Perla: Historická tabuľka aktualizovaná! Nádej nezomrela...

Moderator: Czech Moderators

Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Perla IX: S novou sezónou nový ročník!

Post by Hippopotamus »

oliwapol wrote: Zázrak nastane když perlu nevyhraješ :roll: :mrgreen:
Tú poslednú som nevyhral (vyhral Hajas, vo finále porazil Mantela) a to bola 57. sezóna, kedy som vyhral áčko prvýkrát a tím som mal mladší ako teraz :wink:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Mazzy
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1576
Joined: Wed Jun 02, 2010 5:05 pm
Location: U Sparty

Re: Perla IX: Je to tu - nový ročník Perly na scéne!!!

Post by Mazzy »

Jsem tam. Když přišla pozvánka na Perlu, tak jsem nevěřil svým očím. :mrgreen:
Je to opravdu Perla. :mrgreen:
No Boost


Image
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Perla IX: Je to tu - nový ročník Perly na scéne!!!

Post by Hippopotamus »

Po 18 hodinách prihlasovania ostávajú posledné 4 voľné miesta.
Aktuálne zastúpenie divízií:
3xA, 3xB, 5xC, 7xD, 7xE, 3xF


01) Noldor A - 1
02) Fc Mantel A - 11
03) Real Pilsen A - 14
04) IFK Jednota Dlouhá Třebová B.1 - 3
05) FK Laugaricio B.3 - 6
06) Mccgrady City Football team B.1 - 15
07) PC Bonner C.1 - 1
08) Wellweak C.8 - 6
09) ACS Pardubice C.9 - 7
10) Los Ojos Unicos C.7 - 10
11) kvbecheren C.3 - 13
12) Minotaur D.9 - 2
13) FK Zemsta D.19 - 4
14) FC Domašov D.3 - 5
15) Sipkari D.5 - 16
16) FC Hostage D.23 - 16
17) 1.FC Plzen D.25 - 16
18) The Last Mohycan D.27 - 16
19) Stratovarius E.45 - 1
20) Totemo Baka E.6 - 2
21) FK TRNAVA E.22 - 4
22) Shoemakers Vlašim E.16 - 5
23) Dynamo Oleksovice E.29 - 6
24) No Boost E.1 - 8
25) Macropus Ultras Mania E.23 - 14
26) S.S.C. Kenny Juniors F.53 - 1
27) FK Raduzza F.117 - 4
28) AC Had Bozak F.206 - 12
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: Perla IX: Je to tu - nový ročník Perly na scéne!!!

Post by MilanSLOVAKIA »

hmmmmm ako vidím, tak tento turnaj som ešte nehral ;)
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
tomkycz
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5269
Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
Location: Litoměřice, Czech Republic

Re: Perla IX: Je to tu - nový ročník Perly na scéne!!!

Post by tomkycz »

nevýhoda géčkaře, má smůlu :twisted:
PaTTTTrick
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2845
Joined: Fri May 26, 2006 5:23 pm
Location: Kadan, CR
Contact:

Re: Perla IX: Je to tu - nový ročník Perly na scéne!!!

Post by PaTTTTrick »

tak za chvíli hrajeme a tipovačka nikde :-(
PC Bonner - PaTTrick (třetí i čtvrtý dech už dochází a tak se plácáme v C/D divizi, ale prachy na účtu rostou a tak se jednou vrátíme v plné síle! :twisted: :) )
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Perla IX: Je to tu - nový ročník Perly na scéne!!!

Post by Hippopotamus »

3 dni už riadim SP len z mobilu a najbližší týždeň to bude asi podobne a Grady SP už viac menej zabalil. Takže s tipovačkou to naozaj vyzerá beznádejne...
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Mazzy
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1576
Joined: Wed Jun 02, 2010 5:05 pm
Location: U Sparty

Re: Perla IX: Je to tu - nový ročník Perly na scéne!!!

Post by Mazzy »

Hippopotamus wrote:3 dni už riadim SP len z mobilu a najbližší týždeň to bude asi podobne a Grady SP už viac menej zabalil. Takže s tipovačkou to naozaj vyzerá beznádejne...
Tak to bych měl na zítřek zařídit menší výpadek signálu co Hippo? :mrgreen:
Jinak tě z POHODY nevyřadím.
No Boost


Image
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Perla IX: Je to tu - nový ročník Perly na scéne!!!

Post by Hippopotamus »

Mazzy wrote: Tak to bych měl na zítřek zařídit menší výpadek signálu co Hippo? :mrgreen:
Jinak tě z POHODY nevyřadím.
A prečo ma chceš vyradiť? Snáď netúžiš vyhrať vlastný turnaj! To len lúzri z Noldoru či Mccgrady City robia také sprostosti :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Mazzy
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1576
Joined: Wed Jun 02, 2010 5:05 pm
Location: U Sparty

Re: Perla IX: Je to tu - nový ročník Perly na scéne!!!

Post by Mazzy »

Hippopotamus wrote:
Mazzy wrote: Tak to bych měl na zítřek zařídit menší výpadek signálu co Hippo? :mrgreen:
Jinak tě z POHODY nevyřadím.
A prečo ma chceš vyradiť? Snáď netúžiš vyhrať vlastný turnaj! To len lúzri z Noldoru či Mccgrady City robia také sprostosti :mrgreen:
Toužím po tom velmi moc. Ještě se mi to v rozšířené verzi nepovedlo a to je velká ostuda. Právě bych chtěl zapadnout mezi elitu jako vy dva. :mrgreen:
Jenže to bych tě nesměl pozvat. :wink:
Dělám si srandu, chtěl jsem na tomto turnaji mít to nejlepší co se dá na SP momentálně sehnat a myslím, že se mi to i povedlo. Takže velká spokojenost.
No Boost


Image
hajas
Team Manager
Posts: 132
Joined: Wed Apr 18, 2007 1:46 pm
Location: Plzeň

Re: Perla IX: Je to tu - nový ročník Perly na scéne!!!

Post by hajas »

Tak titul neobhájíme, po penaltách končíme v semifinále a zároveň ztrácíme třetí příčku v historické tabulce :|

ACS Pardubice - Real Pilsen 1-1 (136:137), penalty 4:1

Gratulace oliwkovi :wink:
manažer hajas z týmu Real Pilsen
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Perla IX: Je to tu - nový ročník Perly na scéne!!!

Post by Hippopotamus »

Deviaty ročník Perly skončil. Oliwka prehral už svoje 3. finále, druhýkrát so mnou, raz s Gradym, neviem, či ho to ešte baví. Ja som Perlu vyhral tretíkrát. Obaja finalisti z 8. ročníka - Mantel aj Hajas - skončili svoje púte v semifinále, čo sú celkom pekné výsledky, ale ich asi netešia.

Čo sa týka Perly... :
V deviatom ročníku nebola tipovačka, nebol tu jediný súhrn výsledkov či nejaké poznámky od organizátorov. Pochopiteľne, že pri mojej a Mccgradyho totálnej neaktivite sa nezapájajú ani ostatní účastníci turnaja, proste to tu bolo absolútne mŕtve (ak nerátam jeden Hajasov príspevok, v ktorom spomenul svoju nešťastnú semifinálovú prehru po penaltách).
Netuším, čo ďalej.
Grady s hrou skončil a mňa nebaví. Jasné, o tím sa starám na 110% (bolo by smutné, keby som sa aj na ten vysral, už keď som konečne na vrchole), ale často to robím len z povinnosti a na nič navyše nemám chuť a ťažko ju nájdem.
Netuším, či sa dočkáme jubilejného 10. ročníka, ktorý by mal byť niečím spešl (ako to tu na fóre bývalo zvykom). Organizovať ho a mať ho tak nechutne na háku, ako tento posledný, to nie, to je hnus.
Skúsim sa ešte nejak skontaktovať s Gradym, ale s Perlou to vidím hodne biedne, čo mi je ľúto...

Ďakujem všetkým, ktorí kedy Perlu hrali, bavila ich a aspoň trošku im spríjemnila hru na SP. Tajne verím, že sa niekedy vráti do starých koľají, ale to je už asi len nesplniteľný sen...
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Mazzy
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1576
Joined: Wed Jun 02, 2010 5:05 pm
Location: U Sparty

Re: Perla: Koniec? Asi hej...

Post by Mazzy »

Hipo to bylo naprosto dokonalé shrnutí aktuální situace na SP. Nedivím se, že Perlu zavíráš. Jako organizátor turnajů vím o čem mluvíš a pomaličku se to tu zavře vše. Není chuť a není motivace.
Za sebe mohu jen poděkovat za krásné souboje a tipovačky v předešlých ročnících.
Dle mého názoru se SP již nezvedne.
Ale také to tu ještě nehodlám úplně odpískat. Co kdyby to tu někdo náhodou vzkřísil. :mrgreen:
Držím palce ať co nejdéle vydržíš na vrcholu.
No Boost


Image
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Perla: Koniec? Asi hej...

Post by Hippopotamus »

Historická tabuľka aktualizovaná!

Zaujímavosti:

Hippo sa stal druhým držiteľom víťazného hattricku v Perle :roll: Tým prvým je Grady :roll:
Trošku menej slávny hattrick dosiahol Oliwapol, ktorý nezvládol ani svoje tretie finále :(
Mantel dosiahol tretie semifinále za sebou (čo sa mu mimo organizátorov podarilo ako prvému), na titul však stále čaká :(

Tím AC Youda (manažér plukasek) vynechal Perlu po prvý raz :(
Ostalo tak už len 6 manažérov, ktorí hrali všetky ročníky: Mccgrady, Oliwapol, Hajas, Koster, GeorgeTT, Mark_von_Motka.
Počet zubatých sa rozrástol o dvoch členov na 22. Nikoho už nezmasakruje Lubiasov Masakr Team, a nikto si tu už nezahulí s Frenkičom a jeho šílenou jamajskou osmaosmdesátkou :cry:
Na druhej strane, v deviatom ročníku sa predstavili až 3 panici - Crueface (FC Crue Olomouc), Ada (FC Domašov), karel04 (Shoemakers Vlašim), vďaka čomu sa zaokrúhlil počet manažérov hrajúcich Perlu na 70 :)

Najväčší pokrok v tabuľke urobil manažér střelec4 (1.FC Plzeň), ktorý až na svoj 6. pokus postúpil zo skupiny a dokonca rovno do štvrťfinále, čo ho vynieslo z 39. na 26. miesto.
Z nováčikov sa najlepšie ukázal Crueface (FC Crue Olomouc), ktorý postúpil zo skupiny, avšak cez prvé kolo K.O. neprešiel. V tabuľke sa tak ocitol na 53.-55. mieste medzi dvomi smrtkami. Hrozivé miesto!
Do prvej dvadsiatky sa nik nový nedostal, ale v nej zaznamenal vďaka štvrťfinále slušný postup o 5 miest (z 17. na 12.) manažér Medojed s tímom Los Ojos Unicos.
Delené desiate miesto, ktoré okupovala slovenská bratská dvojica Milko s Dajom, Milko dookupoval a nechal v tom brata samého.
V rámci elitnej desiatky sa Mantel stále ťahá vyššie, z piateho miesta na šieste odsunul po peknej trefe šutrom Šutríka.
A práve Šutrík bol hodne sklamaním, nakoľko ako jediný z prvej pätnástky sa do deviateho ročníka neprihlásil.
Hippo vďaka tretiemu titulu sa po jednoročníkovej prestávke vracia späť na bronzovú medailu a Hajasa odsúva na zemiakovú.
Mccgrady prvýkrát nielenže nepostúpil do štvrťfinále, ale dokonca ani zo skupiny a aj v tej skončil na poslednom mieste. Kvôli čomu sa jeho neohrozený náskok pred druhým Oliwapolom scvrkol na ohroziteľných 11 bodov.


To by malo byť vsio k tabuľke! Verím, že ešte dostaneme príležitosť ju zase raz (či viackrát) pozmeniť :wink:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Perla: Koniec? Asi hej...

Post by Hippopotamus »

Hippopotamus wrote: ...a nikto si tu už nezahulí s Frenkičom a jeho šílenou jamajskou osmaosmdesátkou :cry:
Zázrak sa stal, Frenkič sa po vyše mesačnej neaktivite len tak z ničoho nič prihlásil, takže zubatá u neho čo chvíľa zmizne...teda, keď sa mi ju bude chcieť zmiznúť, zatiaľ sa mi nechce :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Post Reply

Return to “Přáteláky/Turnaje (cz/sk)”