Cumpar echipa

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

antidinamo
Assistant Manager
Posts: 51
Joined: Tue Jul 03, 2012 1:21 pm

Re: Cumpar echipa

Post by antidinamo »

ad3llaid3 wrote:Cand ai dovezi te rog frumos sa le postezi aici.
u nu vezi ca te-ai dat singur de gol...ce sa mai...eu vb de Damned United si u sari sus si tare cu user de la Dangerous.
Oricum,nu am voie conform forumuli sa discutam despre BAN,asa ca dovezile ajung la serifi.
bafta
Care ii mai bun,ala sa castige
Nu te pune cu prostu,ca te face din priviri,evital...
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: Cumpar echipa

Post by cipriansimi »

ceva pute si nu imi dau seama ce anume :?:
Last edited by cipriansimi on Tue Feb 19, 2013 4:28 pm, edited 1 time in total.
ad3llaid3
Assistant Manager
Posts: 82
Joined: Thu Aug 14, 2008 8:46 pm
Contact:

Re: Cumpar echipa

Post by ad3llaid3 »

In primul rand nu stiu care e problema ta. Ce incerci sa obtii? Am refuzat oferta ta. Accepta-ti conditia. Nu poti demonstra ceea ce afirmi.
Singurul meu contact cu echipa respectiva sunt blocarile simulatilor. Asta se practica de orice manager si nu e interzis.
antidinamo
Assistant Manager
Posts: 51
Joined: Tue Jul 03, 2012 1:21 pm

Re: Cumpar echipa

Post by antidinamo »

cipriansimi wrote:daca am blocat cu Damned United simularile inseamna ca si eu(cipriansimi), ad3llaid3 si united suntem aceeasi persoana ? :shock: :?
Eu vorbeam de dovezi clare ca ad3llaid3 este acelasi cu united.Nu vorbeam de simulari sau altceva.In primul rand ai vazut si u ca el a intrat de pe user-ul ad3llaid3 si a mi-a cerut dovezi,pe cand eu vorbeam despre Damned United.In al doilea rand am msj trimise de el (united-Damned United) la Praetorian cu numarul de telefon si suma care vroia pe echipa Dangerous Mind(300euro cica...ha...tre sa fi nebun de-a binelea sa dai atat pe o echipa intr-un joc gratis)...si discutii intre cei 2.
Care ii mai bun,ala sa castige
Nu te pune cu prostu,ca te face din priviri,evital...
ad3llaid3
Assistant Manager
Posts: 82
Joined: Thu Aug 14, 2008 8:46 pm
Contact:

Re: Cumpar echipa

Post by ad3llaid3 »

Tu nu vezi ca eu ca un simplu user te intreb de dovezi?
antidinamo
Assistant Manager
Posts: 51
Joined: Tue Jul 03, 2012 1:21 pm

Re: Cumpar echipa

Post by antidinamo »

ad3llaid3 wrote:In primul rand nu stiu care e problema ta. Ce incerci sa obtii? Am refuzat oferta ta. Accepta-ti conditia. Nu poti demonstra ceea ce afirmi.
Singurul meu contact cu echipa respectiva sunt blocarile simulatilor. Asta se practica de orice manager si nu e interzis.
1.Ce oferta ti-am facut eu ? nu tin minte.
2.Eu nu vreau sa obtin nimik de la tine.Vreau doar sa se faca dreptate.E clar ca ai 2 echipe(cele 2).Nu mam legat de blocarea simularilor sau ceva de genu.Eu dau dovezi clare.Si pe deasupra te-ai dat de gol singur...repet ...pana sa vb de echipa a doua(in cazul asta Dangeours Mind) u ai intrat si userul iei si ai dat post pe forum.E banal ca inca incerci sa te tragi/scoti.La politie ce am zis eu era directa acuzare.Nu te mai asculta nimeni.
Care ii mai bun,ala sa castige
Nu te pune cu prostu,ca te face din priviri,evital...
antidinamo
Assistant Manager
Posts: 51
Joined: Tue Jul 03, 2012 1:21 pm

Re: Cumpar echipa

Post by antidinamo »

cipriansimi wrote:ceva pute si nu imi dau seama ce anume :?:

iti spun eu ce pute: 2 echipe : Damned United si Dangerous Mind.Un singur manager.Sunt reglui clare domnilor,doar o echipa....DOAR O ECHIPA CONDUSA DE UN MANAGER
Care ii mai bun,ala sa castige
Nu te pune cu prostu,ca te face din priviri,evital...
antidinamo
Assistant Manager
Posts: 51
Joined: Tue Jul 03, 2012 1:21 pm

Re: Cumpar echipa

Post by antidinamo »

ad3llaid3 wrote:Tu nu vezi ca eu ca un simplu user te intreb de dovezi?
pai ma faci sa repet.Ti-am scris dovezile.Jura pe Dumnezeu si pe Biblie ca nu esti tu manager la cele 2 echipe,ca nu u ai dat numarul de telefon la Praetorian(manager Ryyllyyy) si ca tu nu ai cerut 300euro pe echipa Dangerous Mind.Repet,schimbul de mesaje intre tine si Ryyllyyy este de pe user Damned United,si vorbeai despre Dangerous Ming ca vrei sa o vinzi.
Daca u crezi ca poti jura cele de mai sus,inseamna ca eu am gresit,si ca trebuie sa imi rascumpar greseala.Daca nu poti jura,inseamna ca ai gresit
Care ii mai bun,ala sa castige
Nu te pune cu prostu,ca te face din priviri,evital...
antidinamo
Assistant Manager
Posts: 51
Joined: Tue Jul 03, 2012 1:21 pm

Re: Cumpar echipa

Post by antidinamo »

ad3llaid3 wrote:Tu nu vezi ca eu ca un simplu user te intreb de dovezi?
apoi...ai zis ca ai peste 400mil $ buget,si ca vrei 300euro pe echipa.Toate astea le-ai discutat de pe user-ul Damned United-united.Si ziceai ca ai o echipa care nu te-ai mai ocupat de ea(Dangerous Mind) si ca o vinzi pt 300euro(avand in vedere ca are buget mare si stadion
Care ii mai bun,ala sa castige
Nu te pune cu prostu,ca te face din priviri,evital...
ad3llaid3
Assistant Manager
Posts: 82
Joined: Thu Aug 14, 2008 8:46 pm
Contact:

Re: Cumpar echipa

Post by ad3llaid3 »

fi atent un lucru. stiu cine esti .... si ca ai o alta echipa. Stiu si acea echipa.

iar tu in ceea ce afirmi si ai facut raport nu ai dovezi. Daca ar exista dovezi UNA din echipe ar fi banata.

Iar tu tot LOOSER vei ramane.

Vrei sa postez toate mesajele de la tine cand ma implorai sa iti vand echipa? Dupa aia sa ti-o dau gratis ... si refuzand ... recurgi la chestii din astea?
Esti roman?

da-ti demisia.
ad3llaid3
Assistant Manager
Posts: 82
Joined: Thu Aug 14, 2008 8:46 pm
Contact:

Re: Cumpar echipa

Post by ad3llaid3 »

pot vorbi ca acum fc foresta are 100milioane buget ... si daca vrei aranjez sa ti-o vand pe 1000 euro (crestem pretul).

ma banezi si pe mine si pe foresta?

pe ce motiv? =))
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: Cumpar echipa

Post by cipriansimi »

eu o vand pe 999,99 euro :lol: ce amuzant :lol: + pielea ursului din padure ca bonus :lol:
antidinamo
Assistant Manager
Posts: 51
Joined: Tue Jul 03, 2012 1:21 pm

Re: Cumpar echipa

Post by antidinamo »

ad3llaid3 wrote:fi atent un lucru. stiu cine esti .... si ca ai o alta echipa. Stiu si acea echipa.

iar tu in ceea ce afirmi si ai facut raport nu ai dovezi. Daca ar exista dovezi UNA din echipe ar fi banata.

Iar tu tot LOOSER vei ramane.

Vrei sa postez toate mesajele de la tine cand ma implorai sa iti vand echipa? Dupa aia sa ti-o dau gratis ... si refuzand ... recurgi la chestii din astea?
Esti roman?

da-ti demisia.

Inca o data recunosti ca ai 2 echipe.Inca o data te dai te gol singur.Nush cine crezi U ca sunt,insa nu imi pasa.Ma s-h-e-a-t pe tine(scz pt ceilalti care folosesc forumult-limbajul meu nu este unul placut acum)eu nu te-am implorat sa imi dai echipa.Astazi cand ti-am trimis msj am zis sa imi vinzi echipa,insa u mi-ai trimis msj si citez :Ti-am lasat numarul de telefon,insa nu ma-i sunat''.Probabil ai crezut ca sunt Ryyllyyy... .Si da,ti-am zis in msj ca vreau sa cumpar echipa ta,insa vroiam sa imi confirmi si mie spusele lui Ryyllyyy.Asa ca soryy frate,da daca stii cine sunt,poate vi la o poveste,o cafea,si sa iti explic ce sa intamplat,ca vad ca u nu vrei sa recunosti nici in ruptul capului.Da te dai de gol singur singurel de o mie de ori
sheat de oameni si rahat ce esti u
Care ii mai bun,ala sa castige
Nu te pune cu prostu,ca te face din priviri,evital...
antidinamo
Assistant Manager
Posts: 51
Joined: Tue Jul 03, 2012 1:21 pm

Re: Cumpar echipa

Post by antidinamo »

ad3llaid3 wrote:fi atent un lucru. stiu cine esti .... si ca ai o alta echipa. Stiu si acea echipa.

iar tu in ceea ce afirmi si ai facut raport nu ai dovezi. Daca ar exista dovezi UNA din echipe ar fi banata.

Iar tu tot LOOSER vei ramane.

Vrei sa postez toate mesajele de la tine cand ma implorai sa iti vand echipa? Dupa aia sa ti-o dau gratis ... si refuzand ... recurgi la chestii din astea?
Esti roman?

da-ti demisia.
da...posteazale toate mesajele...chiar te rog...sa vada lumea cat de idioot esti si te dai singur la fund
Esti un nimik prietene
Care ii mai bun,ala sa castige
Nu te pune cu prostu,ca te face din priviri,evital...
cipriansimi
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2173
Joined: Tue Jan 20, 2009 2:43 pm
Location: Falticeni

Re: Cumpar echipa

Post by cipriansimi »

antidinamo wrote:
cipriansimi wrote:ceva pute si nu imi dau seama ce anume :?:

iti spun eu ce pute: 2 echipe : Damned United si Dangerous Mind.Un singur manager.Sunt reglui clare domnilor,doar o echipa....DOAR O ECHIPA CONDUSA DE UN MANAGER
adevarul tintodeauna e pe undeva pe la mijloc. ce inteleg eu din cele zise de voi e ca te-ai ofticat pentru faptul ca nu ti-a vandut echipa iar tu ca sa te razbuni faci asta ce faci acum pe forum. mi se pare urat dar daca asa merg treburile in romania inseamna ca asa trebuie facute.
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”