Cum merge campionatu

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Re: Cum merge campionatu

Post by cercel_jr »

Locul 1 in F212.

Credeam ca o sa am probleme din cauza ts-ului scazut, dar am scapat doar cu un egal, restul victorii pana acum si odata cu cresterea ts-ului nu voi mai avea emotii deloc.

In amicalul ce l-am jucat la 22 am scos 135 pe linii. Maine dimineata voi incerca un nou record cu conditie si moral 100. Am ts 57.

Postez maine.
Bft.


EDIT:: Am scos 136. :D
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by Viola »

Un egal in deplasare la un contracandidat, in mod normal nu ar fi un rezultat rau, dar am fost peste el 131-140 si s-a terminat 0-0 :evil: Din fericire si locul 2 cu 3 au facut egal intre ei si ma mentin in continuare pe locul intai.
Revenit cu Vulturii Lugoj
mate1976
Team President
Posts: 596
Joined: Tue Jan 20, 2009 1:04 pm
Location: Constanta
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by mate1976 »

dezastru, cred ca ma reintorc inapoi in "E".
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by Viola »

In continuare pe locul intai la 2 pct de locul doi. Cred ca totul se va decide in penultima etapa, cand voi avea meci in deplasare la locul doi, care mi-a provocat singura infrangere din acest sezon.
Revenit cu Vulturii Lugoj
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: Cum merge campionatu

Post by cipriansimi »

Sunt pe locul 3 in B3 la 5p fata de locul 2. Maine joc cu locul 2 si ar trebui sa il bat ca voi fi cu aproximativ +6 peste el, dar sa nu prind un random aiurea sa fac egal sau sa mi-o iau. Am avut randomuri aiurea multe sezonul acesta si acum pana la sf sezonului sa recuperez punctele si sa prind loc promovabil.
hmmmm
Groundsman
Posts: 6
Joined: Tue Aug 17, 2010 8:13 am

Re: Cum merge campionatu

Post by hmmmm »

nu e corect ce mi s a intamplat..in meci f important aproape spre decisiv am avut +8 (e diferenta maricica totusi) si am facut egal..e pt prima data cand mi se intampla asa ceva..avand in vedere si importanta meciului nu cred ca e nimereala..e imposibil...daca are cineva o explicatie sau ce as putea sa fac rog sa mi zica..grupa
F 24 Denis orlova-babanovac
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by Viola »

hmmmm wrote:nu e corect ce mi s a intamplat..in meci f important aproape spre decisiv am avut +8 (e diferenta maricica totusi) si am facut egal..e pt prima data cand mi se intampla asa ceva..avand in vedere si importanta meciului nu cred ca e nimereala..e imposibil...daca are cineva o explicatie sau ce as putea sa fac rog sa mi zica..grupa
F 24 Denis orlova-babanovac
Se intampla des pana la +10 pe linii dar chiar si peste, din pacate random-ul nu tine cont de importanta meciului, din contra parca cand ai mai mult nevoie , atunci iese pe dos :( . El a avut o tactica mai buna pt asezarea in teren si tu ai avut un eliminat, poate au contat si astea, plus ai jucat in deplasare.
Ca o observatie la 4-4-2 incearca mai degraba sa joci fara tactica si nu loveste si goneste pentru ca nu te avantajeaza, incearca sa setezi ordinele individuale pentru jucatori.
Revenit cu Vulturii Lugoj
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by Viola »

cipriansimi wrote:Sunt pe locul 3 in B3 la 5p fata de locul 2. Maine joc cu locul 2 si ar trebui sa il bat ca voi fi cu aproximativ +6 peste el, dar sa nu prind un random aiurea sa fac egal sau sa mi-o iau. Am avut randomuri aiurea multe sezonul acesta si acum pana la sf sezonului sa recuperez punctele si sa prind loc promovabil.
Pe mine ma omoara accidentarile sezonul asta. Am schimbat deja si masoer si doctor si rezultatul e trei jucatori accidentati pe 4,9 si 10 zile. Deocamdata am 4pct fata de locul 2 dar daca continua asa accidentarile voi avea viata grea in pastrarea locului intai. The random be with you :lol:
Revenit cu Vulturii Lugoj
hmmmm
Groundsman
Posts: 6
Joined: Tue Aug 17, 2010 8:13 am

Re: Cum merge campionatu

Post by hmmmm »

chestia este ca dupa asa multe meciuri e prima data cand mi s a intamplat asa si exact acum..n am mai avut o asemenea intamplare..poate la +1sau2 puncte dif sa mai pierd.dar mai mult nu...tactica individuala am facut o dar nu mi a luat o..desi am salvat o..nu stiu de ce...oricum cu toata tactica mea sa zicem proasta am avut +8 deci mai mult decat confortabil...
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: Cum merge campionatu

Post by cipriansimi »

Viola wrote:
cipriansimi wrote:Sunt pe locul 3 in B3 la 5p fata de locul 2. Maine joc cu locul 2 si ar trebui sa il bat ca voi fi cu aproximativ +6 peste el, dar sa nu prind un random aiurea sa fac egal sau sa mi-o iau. Am avut randomuri aiurea multe sezonul acesta si acum pana la sf sezonului sa recuperez punctele si sa prind loc promovabil.
Pe mine ma omoara accidentarile sezonul asta. Am schimbat deja si masoer si doctor si rezultatul e trei jucatori accidentati pe 4,9 si 10 zile. Deocamdata am 4pct fata de locul 2 dar daca continua asa accidentarile voi avea viata grea in pastrarea locului intai. The random be with you :lol:
Daca ai acces la net dimineata inainte de simularea de la ora 11 si seara tot inainte de ora 11, dimineata scoate jucatorii de la antrenament si seara inainte de simularea de la 11 pune sa antreneze rezistenta. Asa vei elimina accidentarile din timpul antrenamentului.
hmmmm wrote:chestia este ca dupa asa multe meciuri e prima data cand mi s a intamplat asa si exact acum..n am mai avut o asemenea intamplare..poate la +1sau2 puncte dif sa mai pierd.dar mai mult nu...tactica individuala am facut o dar nu mi a luat o..desi am salvat o..nu stiu de ce...oricum cu toata tactica mea sa zicem proasta am avut +8 deci mai mult decat confortabil...
nu prea ai ce faci. asa e jocul acesta de kkt. am avut +18 si am pierdut si iti mai arat inca cel putin un meci cu asemenea random(poate chiar mai mare).
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by Viola »

Multam cipriansimi de sfat, stiam de asta cu antrenamentul, dar pana acum nu am avut asa numar mare de accidentati de cand joc ca in sezonul asta si mai ales nu pe perioade asa lungi. Sunt cam ocupat, dar daca am timp si nu uit, am sa incerc sa aplic si tactica asta, sa vedem. Bafta la lupta pentru ptomovare.
Revenit cu Vulturii Lugoj
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Re: Cum merge campionatu

Post by cercel_jr »

Merg fara probleme. Cu accidentari, cu suspendari, cu echipa de C in F nu am nici o problema. Modest mai sunt. :lol:

Record nou pe linii 142. Dar o sa creasca si asta. :wink:
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
lazarvlad
Team President
Posts: 588
Joined: Wed Dec 29, 2010 8:29 am
Location: Tulcea
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by lazarvlad »

Lupta apriga pentru locul 2, in divizia E 27, echipa mea Delfin Tulcea a reusit sa recupereze in ultimele etape cele 7 puncte care le aveau in frunte echipele dinamoiasi si de boenkers, si momentan am un punct avans fata de celelalte doua contracandidate pentru obtinerea locului 2, care duce in divizia D. Foarte strans sfarsit de sezon, oare cine se duce in divizia D?
mate1976
Team President
Posts: 596
Joined: Tue Jan 20, 2009 1:04 pm
Location: Constanta
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by mate1976 »

Nu scap de retrogradare, soarta.
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by Viola »

Avans 2 pct fata de locul doi si 8 fata de locul 3. Probabil in penultima etapa se decide daca promovez de pe locul 1 sau 2, cand am meci cu locul doi in deplasare.
Revenit cu Vulturii Lugoj
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”