mam szanse na 1 miejsce ?

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
franek1495
Coach
Posts: 43
Joined: Fri Jan 22, 2010 4:41 pm

mam szanse na 1 miejsce ?

Post by franek1495 »

Witam was drodzy koledzy rok temu jak pamiętacie miałem klub "Sparta Warszawa" Jednak przestałem grać i teraz mam nowy zespół o nazwie "Sparta Tuchlin".Dzisiaj założyłem nowy klub i mam pytanie czy mam szanse na 1 miejsce w lidze ? Zerknijcie na ligę H 1489 i powiedzcie mi czy mam szansę wygrać z tym 2 zespołem.W niedalekich planach planuję jak tylko zarząd mi pozwoli kupić 2 zawodników myślę że bd to napastnik i bramkarz.Narazie rozbudowuję stadion oraz szkółkę juniorów,ponieważ dawno nie grałem może mi coś poradzicie żebym ten sezon wygrał albo chociaż w miarę dobrze przygotował na ligę G?.Bo awans mam wydaje mi się że pewny
menager drużyny
Sparta Tuchlin
nick w grze
franek1495
rybkins
Coach
Posts: 45
Joined: Sat Jan 10, 2009 10:54 am

Re: mam szanse na 1 miejsce ?

Post by rybkins »

franek1495 wrote:Witam was drodzy koledzy rok temu jak pamiętacie miałem klub "Sparta Warszawa" Jednak przestałem grać i teraz mam nowy zespół o nazwie "Sparta Tuchlin".Dzisiaj założyłem nowy klub i mam pytanie czy mam szanse na 1 miejsce w lidze ? Zerknijcie na ligę H 1489 i powiedzcie mi czy mam szansę wygrać z tym 2 zespołem.W niedalekich planach planuję jak tylko zarząd mi pozwoli kupić 2 zawodników myślę że bd to napastnik i bramkarz.Narazie rozbudowuję stadion oraz szkółkę juniorów,ponieważ dawno nie grałem może mi coś poradzicie żebym ten sezon wygrał albo chociaż w miarę dobrze przygotował na ligę G?.Bo awans mam wydaje mi się że pewny
Jeśli będziesz szkolił swój sztab to i Twoi zawodnicy bedą lepiej wyszkolenie. Sądzę, że nawet przy obecnym składzie możesz wygrac ta ligę, Twój główny przeciwnik gra na max agresi, przez co widziałem, że ma liczne kontuzje i pauzy za kartki wiec graja u niego N.N., jak dobrze trafisz to go pokonasz :)
Gornik Zabrze T99

s30: 4 w H
s31: 1 w H awans
s32: 7 w G
s33: 5 w G
s34: 2 w G awans
s35: 8 w F
s36: 5 w F
s37: 2 w F awans
s38: 14 w E spadek
s39: 7 w F
s40: ? w F
franek1495
Coach
Posts: 43
Joined: Fri Jan 22, 2010 4:41 pm

Re: mam szanse na 1 miejsce ?

Post by franek1495 »

gram z nim 1 maja jeżeli nie zdążę kupić zawodnika to jaką taktyką grać ? myślę że dać chyba na full def a wy jak sądzicie ?
menager drużyny
Sparta Tuchlin
nick w grze
franek1495
rybkins
Coach
Posts: 45
Joined: Sat Jan 10, 2009 10:54 am

Re: mam szanse na 1 miejsce ?

Post by rybkins »

franek1495 wrote:gram z nim 1 maja jeżeli nie zdążę kupić zawodnika to jaką taktyką grać ? myślę że dać chyba na full def a wy jak sądzicie ?
Ustaw sobie najlepszy skład, dobierz taktykę pod zawodników np jeśli masz dwoch dobrych CM to zagraj 4 pomocników itp. daj sobie agresje min 80 przy surowym arbitrze a 100 daj przy arbitrze do 40%. i najlepiej daj sobie bez taktyki
Gornik Zabrze T99

s30: 4 w H
s31: 1 w H awans
s32: 7 w G
s33: 5 w G
s34: 2 w G awans
s35: 8 w F
s36: 5 w F
s37: 2 w F awans
s38: 14 w E spadek
s39: 7 w F
s40: ? w F
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”