[CZ liga] Vedení soutěže

Moderator: Czech Moderators

Hadis
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4716
Joined: Sat Jun 03, 2006 8:59 pm
Location: Boskovice
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by Hadis »

ps2512 wrote: V nejnižší lize se karty nepočítaj takže můžu mačkat jen kontumace? A mazat střelce?
Aha, tak v tom případě mačkej jen kontumace, to ostatní se samo vymaže :)
AC Had Bozak

amoszamba
Team President
Posts: 545
Joined: Sat May 19, 2007 8:42 am
Location: Český Těšín
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by amoszamba »

Prý to mám napsat sem takže:
Žádám o povolení předehrávky 14.kola a to dne 11.8. v 18:00 mezi AC Youda a FC Teschen
Pozvánka poslána a již i přijata.
Grupa mocnego uderzenia FC Teschen
sezóna 36 - 5. v A
sezóna 37 - 2. v A

Momentálně na sestupu (kdoví až kam...)

Image
xixor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2074
Joined: Mon Oct 02, 2006 3:21 pm
Location: Havířov

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by xixor »

amoszamba wrote:Prý to mám napsat sem takže:
Žádám o povolení předehrávky 14.kola a to dne 11.8. v 18:00 mezi AC Youda a FC Teschen
Pozvánka poslána a již i přijata.

Amosi - pokud to nebude furt, tak budiž.

PS: Všechny ty blokace nejsou až tak moc good.
FCB Shucadlo, stále v propadlišti dějin,
Sraz české a slovenské SP kumunity http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 01&start=0
amoszamba
Team President
Posts: 545
Joined: Sat May 19, 2007 8:42 am
Location: Český Těšín
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by amoszamba »

xixor wrote: Amosi - pokud to nebude furt, tak budiž.

PS: Všechny ty blokace nejsou až tak moc good.
Dík, neboj furd to nebude, zkusím aspoň nějak dohrát tuto sezónu a pak to v cz lize balím.
Grupa mocnego uderzenia FC Teschen
sezóna 36 - 5. v A
sezóna 37 - 2. v A

Momentálně na sestupu (kdoví až kam...)

Image
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by Sokol Cejc »

Souhlasím s předehrávkou.
Andrew - Sokol Čejč
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by PaTTTTrick »

kolegové z vedení by si asi měli přečíst pravidla, hlasování vedení je tajné a zveřejnuje se jen výsledek. :lol:

Každopádně když se k tomu nikdo nemá:
Rozhodnutí vedení ve věci předehrávky 11.8. v 18:00 mezi AC Youda a FC Teschen je zápas povolit.

Zdůvodnění - mošna jako komisař dané ligy byl z hlasování vyloučen, Hák svůj názor neprezentoval a já jsem bohužel mimo a přes mobil vzhledem k rychlosti připojení nemám čas ani chut toto zkoumat. Ostatní komisaři hlasovali ano. Protože i kdybych já i Hák hlasovali ne, má Xixor právo dvojího hlasu a tudíž lze již nyní vyhlásit rozhodnutí.
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by PaTTTTrick »

kolegové z vedení by si asi měli přečíst pravidla, hlasování vedení je tajné a zveřejnuje se jen výsledek. :lol:

Každopádně když se k tomu nikdo nemá:
Rozhodnutí vedení ve věci předehrávky 11.8. v 18:00 mezi AC Youda a FC Teschen je zápas povolit.

Zdůvodnění - mošna jako komisař dané ligy byl z hlasování vyloučen, Hák svůj názor neprezentoval a já jsem bohužel mimo a přes mobil vzhledem k rychlosti připojení nemám čas ani chut toto zkoumat. Ostatní komisaři hlasovali ano. A protože i kdybych já i Hák hlasovali ne, má Xixor právo dvojího hlasu a ten hlasuje pro Ano, lze tudíž již nyní vyhlásit rozhodnutí.
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
Sokol Cejc
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3655
Joined: Wed Oct 25, 2006 7:36 am

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by Sokol Cejc »

Mošna zavelel rychle, tak sem se toho chopil no....:-) Znáš to...nebyl čas zkoumat kdo je kdo, prostě nesměl projet muž z černou brašnou :mrgreen:
Andrew - Sokol Čejč
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by oslicek »

1.liga se dostává do patové situace, kdy podle mě reálně hrozí, že v nejbližších kolech bude ze soutěže akorát bramboračka plná manažery nezaviněných kontumací. co s tím?

i když si vedu tresty pro svůj tým sám a podle mě to asi dělá většina manažerů, protože sme se tam od statistika trestů dočkali za čtrnáct kol asi 5x nebo 6x a z toho sem tam měl třikrát uvedené svoje hráče v trestu chybně - pořád to lze "se přizpůsobit", že nenastavím hráče, které mám skutečně v trestu ani ty, které si myslí statistik... nicméně čím méně manažerů si svoje tresty vede samo, tím více nastává možnost kontumace. až se pak zpětně dodělají tresty a dokontumují zápasy, tak nastane "úsměvná" věc. zjistím zpětně, že sem některý zápas vyhrál kontumačně a ačkoliv sem si napsal u hráčů z tohohle zápasu karty, tak ve skutečnosti se žádné nepřipočítají... čímž se dostávám do základního rozporu se statistikovými kartami a chytám jednu kontumaci za druhou a řetězovitě zákonitě chytají ostatní manažeři, kteří si můžou hlídat svoje statistiky sebelíp.

rád bych věřil našemu statistikovi kopečkářovi, že má problémy s počítačem, ale osobně sleduju asi šest topiků (A, zajímavosti, Jsi nový..., gambrinus liga, 1. liga a pohár) a ve všech vyjma toho poháru je v posledních 14 dnech aktivní... nevím, jestli je to arogance, lenost nebo co si o tom mám myslet.
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13985
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by ps2512 »

souhlas s Oslíčkem :mrgreen: :wink:
Navíc dnes večer se hraje utkání 1. s 2. v 1.ČL
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
Ada
Coach
Posts: 43
Joined: Fri May 19, 2006 11:13 am

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by Ada »

Takový chaos nepamatuji. Zvažuju svou ůčast v příštím ročníku. :(
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by kopeckar »

oslicek wrote:1.liga se dostává do patové situace, kdy podle mě reálně hrozí, že v nejbližších kolech bude ze soutěže akorát bramboračka plná manažery nezaviněných kontumací. co s tím?

i když si vedu tresty pro svůj tým sám a podle mě to asi dělá většina manažerů, protože sme se tam od statistika trestů dočkali za čtrnáct kol asi 5x nebo 6x a z toho sem tam měl třikrát uvedené svoje hráče v trestu chybně - pořád to lze "se přizpůsobit", že nenastavím hráče, které mám skutečně v trestu ani ty, které si myslí statistik... nicméně čím méně manažerů si svoje tresty vede samo, tím více nastává možnost kontumace. až se pak zpětně dodělají tresty a dokontumují zápasy, tak nastane "úsměvná" věc. zjistím zpětně, že sem některý zápas vyhrál kontumačně a ačkoliv sem si napsal u hráčů z tohohle zápasu karty, tak ve skutečnosti se žádné nepřipočítají... čímž se dostávám do základního rozporu se statistikovými kartami a chytám jednu kontumaci za druhou a řetězovitě zákonitě chytají ostatní manažeři, kteří si můžou hlídat svoje statistiky sebelíp.

rád bych věřil našemu statistikovi kopečkářovi, že má problémy s počítačem, ale osobně sleduju asi šest topiků (A, zajímavosti, Jsi nový..., gambrinus liga, 1. liga a pohár) a ve všech vyjma toho poháru je v posledních 14 dnech aktivní... nevím, jestli je to arogance, lenost nebo co si o tom mám myslet.

Pánové, věřte že vám nekecám a problémy byly. Už jsou asi úspěšně vyřešeny. Všichni co jste v 1.lize jste do ní nespadli z oblakou jako Majka z Gurunu a tak víte, že pokud chcete mít jistotu, tak si to musíte hlídat sami. Chcete po statistikovi aby hlídal 12 týmů, když si nejste schopni pohlídat jeden svůj? Jak už jsem psal v topiku 1.ligy, letošek je moje overtura. Pak se tohoto prestižního místa může někdo z vás chopit. Dnes budete mít výsledky v pořádku vyvěšeny, tak si to zítra ráno můžete ověřit. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13985
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by ps2512 »

Žádám vedení soutěže o navržení postupu v případě:
Čiko wrote:Pánové omlouvám se všem aktivním hráčům naší divize, ale z nedostatku času a také z frustrace, že tento manažer stagnuje jsem se rozhodl ukončit svoji manažerskou činnost na SP. Z tohoto důvodu se také odhlašuji z SP ligy. Díky a někdy třeba jinde.
1. Po dnešním kole tento tým již vyloučit
2. Počkat na 3 kontumace

Děkuji
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
Prim
Team Board Member
Posts: 314
Joined: Mon Dec 10, 2007 3:40 pm

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by Prim »

kopeckar wrote:
oslicek wrote:1.liga se dostává do patové situace, kdy podle mě reálně hrozí, že v nejbližších kolech bude ze soutěže akorát bramboračka plná manažery nezaviněných kontumací. co s tím?

i když si vedu tresty pro svůj tým sám a podle mě to asi dělá většina manažerů, protože sme se tam od statistika trestů dočkali za čtrnáct kol asi 5x nebo 6x a z toho sem tam měl třikrát uvedené svoje hráče v trestu chybně - pořád to lze "se přizpůsobit", že nenastavím hráče, které mám skutečně v trestu ani ty, které si myslí statistik... nicméně čím méně manažerů si svoje tresty vede samo, tím více nastává možnost kontumace. až se pak zpětně dodělají tresty a dokontumují zápasy, tak nastane "úsměvná" věc. zjistím zpětně, že sem některý zápas vyhrál kontumačně a ačkoliv sem si napsal u hráčů z tohohle zápasu karty, tak ve skutečnosti se žádné nepřipočítají... čímž se dostávám do základního rozporu se statistikovými kartami a chytám jednu kontumaci za druhou a řetězovitě zákonitě chytají ostatní manažeři, kteří si můžou hlídat svoje statistiky sebelíp.

rád bych věřil našemu statistikovi kopečkářovi, že má problémy s počítačem, ale osobně sleduju asi šest topiků (A, zajímavosti, Jsi nový..., gambrinus liga, 1. liga a pohár) a ve všech vyjma toho poháru je v posledních 14 dnech aktivní... nevím, jestli je to arogance, lenost nebo co si o tom mám myslet.

Pánové, věřte že vám nekecám a problémy byly. Už jsou asi úspěšně vyřešeny. Všichni co jste v 1.lize jste do ní nespadli z oblakou jako Majka z Gurunu a tak víte, že pokud chcete mít jistotu, tak si to musíte hlídat sami. Chcete po statistikovi aby hlídal 12 týmů, když si nejste schopni pohlídat jeden svůj? Jak už jsem psal v topiku 1.ligy, letošek je moje overtura. Pak se tohoto prestižního místa může někdo z vás chopit. Dnes budete mít výsledky v pořádku vyvěšeny, tak si to zítra ráno můžete ověřit. :mrgreen:
A opravdu mame to pocitani ZK zapotrebi? Opravdu to nekomu dava pocit uspokojeni ze hry? Dle toho co sleduji (i sam citim) je tomu prave naopak: akorat zvolna narusta frustrace ucastniku (a patrne i statistika).
xixor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2074
Joined: Mon Oct 02, 2006 3:21 pm
Location: Havířov

Re: [CZ liga] Vedení soutěže

Post by xixor »

V souladu s článkem 3.8 jsem pro vyloučení týmu. Pokud manažer sám projevil vůli zkončit, tak jsem pro, zejména aspoň trochu ulehčit práci statistikovi.
FCB Shucadlo, stále v propadlišti dějin,
Sraz české a slovenské SP kumunity http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 01&start=0
Post Reply

Return to “CZ - Národní ligy + Evropa”