Cum merge campionatu

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by kennyanu »

julyano3 wrote:l-am batut 2-3 pe ala de pe primul loc , am ajuns la 1 punct de el , am urcat pe locul 2 si joi am meci cu ala de pe 3,sper sa mai am sanse la locul 1,as dori sa castig F-ul,dar ar merge si de pe locul 2
ti-ai facut o strategie de eliminati? :)
Revenit :)
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by kennyanu »

iam am luat bataie pe mana mea...am tot uitat sa imi pun atacantul titular...daca eram destept faceam egal cu locul doi...las ca vine returul >:)
Revenit :)
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by Viola »

Asta e deja returul :) De ce nu iti setezi echipa A si nu mai ai probleme. Eu am batut un calculator cu 8-0. Astept meciurile cu cei 2 manageri sa incep sa pierd cateva meciuri :)
In alta ordine de idei, m-a abordat prietenul rohalt cu echipa Rogiboys, ce meciuri am avut cu el :), e fain ca isi mai aduc elumea minte de tine :P
Am reusit si cel mai mare profit dintr-un transfer de cand am reinceput 2.450.000 :). Acum faci mai greu bani din transferuri, lumea parca e mai atenta pe ce da banii, totusi se mai gaseste cate unul care sa arunce cu bani in stanga si dreapta.
Revenit cu Vulturii Lugoj
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by kennyanu »

Viola wrote: Am reusit si cel mai mare profit dintr-un transfer de cand am reinceput 2.450.000 :). Acum faci mai greu bani din transferuri, lumea parca e mai atenta pe ce da banii, totusi se mai gaseste cate unul care sa arunce cu bani in stanga si dreapta.
Sunt mai putini manageri...deci bani mia putini...
Revenit :)
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by Viola »

Am fost curios si am gasit prima echipa, acum se numeste BK Mallorca (numele ce l-a avut inainte sa preiau echipa) si se zbate in anonimat in H.972 cu stadionul de 40000 de locuri si cu baza fanilor actuala 33151. Am devenit nostalgic si am mai gasit si cativa jucatori scosi de la centrul de tineret care mai sunt activi si acum printre care si un portar roman Augustin Matei :)
Am inceput SP in 13 februarie 2007 si am renuntat la echipa in Aprilie 2013. In 14 Aprilie 2014 am revenit, se pare ca a fost nevoie de un an sa imi fie dor de acest joc :mrgreen:
Revenit cu Vulturii Lugoj
julyano3
Team Board Member
Posts: 273
Joined: Mon Apr 01, 2013 7:21 pm

Re: Cum merge campionatu

Post by julyano3 »

cel de pe primul loc pe care l-am batut cu 2-3 la el acasa , a luat bataie si de la locu 3 cu 2-0 si am urcat pe primu loc la 1 punct de locu 2 si la 2 de locu 3, maine am meci acasa la locul 2 si am portarul accidentat din cate am vazut o sa scot cam maxim 115 pe linii cu battle-strategy,adversarul meu a scos 123 in meciul de marti cand l-a batut pe ala de pe 3 , eu am reusit sa scot maxim 117 , dar am portarul accidentat pentru meciul de maine.. cu un egal as ramane pe 2 ( daca bate cel de pe 3-ceea ce e cam greu sa nu bata ) ,dar sa vedem ce imi rezerva ziua de maine..
Adunatii Copacei -> 4 in E.29 ROMANIA
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by Viola »

julyano3, acum am observat ca locul 3 de la tine se bate cu mine pe un RF :D
Daca setezi bine tactica echipa/jucatori individual plus fortezi cu agresivitatea poti scoate un egal (aveti arbitru agresiv). Si el are jucatori suspendati si agresivi,batrani. Baga un 3-4-3 loveste si goneste cu stil 100% si roaga-te sa nimeresti bine setarea la agresivitate. Va fi greu ca e la el meciul, dar cine stie. Bafta, vei avea nevoie!
Revenit cu Vulturii Lugoj
julyano3
Team Board Member
Posts: 273
Joined: Mon Apr 01, 2013 7:21 pm

Re: Cum merge campionatu

Post by julyano3 »

mersi frumos , la fel si tie , eu nu prea ma pricep cu agresivitatea si am observat ca si el scoate binisor pe linii,cu 10 agresivitate scoteam 114 pe linii,am pus 40 si scot 117,dar sper sa nu iau rosu,am 3-4 jucatori cu agresivitatea peste 50 , acum sa vad ce imi rezerva ziua de maine,sper sa pot sa scot un egal si pentru el e nasol daca scoate egal trece celalalt pe locul 2 si ar fi nasol pentru ca are echipa mai buna..
Adunatii Copacei -> 4 in E.29 ROMANIA
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by kennyanu »

Viola wrote:julyano3, acum am observat ca locul 3 de la tine se bate cu mine pe un RF :D
Daca setezi bine tactica echipa/jucatori individual plus fortezi cu agresivitatea poti scoate un egal (aveti arbitru agresiv). Si el are jucatori suspendati si agresivi,batrani. Baga un 3-4-3 loveste si goneste cu stil 100% si roaga-te sa nimeresti bine setarea la agresivitate. Va fi greu ca e la el meciul, dar cine stie. Bafta, vei avea nevoie!
Nu cred ca ii zici bine cu stilul :)...tragand la un egal, ar trebui sa fie stilul mai mic
Revenit :)
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by Viola »

A iesit bine cu stilul :D eu am avut experiente nasoale cu stil 60-80 :(
Revenit cu Vulturii Lugoj
julyano3
Team Board Member
Posts: 273
Joined: Mon Apr 01, 2013 7:21 pm

Re: Cum merge campionatu

Post by julyano3 »

ce chestie :)))) am facut egal la asta 0-0 , am scos amandoi 117 pe linii + cate un eliminat fiecare si surpriza , locul 3 a luat bataie de la locul 4 cu 1-2 parca :))) si am ramas pe 1,acum maine mai am un meci greut vad ca si asta are echipa bunicica dar cam batrani,in mare parte este bine !!!
Adunatii Copacei -> 4 in E.29 ROMANIA
Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by Viola »

Felicitari pentru victorie! Acum ai grija sa nu irosesti puncte aiurea cu echipe mai slabe. Adversarul de maine nu ar trebuii sa iti puna probleme.
Revenit cu Vulturii Lugoj
julyano3
Team Board Member
Posts: 273
Joined: Mon Apr 01, 2013 7:21 pm

Re: Cum merge campionatu

Post by julyano3 »

am pregatit bine meciu si am posibilitatea sa joc si cu agresivitatea ridicata ( arbitru de 23 agresivitate ) mai ales ca nu prea am luat cartonase galbene pentru ca joc cu agg mica cand sunt meciuri cu boti si daca bat maine in mare parte castig F-ul si sper eu sa fac fata in E
Adunatii Copacei -> 4 in E.29 ROMANIA
julyano3
Team Board Member
Posts: 273
Joined: Mon Apr 01, 2013 7:21 pm

Re: Cum merge campionatu

Post by julyano3 »

Fc JoWooD 1 - 0 FK Zvolen Predators

120 - 113 ,cu emotii si asta a fost un meci greu,ma mir ca am scos 120 pe linii cu portaru accidentat si CF`ul titular suspendat,am reusit cu 70 agresivitate sa nu iau nici-un rosu,ceea ce ma bucur :)) si in mare parte am rezolvat campionatul si o sa promovez in E de pe primul loc , dar nu o sa o las moale , o sa joc cu prima echipa toate meciurile
Adunatii Copacei -> 4 in E.29 ROMANIA
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Re: Cum merge campionatu

Post by kennyanu »

hm...tocmai am castigat un meci unu cu 3locuri mai sus...deci cred ca e posibil sa termin mai sus decat am sperat la inceput :D
Revenit :)
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”