zespołu, jak ustawisz to napewno lepiej ci zaczną zawodnicy grać.
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: ustawienia zespolu

Post by janektm »

Taktyka zawsze jest zależna od tego jakimi zawodnikami dysponujesz i od tego z jakim przeciwnikiem grasz.
Ja np w zależności od tego czy dany zawodnik jest kontuzjowany czy nie, czy też np jest w słabej formie ustawiam
konkretną taktykę pod skład. Gram wszystkimi taktykami a najczęściej stosuję: 3-4-3, 4-3-3, 5-4-1.
Jeśli grasz z silniejszym przeciwnikiem lepiej ustawić defensywną taktykę, jeśli nie da wygrać zawsze można zremisować ;).
Team: FC Czarni
Manager: janektm
franek1495
Coach
Posts: 43
Joined: Fri Jan 22, 2010 4:41 pm

Re: ustawienia zespolu

Post by franek1495 »

dobra rada janektm ja np gram cały czas 4-3-3 i bez taktyki i przegrywam ale to dlatego bo mam troche problemy budzetowe i się nie przykładam poroblem mam taki że pensje(45kza mecz ) przewyższają moje zarobki 7 temu miałem 800k a teraz mam 600k i jeżeli ktoś ma radę jak poprawić moją sytuację to proszę pisać a chciałbym w tym sezonie zrobić sobie skład dobry jak ktoś chce kupić zawodników slabych ale po 100,10,1 to zapraaszam do mnie bo po tyle sprzedaje zawodników mam nadzięję że chociaż 100k mi wpadnie narazie sprzedaje 5 zawodników jak ktoś chce ktoregoś mojego zawodnika kupić to niech pisze kogo i ile da za niego.Moja Drużyna to Sparta Warszawa
menager drużyny
Sparta Tuchlin
nick w grze
franek1495
iletlovein
Coach
Posts: 30
Joined: Thu Dec 10, 2009 10:09 pm

Re: ustawienia zespolu

Post by iletlovein »

Franek, przy 4-3-3 to proponuję kopnij i biegnij.. i myślę, że się każdy ze mną zgodzi.
franek1495
Coach
Posts: 43
Joined: Fri Jan 22, 2010 4:41 pm

Re: ustawienia zespolu

Post by franek1495 »

ok dzięki za radę zastosuję się do niej a masz pomysł na rozwiązaniu mojego problemu finansowego ???
menager drużyny
Sparta Tuchlin
nick w grze
franek1495
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: ustawienia zespolu

Post by janektm »

iletlovein wrote:Franek, przy 4-3-3 to proponuję kopnij i biegnij.. i myślę, że się każdy ze mną zgodzi.
Wiesz to zależy od składu przy dobrych obrońcach i napastnikach jak grasz 4-3-3 to lepiej grać długą piłkę.
Team: FC Czarni
Manager: janektm
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: ustawienia zespolu

Post by WojT »

franek1495 wrote:ok dzięki za radę zastosuję się do niej a masz pomysł na rozwiązaniu mojego problemu finansowego ???
Nie franek1495 ale Ja :) ale mogę Ci podpowiedzieć dwa wyjścia:
1. Pozbyć się zbędnych zawodników - czy to sprzedając czy nie przedłużając kontraktów.
2. Grać jak najwięcej meczy towarzyskich u Siebie - wtedy lwia część kasy za bilety zostaje u Ciebie.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
franek1495
Coach
Posts: 43
Joined: Fri Jan 22, 2010 4:41 pm

Re: ustawienia zespolu

Post by franek1495 »

dzięki za rade a janektm mógbyś luknąć na moj skład i powiedzieć mi jaką taktyką NAJLEPIEJ GRAĆ ???
z Góry dzieki
menager drużyny
Sparta Tuchlin
nick w grze
franek1495
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”