Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Moderator: Czech Moderators

pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by pupajdi13 »

Vyšetřování dokončeno

dnešní moje druhá hloubková kontrola už další farmy neodhalila,pouze mi vyskakovaly už banované týmy ode mě nebo Razvy....takže to můžeme s čistým svědomím ukončit.

Výsledný verdikt tedy nakonec přesně je 31 banů ( 15x Razvanica 2 hlavní týmy + 13 farem) ( 16x pupajdi - všechno farmy )

Můj osobní dojem : i když je to od začátku prezentováno jako práce (sexy kotě - berušky) , mě všechny indicie od samotného začátku ukazují naopak na tým rudá mašina a moje včerejší vyšetřování to jen potvrdilo , zatím co tým (rudá mašina) má svou sestavu poskládanou z farem v poměru 90/10...čili prakticky celý tým "cinklý" u berušek je to shruba 50/50 , ten kdo z toho dlouhodobě nejvíc profitoval je právě tým rudá mašina.
Možná je to uplně jedno , přesto je to zvláštní zjištění , které ovšem mám už od začátku celé kauzy.

sebralo mi to moře volného času,který jsem mohl využít uplně jinak , tak jen doufám,že se něco podobného alespon tady v naší komunitě už nebude do budoucna opakovat.

Uzavírám toto téma s pocitem , že práce byla dokončena 8)
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Ataner »

Jari Malanta wrote: 30 zabanovanejch týmů...Tak to je opravdu hodně, nečekal jsem, že do toho bude namočeno tolik hráčů...Je to smutné čtení po ránu... :roll: :roll:
Tak Jary ze dvou týmů tu kvalitu nesložíš..bylo jasný že farem bude mraky.. :wink:

Super práce Pupí..
JPD - B.3
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13985
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by ps2512 »

Díky Pupčo za práci, kterou jsi odvedl :(
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by kopeckar »

ps2512 wrote:Díky Pupčo za práci, kterou jsi odvedl :(
Přesně tak, velká pochvala. Je dobré vidět, že nemají týmy z vyšších divizí imunitu a to ani u šerifa své národnosti. Kéž by si z toho vzali příklad i ostatní chlapci s hvězdou na prsou. Jen škoda že se ti dva neřádi podívali do A-divize. Nejvíce by se mi líbilo, kdyby ten BAN přišel těsně před postupem do ní. Ale i takhle je to prima, potenciální podvodníci aspoň vidí, že vše jednou vyplave na povrch. :mrgreen:
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by frankie_doparoma »

na druhou stranu, kdyz si tym muze vesele ROKY podvadet zpusobem ze celej jeho tym pochazi z farem a prijde se na to az po tak strasne dlouhy dobe a on si behem ty doby vesele kopal acko a znovu o nej usiloval... ...no nevim, buh vi co se jeste skryva pod povrchem....
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by frankie_doparoma »

kopeckar wrote:a to ani u šerifa své národnosti. Kéž by si z toho vzali příklad i ostatní chlapci s hvězdou na prsou.
jako treba razvanica kterej na to cely prisel? :roll: (i kdyz pravda, ze to nedotah do konce...)
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Raduuza »

No 30 už je dost velký číslo....
Image
kopeckar
Member of the Soccer Project Association
Posts: 12719
Joined: Sat Feb 03, 2007 8:26 am
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by kopeckar »

frankie_doparoma wrote:
kopeckar wrote:a to ani u šerifa své národnosti. Kéž by si z toho vzali příklad i ostatní chlapci s hvězdou na prsou.
jako treba razvanica kterej na to cely prisel? :roll: (i kdyz pravda, ze to nedotah do konce...)
Razvanica je v poho, ale dříve tady šerifové dělali na výše postavené týmy jen tytyty a za stejné prohřešky trestali jen "plebs", takže v tomhle vidím blýskání na lepší časy. Prostě padni komu padni. Podvodníci budou stejně jako např. ve sportu (doping) vždy napřed před těmi co se je snaží vypátrat, jde jen o kolik.
ŇOUMÍCI
55.sezóna, divize A, ???

52.+53.sezóna - 2x finále SP cupu
19.8.2013 - 152
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by frankie_doparoma »

tak proc ty narodnostni kecy, mi to prislo tak ze pupajdiho konecnik musi kazdou chvili prasknout, ze uz tam je moc tesno :mrgreen:

jinak to co pises, absolutne nesouvisi s tim co se stalo, tady nemohlo nasledovat nic jinyho nez ban...
to ze vsichni si jsou rovni a nekteri si jsou rovnejsi plati furt, jako naposled treba raffin....
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by pupajdi13 »

frankie_doparoma wrote:na druhou stranu, kdyz si tym muze vesele ROKY podvadet zpusobem ze celej jeho tym pochazi z farem a prijde se na to az po tak strasne dlouhy dobe a on si behem ty doby vesele kopal acko a znovu o nej usiloval... ..
Ano, v tomhle má Frenkie pravdu , je to nehorázný a i vlastně vizitka všech šerifů za poslední 4 roky...na druhou stranu ,stejně jak Frenkie píše.........je třeba brát v potaz všechny aspekty tohoto případu, pokud se o to někdo stará takto profesionalním způsobem , používá i rušičku IP adres,pak odhalení takového případu je nesmírně obtížné , spíš je to pro nás šerify poučení do dalších sezon , navíc funkce šerifa je čistě dobrovolný post a čas a práci,kterou tomu dotyčný dává dělá pouze pro dobrý pocit a pro hru.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Ataner »

No mám ze všeho hodně smíšené pocity..a nepomohlo tomu ani rozkrytí zrovna této sítě i když to je pouze hra myslel jsem že týmy fóra a lidé jsou opravdu někde jinde.. :cry:
JPD - B.3
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by pupajdi13 »

frankie_doparoma wrote:, mi to prislo tak ze pupajdiho konecnik musi kazdou chvili prasknout, ze uz tam je moc tesno :mrgreen:

:lol: umíš rozesmát :lol:
frankie_doparoma wrote: to ze vsichni si jsou rovni a nekteri si jsou rovnejsi plati furt, jako naposled treba raffin....
Tady už nesouhlasím...můžu s čistým svědomím říct,že všichni 3 co banujeme (já,Razva a yockr) jedeme v tomhle stylu za jedno....bez rozdílu narodnosti a postavení.
U případu,kterej ty ted popisuješ zakročila vyšší moc , která je nad námi , jinak by ho měl,hlasování bylo jasné a já byl tehdá pěkně nakrklej.
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
frankie_doparoma
Member of the Soccer Project Association
Posts: 11247
Joined: Thu Jan 12, 2006 9:52 pm

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by frankie_doparoma »

pupajdi13 wrote:
frankie_doparoma wrote:na druhou stranu, kdyz si tym muze vesele ROKY podvadet zpusobem ze celej jeho tym pochazi z farem a prijde se na to az po tak strasne dlouhy dobe a on si behem ty doby vesele kopal acko a znovu o nej usiloval... ..
Ano, v tomhle má Frenkie pravdu , je to nehorázný a i vlastně vizitka všech šerifů za poslední 4 roky...na druhou stranu ,stejně jak Frenkie píše.........je třeba brát v potaz všechny aspekty tohoto případu, pokud se o to někdo stará takto profesionalním způsobem , používá i rušičku IP adres,pak odhalení takového případu je nesmírně obtížné , spíš je to pro nás šerify poučení do dalších sezon , navíc funkce šerifa je čistě dobrovolný post a čas a práci,kterou tomu dotyčný dává dělá pouze pro dobrý pocit a pro hru.
to neni pravda, mate luxusni plat €20 na 90 tydnu :mrgreen: :lol:

jinak ja to samozrejmne nemyslel tak jak by si nekdo mohl vylozit, samozrejmne ze lidem co delaji neco navic pro sp patri velky dik a ze treba funkce serifa je ta nejnevdecnejsi
a ze to sezere spoustu casu (nervu, iluzi...) ktere by sli vynalozit mnohem ucelneji pro tu danou osobu, to je fakt

ale proste spis bych hledal ty problemy nez se tu jen poplacaval po ramenou "jak jsme dobry"

serifum patri dik za kazdej den co funkci vykonavaj a ne za jeden "medialne" zajimavy pripad (ktery byl navic odhalen po neprijemne dlouhe dobe a to jeste nadvakrat....)
pupajdi13 wrote:Tady už nesouhlasím...můžu s čistým svědomím říct,že všichni 3 co banujeme (já,Razva a yockr) jedeme v tomhle stylu za jedno....bez rozdílu narodnosti a postavení.
U případu,kterej ty ted popisuješ zakročila vyšší moc , která je nad námi , jinak by ho měl,hlasování bylo jasné a já byl tehdá pěkně nakrklej.
ja jsem nepsal ze to delaj serifove, ja psal ze to tak je a funguje
lepší ségra v bordelu, než brácha ve slávyji
pupajdi13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7123
Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
Location: Tunel Blanka :-)

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by pupajdi13 »

Určitě souhlas...plácání po zádech není potřeba , já ho ani nevyžaduju a zrovna v tomhle případu je mi ze všeho spíš zle a jsem rád,že jsem to dotáhl do konce ,ale určitě jsem za to nečekal na pochvaly, spíš právě na kritiky , jakto že to tak dlouho procházelo.
Nastavil jsem svůj osobitý přístup k Vám všem tady ,aby jste měli co možná největší přehled o tom co se děje a proč se to děje,at už se jedná o jakoukoli kauzu...to si myslím,že dříve žádný šerif nedelal a i já tím bruslím po dost tenkém ledě,protože tady nikdy nebylo vítáno ,když se vynášely informace tohoto druhu ven....jelikož mě to vadilo už když jsem šerif nebyl,tak jsem s tím sám pak začal....
Proto jsem i ted pravidelně informoval,co dělám(e) s případem a jak jsem ho nakonec ukončil.....důvod to mělo jediný,vaší informovanost, ne touhu po herdě do zad 8)
Image Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff Image
Jari Malanta
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1411
Joined: Sat Dec 18, 2010 3:05 pm
Location: Žďár nad Sázavou

Re: Šerifské potíže (ban, podvodníci atd.)

Post by Jari Malanta »

Ataner wrote:No mám ze všeho hodně smíšené pocity..a nepomohlo tomu ani rozkrytí zrovna této sítě i když to je pouze hra myslel jsem že týmy fóra a lidé jsou opravdu někde jinde.. :cry:

No vidíš Mirdo, já byl překvapený z 31 zabanovaných týmů, jo přemýšlel jsem o tom a ono opravdu nemohlo jít jen o berušky a mašinu...Tedy, co mne ale překvapilo, tak ten jejich systém...I když kotě psalo, že ke konci už ztrácela ostražitost, tak můj názor je, že je umění držet takovýto systém pokupě celý roky...No, je jen otázka jestli ten systém drželo kotě nebo mašina, že?...A k té hře, vždycky se najde někdo kdo zkusí podvádět, je jen otázka za jak dlouho se na něj přijde...Bohužel a i o tom je SP... :roll: :roll: :roll:
FC Žďár nad Sázavou - D.22

31 hráčů může říct: "Jsem lepší než ty"... Ale co když blafují?... 32 týmů, skupinový systém, výhoda domácího prostředí, adrenalin, napětí...To je?...HIGHLANDER CUP !!!
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”