zajimavosti

Moderator: Czech Moderators

Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: zajimavosti

Post by Ataner »

mantel wrote:
Ataner wrote:
mantel wrote:V některém z topiců (už si nevzpomínám v kterém) jsem před čtyřmi dny zmínil, že je 6. den sezony a já mám 6 zraněných od jejího začátku. A ze srandy jsem dodal, že sezona má 63 dní. Dneska mě humor pomalu přechází - je 10. den sezony a já mám 10 zraněných. Skoro všechny na více než 5 dní, takže uvažuju, kde jsem udělel chybu. Asi jsem CML někde fest urazil (nadával jsem na něj už mockrát), když mi ukazuje, že vždycky může být i hůře. Už jsem se i 2x díval jestli mám fyzioterapeuta, kdybych se náhodou poprvé díval špatně :mrgreen: .
Tak nevím, mám už se mu omluvit nebo počkat na nějaké jiné vhodné jubileum - 15,20,25.... :mrgreen:
Takže stav utkání zní.. :mrgreen:
CML : Fc Mantel 12:0
Kdepak, v tomhle utkání si jen počítám kolik bodu přibylo nebo ubylo v utkáních, kde výsledek neodpovídal výsledným součtům. Celou sezonu se pořád vztekám, že mi CML v zápasech nepřeje, tak jsem se rozhodl to počítat, abych viděl jestli se vztekám oprávněně nebo ne.
P.S. Samozřejmně vím, že je to jen hra, tak to berte s rezervou. Jiní mají v podpisu větší blbosti :mrgreen:
No je nám to jasný že se to vztahuje na zápasy ale budeš muset zařadit asi ještě další cml na zraněné borce.. :mrgreen:
JPD - B.3
dawron
Team President
Posts: 806
Joined: Sat Mar 17, 2007 4:31 pm
Location: Praha, Czech republic
Contact:

Re: zajimavosti

Post by dawron »

ps2512 wrote:
dawron wrote:Na Vánoce oslavím 4. výročí v pozici manažera na SP. Dnes však slavím jeden primát: poprvé se mi stalo, že jsem chtěl podat nabídku na hráče a nebylo mi to umožněno protože výbor si myslí, že už máme hráčů dost! :-)

Ještě, že zítra odchází do důchodu Afonso a za týden Dvořák. Spolu s již jistým odchodem Logana se dostanu na pro výbor přijatelných 35 kusů. :-D
ty už máš skauta?
Ano, hrozně mě rozčilovalo, že se bez něj ani nemohu podívat na TL. Tak jsem za 169,-Euro týdně angažoval osmatřicetiletého Islanďana Gudrúna Jóhannssona. :-) Kupodivu i s jeho 11% zvládá svou práci na výbornou: Dokázal prodat nepoužitelného gólmana Berga za 980K a domluvil přestup LB Logana zpět do divize A za velmi lukrativních podmínek. Zvládne-li ještě prodat jednoho gólmana a koupit náhradu za Logana, získám pocit, že ta investice do něj měla smysl. 8)
Tatran Střešovice
Image
My máme slabý kádr jak hovado!
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: zajimavosti

Post by tom17 »

dawron wrote: Ano, hrozně mě rozčilovalo, že se bez něj ani nemohu podívat na TL. Tak jsem za 169,-Euro týdně angažoval osmatřicetiletého Islanďana Gudrúna Jóhannssona. :-) Kupodivu i s jeho 11% zvládá svou práci na výbornou: Dokázal prodat nepoužitelného gólmana Berga za 980K a domluvil přestup LB Logana zpět do divize A za velmi lukrativních podmínek. Zvládne-li ještě prodat jednoho gólmana a koupit náhradu za Logana, získám pocit, že ta investice do něj měla smysl. 8)
Tady (tj. plat skauta) šetříš na nepravém místě :) Mrkni se, kolik jsi z těch 5M za Logana zaplatil agentovi a předchozímu týmu, pak se sem vrať a poreferuj nám o tom :wink:
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: zajimavosti

Post by mantel »

tom17 wrote:
dawron wrote: Ano, hrozně mě rozčilovalo, že se bez něj ani nemohu podívat na TL. Tak jsem za 169,-Euro týdně angažoval osmatřicetiletého Islanďana Gudrúna Jóhannssona. :-) Kupodivu i s jeho 11% zvládá svou práci na výbornou: Dokázal prodat nepoužitelného gólmana Berga za 980K a domluvil přestup LB Logana zpět do divize A za velmi lukrativních podmínek. Zvládne-li ještě prodat jednoho gólmana a koupit náhradu za Logana, získám pocit, že ta investice do něj měla smysl. 8)
Tady (tj. plat skauta) šetříš na nepravém místě :) Mrkni se, kolik jsi z těch 5M za Logana zaplatil agentovi a předchozímu týmu, pak se sem vrať a poreferuj nám o tom :wink:
Tak tak, tady si Dawron naběhl.
dawron
Team President
Posts: 806
Joined: Sat Mar 17, 2007 4:31 pm
Location: Praha, Czech republic
Contact:

Re: zajimavosti

Post by dawron »

tom17 wrote:
dawron wrote: Ano, hrozně mě rozčilovalo, že se bez něj ani nemohu podívat na TL. Tak jsem za 169,-Euro týdně angažoval osmatřicetiletého Islanďana Gudrúna Jóhannssona. :-) Kupodivu i s jeho 11% zvládá svou práci na výbornou: Dokázal prodat nepoužitelného gólmana Berga za 980K a domluvil přestup LB Logana zpět do divize A za velmi lukrativních podmínek. Zvládne-li ještě prodat jednoho gólmana a koupit náhradu za Logana, získám pocit, že ta investice do něj měla smysl. 8)
Tady (tj. plat skauta) šetříš na nepravém místě :) Mrkni se, kolik jsi z těch 5M za Logana zaplatil agentovi a předchozímu týmu, pak se sem vrať a poreferuj nám o tom :wink:
Ha, Ivan, nečekán a nezván! Zajímavý postřeh, jsem si říkal, že ty částky byly nějaké vysoké. Ale nemám s tím zas až takový problém, neb obecně jsem zastánce přerozdělování. :)

Zajímalo by mě ale, jak souvisí částka, kterou dostane předchozí klub s kvalitou mého scouta? Jakože zkušený scout smlouvu obstará výhodněji pro stávající klub, zatímco méně zkušený nechá lobbovat předchozí týmy? Trochu absurdní představa, ale aspoň je sranda. :)))
Tatran Střešovice
Image
My máme slabý kádr jak hovado!
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: zajimavosti

Post by tom17 »

dawron wrote: Ha, Ivan, nečekán a nezván! Zajímavý postřeh, jsem si říkal, že ty částky byly nějaké vysoké. Ale nemám s tím zas až takový problém, neb obecně jsem zastánce přerozdělování. :)
A jsi si jistý, že AC Tommaso potřebuju ty peníze více než Ty? :)
dawron wrote:Zajímalo by mě ale, jak souvisí částka, kterou dostane předchozí klub s kvalitou mého scouta? Jakože zkušený scout smlouvu obstará výhodněji pro stávající klub, zatímco méně zkušený nechá lobbovat předchozí týmy? Trochu absurdní představa, ale aspoň je sranda. :)))
Logiku v tom nehledej :wink:
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
Baldic
Assistant Manager
Posts: 93
Joined: Thu Apr 16, 2009 9:07 pm

Re: zajimavosti

Post by Baldic »

Tak náš hráč z vlastní líhně to vydržel bez zranění celých 335 zápasů (to je klubový rekord). Bohužel dnes se mu ve všech směrech nedařilo. V lize dostal červenou a stopku na 4 zápasy a večer v čmspl lize se zas po 335 zápasech zranil (alespoň je to jen na 1 den :lol: ).
http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... ewWindow=1
Balda, F.C. Technica Praha,(B. 2)
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: zajimavosti

Post by PaTTTTrick »

dnes asi nějaký bug, mám dva hráče zraněné a oba můžu postavit dnes v zápase ve 14.00 (ráno v 10.00 to nešlo), tak jsem je postavil, tak uvidíme jestli si zahrají ;)
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13985
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: zajimavosti

Post by ps2512 »

PaTTTTrick wrote:dnes asi nějaký bug, mám dva hráče zraněné a oba můžu postavit dnes v zápase ve 14.00 (ráno v 10.00 to nešlo), tak jsem je postavil, tak uvidíme jestli si zahrají ;)
Na to jsem taky zvědavý :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: zajimavosti

Post by PaTTTTrick »

ps2512 wrote:
PaTTTTrick wrote:dnes asi nějaký bug, mám dva hráče zraněné a oba můžu postavit dnes v zápase ve 14.00 (ráno v 10.00 to nešlo), tak jsem je postavil, tak uvidíme jestli si zahrají ;)
Na to jsem taky zvědavý :mrgreen:
tak sorry, sem debil ;-)... byl to zápas až na zítra ve 14.00 :(
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13985
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: zajimavosti

Post by ps2512 »

PaTTTTrick wrote:
ps2512 wrote:
PaTTTTrick wrote:dnes asi nějaký bug, mám dva hráče zraněné a oba můžu postavit dnes v zápase ve 14.00 (ráno v 10.00 to nešlo), tak jsem je postavil, tak uvidíme jestli si zahrají ;)
Na to jsem taky zvědavý :mrgreen:
tak sorry, sem debil ;-)... byl to zápas až na zítra ve 14.00 :(
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: nejsi :wink:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
sovajs
Team President
Posts: 713
Joined: Thu Jun 11, 2009 1:34 pm

Re: zajimavosti

Post by sovajs »

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=37

3 žlutý v jedné minutě při naprosto odlišných situacích - proč ne:):D
FC Power
sovajs
E. 63

Velký rozprodej...
dawron
Team President
Posts: 806
Joined: Sat Mar 17, 2007 4:31 pm
Location: Praha, Czech republic
Contact:

Re: zajimavosti

Post by dawron »

sovajs wrote:http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=37

3 žlutý v jedné minutě při naprosto odlišných situacích - proč ne:):D
Aspoň je vidět, že se kluci na tom hřišti neflákají. :)
Tatran Střešovice
Image
My máme slabý kádr jak hovado!
léblík
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4980
Joined: Tue Oct 23, 2007 2:48 pm
Location: Neudek.

Re: zajimavosti

Post by léblík »

Ehmm pánové ukázka toho jak se dá slušně vydělat...

http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... ewWindow=1

Zakoupen za :500K
Prodán za:4,5M

8)
Don´t worry, don´t cry, smoke ganjaa and fly
Slanec
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2501
Joined: Thu Jul 26, 2007 9:24 am
Location: Královéhradecký kraj

Re: zajimavosti

Post by Slanec »

léblík wrote:Ehmm pánové ukázka toho jak se dá slušně vydělat...

http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... ewWindow=1

Zakoupen za :500K
Prodán za:4,5M

8)
Mám něco podobného. Koupen za 2,5M a po dotrénování prodám za kolik???? ale doufám, že za daleko víc.

http://www.soccerproject.com/spnewl_spe ... ewWindow=1
Slanec - FC Tigers
39. sezóna (pro nás 24. sezóna) - divize F62 (stále klesáme, stále klesáme)
Cizí chyby máme před očima, vlastní za zády. (Lucius Annaeus Seneca Mladší)
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”