TIPLIGA - ...the end...
Moderator: Czech Moderators
Re: TIPLIGA IV. - léblík vyhrál kolo a útočí na první trojku
9.4. West Ham - Arsenal 2:2
9.4. Slavia - Jablonec 2:1
9.4. AC Milán - Juventus 1:1
9.4. Club Bruggy - Gent 2:1
9.4. Pogoň Štětín - Legia Varšava 2:2
10.4. Sunderland - Leicester 1:2
10.4. Tottenham - Manchester United 2:1
10.4. Schalke 04 - Dortmund 1:2
10.4. 1.FC Koln - Leverkusen 1:2
10.4. Steaua Bukurešť - Dinamo Bukurešť 2:1
BONUS: Kdo ze semifinalistů Mladá Boleslav - Plzeň a Jablonec - Sparta se stane vítězem MOL Cupu?
!!! 05.04. 15:00 Mladá Boleslav - Plzeň !!! (druhý zápas + odvety už mimo tipovací týden)
Mladá Boleslav
9.4. Slavia - Jablonec 2:1
9.4. AC Milán - Juventus 1:1
9.4. Club Bruggy - Gent 2:1
9.4. Pogoň Štětín - Legia Varšava 2:2
10.4. Sunderland - Leicester 1:2
10.4. Tottenham - Manchester United 2:1
10.4. Schalke 04 - Dortmund 1:2
10.4. 1.FC Koln - Leverkusen 1:2
10.4. Steaua Bukurešť - Dinamo Bukurešť 2:1
BONUS: Kdo ze semifinalistů Mladá Boleslav - Plzeň a Jablonec - Sparta se stane vítězem MOL Cupu?
!!! 05.04. 15:00 Mladá Boleslav - Plzeň !!! (druhý zápas + odvety už mimo tipovací týden)
Mladá Boleslav
-
- Team Board Member
- Posts: 300
- Joined: Wed Mar 23, 2011 6:03 pm
- Location: Zlín
Re: TIPLIGA IV. - léblík vyhrál kolo a útočí na první trojku
9.4. West Ham - Arsenal 1:2
9.4. Slavia - Jablonec 2:1
9.4. AC Milán - Juventus 0:2
9.4. Club Bruggy - Gent 3:1
9.4. Pogoň Štětín - Legia Varšava 0:2
10.4. Sunderland - Leicester 1:3
10.4. Tottenham - Manchester United 1:1
10.4. Schalke 04 - Dortmund 2:2
10.4. 1.FC Koln - Leverkusen 1:1
10.4. Steaua Bukurešť - Dinamo Bukurešť 2:0
BONUS: Kdo ze semifinalistů Mladá Boleslav - Plzeň a Jablonec - Sparta se stane vítězem MOL Cupu?
!!! 05.04. 15:00 Mladá Boleslav - Plzeň !!! (druhý zápas + odvety už mimo tipovací týden)
Sparta
9.4. Slavia - Jablonec 2:1
9.4. AC Milán - Juventus 0:2
9.4. Club Bruggy - Gent 3:1
9.4. Pogoň Štětín - Legia Varšava 0:2
10.4. Sunderland - Leicester 1:3
10.4. Tottenham - Manchester United 1:1
10.4. Schalke 04 - Dortmund 2:2
10.4. 1.FC Koln - Leverkusen 1:1
10.4. Steaua Bukurešť - Dinamo Bukurešť 2:0
BONUS: Kdo ze semifinalistů Mladá Boleslav - Plzeň a Jablonec - Sparta se stane vítězem MOL Cupu?
!!! 05.04. 15:00 Mladá Boleslav - Plzeň !!! (druhý zápas + odvety už mimo tipovací týden)
Sparta
The Oranjes
Robi van Persie
F.114
Robi van Persie
F.114
Re: TIPLIGA IV. - léblík vyhrál kolo a útočí na první trojku
9.4. West Ham - Arsenal 1:2
9.4. Slavia - Jablonec 1:0
9.4. AC Milán - Juventus 0:1
9.4. Club Bruggy - Gent 2:1
9.4. Pogoň Štětín - Legia Varšava 0:1
10.4. Sunderland - Leicester 0:1
10.4. Tottenham - Manchester United 1:0
10.4. Schalke 04 - Dortmund 1:2
10.4. 1.FC Koln - Leverkusen 1:2
10.4. Steaua Bukurešť - Dinamo Bukurešť 2:1
BONUS: Mlada Boleslav
9.4. Slavia - Jablonec 1:0
9.4. AC Milán - Juventus 0:1
9.4. Club Bruggy - Gent 2:1
9.4. Pogoň Štětín - Legia Varšava 0:1
10.4. Sunderland - Leicester 0:1
10.4. Tottenham - Manchester United 1:0
10.4. Schalke 04 - Dortmund 1:2
10.4. 1.FC Koln - Leverkusen 1:2
10.4. Steaua Bukurešť - Dinamo Bukurešť 2:1
BONUS: Mlada Boleslav
Tigerinho - SPC Czech Tigers
Re: TIPLIGA IV. - léblík vyhrál kolo a útočí na první trojku
Tigerinho wrote:9.4. West Ham - Arsenal 4:4
9.4. Slavia - Jablonec 2:2
9.4. AC Milán - Juventus 2:5
9.4. Club Bruggy - Gent 3:3
9.4. Pogoň Štětín - Legia Varšava 4:3
10.4. Sunderland - Leicester 0:4
10.4. Tottenham - Manchester United 3:3
10.4. Schalke 04 - Dortmund 0:3
10.4. 1.FC Koln - Leverkusen 5:3
10.4. Steaua Bukurešť - Dinamo Bukurešť 2:1
BONUS: Sparta
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 10228
- Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
- Location: Modra, Slovakia
Re: TIPLIGA IV. - léblík vyhrál kolo a útočí na první trojku
9.4. West Ham United - Arsenal Londýn 1:1
9.4. Slavia Praha - Jablonec 1:0
9.4. AC Miláno - Juventus Turín 1:2
9.4. Club Bruggy - KAA Gent 1:0
9.4. Pogoň Štetín - Legia Varšava 0:2
10.4. Sunderland - Leicester City 0:1
10.4. Tottenham Hotspur - Manchester United 1:1
10.4. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund 1:2
10.4. 1. FC Kolín nad Rýnom - Bayer Leverkusen 0:0
10.4. Steaua Bukurešť - Dinamo Bukurešť 2:0
BONUS: Sparta Praha
9.4. Slavia Praha - Jablonec 1:0
9.4. AC Miláno - Juventus Turín 1:2
9.4. Club Bruggy - KAA Gent 1:0
9.4. Pogoň Štetín - Legia Varšava 0:2
10.4. Sunderland - Leicester City 0:1
10.4. Tottenham Hotspur - Manchester United 1:1
10.4. Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund 1:2
10.4. 1. FC Kolín nad Rýnom - Bayer Leverkusen 0:0
10.4. Steaua Bukurešť - Dinamo Bukurešť 2:0
BONUS: Sparta Praha
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)
(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
_________
Slovak League (Slovenská Liga)
(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
-
- Assistant Manager
- Posts: 57
- Joined: Tue Jul 21, 2015 7:48 am
Re: TIPLIGA IV. - léblík vyhrál kolo a útočí na první trojku
9.4. West Ham - Arsenal 1:2
9.4. Slavia - Jablonec 2:1
9.4. AC Milán - Juventus 1:2
9.4. Club Bruggy - Gent 1:0
9.4. Pogoň Štětín - Legia Varšava 1:2
10.4. Sunderland - Leicester 0:1
10.4. Tottenham - Manchester United 2:1
10.4. Schalke 04 - Dortmund 2:1
10.4. 1.FC Koln - Leverkusen 0:1
10.4. Steaua Bukurešť - Dinamo Bukurešť 1:1
BONUS: Sparta
9.4. Slavia - Jablonec 2:1
9.4. AC Milán - Juventus 1:2
9.4. Club Bruggy - Gent 1:0
9.4. Pogoň Štětín - Legia Varšava 1:2
10.4. Sunderland - Leicester 0:1
10.4. Tottenham - Manchester United 2:1
10.4. Schalke 04 - Dortmund 2:1
10.4. 1.FC Koln - Leverkusen 0:1
10.4. Steaua Bukurešť - Dinamo Bukurešť 1:1
BONUS: Sparta
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 4199
- Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
- Location: Dunajská Streda
Re: TIPLIGA IV. - léblík vyhrál kolo a útočí na první trojku
9.4. West Ham 1 - 1 Arsenal
9.4. Slavia 0 - 1 Jablonec
9.4. AC Milán 2 - 1 Juventus
9.4. Club Bruggy 1 - 0 Gent
9.4. Pogoň Štětín 1 - 2 Legia Varšava
10.4. Sunderland 0 - 2 Leicester
10.4. Tottenham 3 - 1 Manchester United
10.4. Schalke 04 0 - 1 Dortmund
10.4. 1.FC Koln 1 - 2 Leverkusen
10.4. Steaua Bukurešť 2 - 0 Dinamo Bukurešť
BONUS: Plzeň
9.4. Slavia 0 - 1 Jablonec
9.4. AC Milán 2 - 1 Juventus
9.4. Club Bruggy 1 - 0 Gent
9.4. Pogoň Štětín 1 - 2 Legia Varšava
10.4. Sunderland 0 - 2 Leicester
10.4. Tottenham 3 - 1 Manchester United
10.4. Schalke 04 0 - 1 Dortmund
10.4. 1.FC Koln 1 - 2 Leverkusen
10.4. Steaua Bukurešť 2 - 0 Dinamo Bukurešť
BONUS: Plzeň
Rebríček formy:
Posledných 5 sezón
63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
NAJ 60. sezóna - B1
Posledných 5 sezón
63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
NAJ 60. sezóna - B1
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 5269
- Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
- Location: Litoměřice, Czech Republic
Re: TIPLIGA IV. - léblík vyhrál kolo a útočí na první trojku
9.4. West Ham - Arsenal 2:2
9.4. Slavia - Jablonec 2:1
9.4. AC Milán - Juventus 1:1
9.4. Club Bruggy - Gent 2:1
9.4. Pogoň Štětín - Legia Varšava 2:2
10.4. Sunderland - Leicester 1:2
10.4. Tottenham - Manchester United 2:1
10.4. Schalke 04 - Dortmund 1:2
10.4. 1.FC Koln - Leverkusen 1:2
10.4. Steaua Bukurešť - Dinamo Bukurešť 2:1
Plzeň
9.4. Slavia - Jablonec 2:1
9.4. AC Milán - Juventus 1:1
9.4. Club Bruggy - Gent 2:1
9.4. Pogoň Štětín - Legia Varšava 2:2
10.4. Sunderland - Leicester 1:2
10.4. Tottenham - Manchester United 2:1
10.4. Schalke 04 - Dortmund 1:2
10.4. 1.FC Koln - Leverkusen 1:2
10.4. Steaua Bukurešť - Dinamo Bukurešť 2:1
Plzeň
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 7868
- Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
- Location: Zlín
Re: TIPLIGA IV. - léblík vyhrál kolo a útočí na první trojku
tipujeme 15.kolo:
1.zápas sobota 16:00 !!!
16.4. Chelsea - Manchester City
16.4. Slovácko - Mladá Boleslav
16.4. Inter Milán - Neapol
16.4. Ferencváros Budapešť - MTK Budapešť
16.4. Lokomotiv Moskva - CSKA Moskva
17.4. Leicester - West Ham
17.4. Bohemians 1905 - Sparta
17.4. Anderlecht - Club Bruggy
17.4. FC Kodaň - Brondby Kodaň
17.4. Rapid Vídeň - Austria Vídeň
BONUS: Jaké bude konečné pořadí na prvních 3 příčkách španělské Primera Division?
Re: TIPLIGA IV. - 14.kolo vyhrála Panda Tessy a vede před Dr
16.4. Chelsea - Manchester City - 1:1
16.4. Slovácko - Mladá Boleslav - 1:2
16.4. Inter Milán - Neapol - 1:2
16.4. Ferencváros Budapešť - MTK Budapešť - 1:1
16.4. Lokomotiv Moskva - CSKA Moskva - 2:1
17.4. Leicester - West Ham - 0:0
17.4. Bohemians 1905 - Sparta - 0:2
17.4. Anderlecht - Club Bruggy - 1:1
17.4. FC Kodaň - Brondby Kodaň - 2:1
17.4. Rapid Vídeň - Austria Vídeň - 2:1
BONUS: Jaké bude konečné pořadí na prvních 3 příčkách španělské Primera Division?
Barcelona
Real
Atletico
16.4. Slovácko - Mladá Boleslav - 1:2
16.4. Inter Milán - Neapol - 1:2
16.4. Ferencváros Budapešť - MTK Budapešť - 1:1
16.4. Lokomotiv Moskva - CSKA Moskva - 2:1
17.4. Leicester - West Ham - 0:0
17.4. Bohemians 1905 - Sparta - 0:2
17.4. Anderlecht - Club Bruggy - 1:1
17.4. FC Kodaň - Brondby Kodaň - 2:1
17.4. Rapid Vídeň - Austria Vídeň - 2:1
BONUS: Jaké bude konečné pořadí na prvních 3 příčkách španělské Primera Division?
Barcelona
Real
Atletico
Keďul
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 7464
- Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
- Contact:
Re: TIPLIGA IV. - 14.kolo vyhrála Panda Tessy a vede před Dr
16.4. Chelsea - Manchester City 1:2
16.4. Slovácko - Mladá Boleslav 1:0
16.4. Inter Milán - Neapol 1:1
16.4. Ferencváros Budapešť - MTK Budapešť2:1
16.4. Lokomotiv Moskva - CSKA Moskva 0:1
17.4. Leicester - West Ham 1:0
17.4. Bohemians 1905 - Sparta 0:2
17.4. Anderlecht - Club Bruggy 1:0
17.4. FC Kodaň - Brondby Kodaň 2:0
17.4. Rapid Vídeň - Austria Vídeň 2:1
BONUS: Jaké bude konečné pořadí na prvních 3 příčkách španělské Primera Division?
Barcelona
Real
Atletico
16.4. Slovácko - Mladá Boleslav 1:0
16.4. Inter Milán - Neapol 1:1
16.4. Ferencváros Budapešť - MTK Budapešť2:1
16.4. Lokomotiv Moskva - CSKA Moskva 0:1
17.4. Leicester - West Ham 1:0
17.4. Bohemians 1905 - Sparta 0:2
17.4. Anderlecht - Club Bruggy 1:0
17.4. FC Kodaň - Brondby Kodaň 2:0
17.4. Rapid Vídeň - Austria Vídeň 2:1
BONUS: Jaké bude konečné pořadí na prvních 3 příčkách španělské Primera Division?
Barcelona
Real
Atletico
JPD - B.3
-
- Team President
- Posts: 911
- Joined: Thu Mar 01, 2007 2:46 pm
- Location: České Budějovice
- Contact:
Re: TIPLIGA IV. - 14.kolo vyhrála Panda Tessy a vede před Dr
tipujeme 15.kolo:
1.zápas sobota 16:00 !!!
16.4. Chelsea - Manchester City 2:1
16.4. Slovácko - Mladá Boleslav 1:2
16.4. Inter Milán - Neapol 1:1
16.4. Ferencváros Budapešť - MTK Budapešť 2:0
16.4. Lokomotiv Moskva - CSKA Moskva 1:2
17.4. Leicester - West Ham 2:1
17.4. Bohemians 1905 - Sparta 0:2
17.4. Anderlecht - Club Bruggy 2:1
17.4. FC Kodaň - Brondby Kodaň 2:1
17.4. Rapid Vídeň - Austria Vídeň 1:1
BONUS: Jaké bude konečné pořadí na prvních 3 příčkách španělské Primera Division?
Barcelona, Real, Atletico
1.zápas sobota 16:00 !!!
16.4. Chelsea - Manchester City 2:1
16.4. Slovácko - Mladá Boleslav 1:2
16.4. Inter Milán - Neapol 1:1
16.4. Ferencváros Budapešť - MTK Budapešť 2:0
16.4. Lokomotiv Moskva - CSKA Moskva 1:2
17.4. Leicester - West Ham 2:1
17.4. Bohemians 1905 - Sparta 0:2
17.4. Anderlecht - Club Bruggy 2:1
17.4. FC Kodaň - Brondby Kodaň 2:1
17.4. Rapid Vídeň - Austria Vídeň 1:1
BONUS: Jaké bude konečné pořadí na prvních 3 příčkách španělské Primera Division?
Barcelona, Real, Atletico
-
- Team President
- Posts: 911
- Joined: Thu Mar 01, 2007 2:46 pm
- Location: České Budějovice
- Contact:
Re: TIPLIGA IV. - 14.kolo vyhrála Panda Tessy a vede před Dr
tipujeme 15.kolo:
1.zápas sobota 16:00 !!!
16.4. Chelsea - Manchester City 2:1
16.4. Slovácko - Mladá Boleslav 1:2
16.4. Inter Milán - Neapol 1:1
16.4. Ferencváros Budapešť - MTK Budapešť 2:0
16.4. Lokomotiv Moskva - CSKA Moskva 1:2
17.4. Leicester - West Ham 2:1
17.4. Bohemians 1905 - Sparta 0:2
17.4. Anderlecht - Club Bruggy 2:1
17.4. FC Kodaň - Brondby Kodaň 2:1
17.4. Rapid Vídeň - Austria Vídeň 1:1
BONUS: Jaké bude konečné pořadí na prvních 3 příčkách španělské Primera Division?
Barcelona, Real, Atletico
1.zápas sobota 16:00 !!!
16.4. Chelsea - Manchester City 2:1
16.4. Slovácko - Mladá Boleslav 1:2
16.4. Inter Milán - Neapol 1:1
16.4. Ferencváros Budapešť - MTK Budapešť 2:0
16.4. Lokomotiv Moskva - CSKA Moskva 1:2
17.4. Leicester - West Ham 2:1
17.4. Bohemians 1905 - Sparta 0:2
17.4. Anderlecht - Club Bruggy 2:1
17.4. FC Kodaň - Brondby Kodaň 2:1
17.4. Rapid Vídeň - Austria Vídeň 1:1
BONUS: Jaké bude konečné pořadí na prvních 3 příčkách španělské Primera Division?
Barcelona, Real, Atletico