Princezna Nelinka Cup - ACS Pardubice - 9. triumf
Moderator: Czech Moderators
-
- Team President
- Posts: 911
- Joined: Thu Mar 01, 2007 2:46 pm
- Location: České Budějovice
- Contact:
Re: Princezna Nelinka Cup
Stav po 4. kole
Přehled výkonů
Přehled výkonů
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 1728
- Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
- Location: Pardubice a okolí
Re: Princezna Nelinka Cup
parádní statistikyhusic wrote:Stav po 4. kole
Přehled výkonů
ACS Pardubice
Re: Princezna Nelinka Cup - XXI
Tyjo teprv teď jsem si všimnul topicu k tomuhle turnaji a koukám na ty statistiky pěkná práce ve skupině jsme pěkně v závětří za pardubicema, v posledním kole si to o postup rozdáme se Sevillou, příčemž bod nám stačí, ale nic nenecháme náhodě a pošleme tam to nejlepší. Cílem zůstává se v playoff porvat o vítězství
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
-
- Team President
- Posts: 911
- Joined: Thu Mar 01, 2007 2:46 pm
- Location: České Budějovice
- Contact:
Re: Princezna Nelinka Cup - XXI
Díky za pochvaly statistik. Můj topik je jediný "nedůležitý", tak se schovává doleDraha wrote:Tyjo teprv teď jsem si všimnul topicu k tomuhle turnaji a koukám na ty statistiky pěkná práce ve skupině jsme pěkně v závětří za pardubicema, v posledním kole si to o postup rozdáme se Sevillou, příčemž bod nám stačí, ale nic nenecháme náhodě a pošleme tam to nejlepší. Cílem zůstává se v playoff porvat o vítězství
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 7123
- Joined: Mon May 26, 2008 10:10 pm
- Location: Tunel Blanka :-)
Re: Princezna Nelinka Cup - XXI
řekni Patomovi at ti ho označí.
Šlechtická Mince-zde...FC Letenská šlechta - pupajdi -Sheriff
-
- Team President
- Posts: 911
- Joined: Thu Mar 01, 2007 2:46 pm
- Location: České Budějovice
- Contact:
Re: Princezna Nelinka Cup
Stav po 6. kole
Přehled výkonů
Přehled výkonů
-
- Team President
- Posts: 911
- Joined: Thu Mar 01, 2007 2:46 pm
- Location: České Budějovice
- Contact:
Re: Princezna Nelinka Cup - XXI
Play off
Termíny:
Ne 24 Dub 2016 (10:00 CET) FC DAC : Dynamo Oleksovice
Pá 22 Dub 2016 (14:00 CET) Husičova 11 : AC Draha Prague
So 23 Dub 2016 (10:00 CET) ACS Pardubice : No Boost
Pá 22 Dub 2016 (18:00 CET) FC Letenská šlechta : Banik 1922
Termíny:
Ne 24 Dub 2016 (10:00 CET) FC DAC : Dynamo Oleksovice
Pá 22 Dub 2016 (14:00 CET) Husičova 11 : AC Draha Prague
So 23 Dub 2016 (10:00 CET) ACS Pardubice : No Boost
Pá 22 Dub 2016 (18:00 CET) FC Letenská šlechta : Banik 1922
-
- Team President
- Posts: 911
- Joined: Thu Mar 01, 2007 2:46 pm
- Location: České Budějovice
- Contact:
Re: Princezna Nelinka Cup - XXI - Play off
Přehled střelců po základních skupinách
13 - Jiří 'VH' Vrážel - Banik 1922
12 - Mohammed Al-Kas - FC DAC
10 - Heiko Müller - Husičova 11
10 - Gennaro Ivan Nedved - FC DAC
9 - Alejandro Limia - Husičova 11
7 - Štěpán 'NS' Latka - Banik 1922
7 - Ghasem Khodamoradi - No Boost
7 - Luis Manuel '=Raffin=2=' Sierra Fumero - FC Letenská šlechta
6 - César Lux - Husičova 11
6 - David Nilsen - No Boost
6 - Andrei Iovanescu - ACS Pardubice
6 - David Logi 'na sebe 0,28' Magnusson - AC Draha Prague
6 - Jean-Philippe Wins - Dynamo Oleksovice
5 - Bjarni Juliusson - FK TRNAVA
4 - Elad '=Opeky=1=' Tal - FC Letenská šlechta
4 - Seri Utama '=for sale=' Rahman - FC Letenská šlechta
4 - Everson '=Ježuch=2=' Dias de Santa Rita - FC Letenská šlechta
4 - Václav Pokorný - 1.FC Plzen
4 - Daria of Zadonsk - ACS Pardubice
4 - Erick Perez - Husičova 11
4 - Jakob Vega - Dynamo Oleksovice
4 - Frédéric Debroux - Dynamo Oleksovice
4 - Jason Harrison - FK TRNAVA
4 - Dejan Puric - 1.FC Plzen
3 - Emil Strapaty - FK TRNAVA
3 - Andrej Durmis - FK TRNAVA
3 - Jesus Perez Garcia - Stratovarius
3 - Charles Koivogui - ACS Pardubice
3 - Michal Štěpanovský - 1.FC Plzen
3 - Rick Mulder - FC DAC
3 - Richard Teschl - Dynamo Oleksovice
3 - Bob Leleu - FC Sevilla Atletico
3 - Mantas Vertelis - FC DAC
3 - Jindřich 'NS' Lesák - Banik 1922
3 - Jarolim Hora - FK TRNAVA
3 - Jan 'na sebe 0,6' Buvé - AC Draha Prague
3 - Kevin De Meyer - Dynamo Oleksovice
3 - Aleksei Pungar - FC DAC
2 - Arman Iriskin - Stratovarius
2 - Kenneth Detal - ACS Pardubice
2 - Kleber Cordonnier - Banik 1922
2 - Lucas Mauricio Andrizzi - Husičova 11
2 - Pedro Jorge Cabral - ACS Pardubice
2 - Eric Orlando 'N' Valladares Contreras - Banik 1922
2 - Andrian Grigortsevich - FC Sevilla Atletico
2 - Steve 'volný hráč 1,76' Neumann - AC Draha Prague
2 - Karl Alexandersson - 1.FC Plzen
2 - Nikolas Vacek - FC DAC
2 - Mufed '=Péé-esko=3=' Alabasi - FC Letenská šlechta
2 - Luca 'Volný hrac 0,84' Burdisso - AC Draha Prague
2 - Slavomir Pretruska - FC DAC
2 - Carl Peyskens - Dynamo Oleksovice
2 - Peter Gustin - FC Sevilla Atletico
2 - Gabriel Alfredo Cascini - Husičova 11
2 - George Kemp - Husičova 11
2 - Igor '(73) Př. 0,8' Đalović - No Boost
2 - Artur 'volný hráč 0,08' Atoyan - AC Draha Prague
2 - Pradeesh '=Frééčulda=3=' Linton - FC Letenská šlechta
2 - Roland 'Přihrávky 0,56' Calvaruso - AC Draha Prague
2 - Boaventura '(73) Př. 0,88' Ngandagina - No Boost
2 - Florent Moreira - ACS Pardubice
2 - Christian Brenne - FK TRNAVA
1 - Lumír Hrotek - ACS Pardubice
1 - Tomáš Pacholík - 1.FC Plzen
1 - Lukáš Mezlík - Blazni z Dobran
1 - Luke '=Táňka=3=' Taylor - FC Letenská šlechta
1 - Patty Ilunga - Blazni z Dobran
1 - Abd El sattar '=uprchlík=3=' Hamed - FC Letenská šlechta
1 - Marijus Rastenis - FC DAC
1 - John '(70) No' Johansson - No Boost
1 - Fliran Mathieu - ACS Pardubice
1 - Dimitri Mbami - Stratovarius
1 - Jan KjollerWesth - Stratovarius
1 - Pavel 'N' Žurovec - Banik 1922
1 - Raimondas Kotusev - FK Laugaricio
1 - Rafel Afredo Renterea - FC DAC
1 - Mohamad Majidi - The Last Mohycan
1 - Romell '=J.J.=1=' Davy - FC Letenská šlechta
1 - López Albanell - FK Laugaricio
1 - Chris 'Při' Emnes - Banik 1922
1 - Peter 'hrát vpřed 0,6' Enerly - AC Draha Prague
1 - Reginald Abraham 'Na sebe 0,68' Mtulia - AC Draha Prague
1 - Cédric 'VH 1,56' Lambot - Fc Mantel
1 - Shehan Kumar - FK Laugaricio
1 - Marek 'po křídle 0,48' Surma - AC Draha Prague
1 - Francois Veigneau - ACS Pardubice
1 - Alexandre Albino - Dynamo Oleksovice
1 - Vladimír 'N' Verbíř - Banik 1922
1 - Canaan Nyanga - FK Laugaricio
1 - José Manuel Sánchez - The Last Mohycan
1 - Michael Mwandosya - Blazni z Dobran
1 - Omar Mohamud Yalahow - ACS Pardubice
1 - Etan Emelyanchik - No Boost
1 - Denis '(74) Hr. po. 2.5' Papadopoulos - No Boost
1 - Andreas Wosz - FC DAC
1 - Neven Radic - FK Laugaricio
1 - Milan Filipko - 1.FC Plzen
1 - Ariel Horacio Ramírez - Husičova 11
1 - Visvaldas Grigutis - FK Laugaricio
1 - Cristian Grigore - FC DAC
1 - Moses of Melitene - Stratovarius
1 - Dariusz Radzewicz - Dynamo Oleksovice
1 - Arne 'přihrávky 0,68' Van Malderen - AC Draha Prague
1 - Tomáš Trousil - Blazni z Dobran
1 - Juan Diego the Shipbuilder - Fc Mantel
1 - Benedict the Poet - Stratovarius
1 - Jason McDonnell - 1.FC Plzen
1 - Krzysztof Dzwigala - FC Sevilla Atletico
1 - Azhar Rajabally - Dynamo Oleksovice
1 - Oriol Bravo - FC Sevilla Atletico
1 - Harri 'přihrávky 1,16' Tiilikainen - AC Draha Prague
1 - Rubén Farinós - FC Sevilla Atletico
1 - Inaki Prieto - FC Sevilla Atletico
1 - Nelson Rafael Del Olmo Blanco - FC Sevilla Atletico
1 - Krzysztof Malinowski - FC Sevilla Atletico
1 - Ghasem Khoraj - FK TRNAVA
1 - Khaironisam 'HPK 1,32' Idrus - Fc Mantel
13 - Jiří 'VH' Vrážel - Banik 1922
12 - Mohammed Al-Kas - FC DAC
10 - Heiko Müller - Husičova 11
10 - Gennaro Ivan Nedved - FC DAC
9 - Alejandro Limia - Husičova 11
7 - Štěpán 'NS' Latka - Banik 1922
7 - Ghasem Khodamoradi - No Boost
7 - Luis Manuel '=Raffin=2=' Sierra Fumero - FC Letenská šlechta
6 - César Lux - Husičova 11
6 - David Nilsen - No Boost
6 - Andrei Iovanescu - ACS Pardubice
6 - David Logi 'na sebe 0,28' Magnusson - AC Draha Prague
6 - Jean-Philippe Wins - Dynamo Oleksovice
5 - Bjarni Juliusson - FK TRNAVA
4 - Elad '=Opeky=1=' Tal - FC Letenská šlechta
4 - Seri Utama '=for sale=' Rahman - FC Letenská šlechta
4 - Everson '=Ježuch=2=' Dias de Santa Rita - FC Letenská šlechta
4 - Václav Pokorný - 1.FC Plzen
4 - Daria of Zadonsk - ACS Pardubice
4 - Erick Perez - Husičova 11
4 - Jakob Vega - Dynamo Oleksovice
4 - Frédéric Debroux - Dynamo Oleksovice
4 - Jason Harrison - FK TRNAVA
4 - Dejan Puric - 1.FC Plzen
3 - Emil Strapaty - FK TRNAVA
3 - Andrej Durmis - FK TRNAVA
3 - Jesus Perez Garcia - Stratovarius
3 - Charles Koivogui - ACS Pardubice
3 - Michal Štěpanovský - 1.FC Plzen
3 - Rick Mulder - FC DAC
3 - Richard Teschl - Dynamo Oleksovice
3 - Bob Leleu - FC Sevilla Atletico
3 - Mantas Vertelis - FC DAC
3 - Jindřich 'NS' Lesák - Banik 1922
3 - Jarolim Hora - FK TRNAVA
3 - Jan 'na sebe 0,6' Buvé - AC Draha Prague
3 - Kevin De Meyer - Dynamo Oleksovice
3 - Aleksei Pungar - FC DAC
2 - Arman Iriskin - Stratovarius
2 - Kenneth Detal - ACS Pardubice
2 - Kleber Cordonnier - Banik 1922
2 - Lucas Mauricio Andrizzi - Husičova 11
2 - Pedro Jorge Cabral - ACS Pardubice
2 - Eric Orlando 'N' Valladares Contreras - Banik 1922
2 - Andrian Grigortsevich - FC Sevilla Atletico
2 - Steve 'volný hráč 1,76' Neumann - AC Draha Prague
2 - Karl Alexandersson - 1.FC Plzen
2 - Nikolas Vacek - FC DAC
2 - Mufed '=Péé-esko=3=' Alabasi - FC Letenská šlechta
2 - Luca 'Volný hrac 0,84' Burdisso - AC Draha Prague
2 - Slavomir Pretruska - FC DAC
2 - Carl Peyskens - Dynamo Oleksovice
2 - Peter Gustin - FC Sevilla Atletico
2 - Gabriel Alfredo Cascini - Husičova 11
2 - George Kemp - Husičova 11
2 - Igor '(73) Př. 0,8' Đalović - No Boost
2 - Artur 'volný hráč 0,08' Atoyan - AC Draha Prague
2 - Pradeesh '=Frééčulda=3=' Linton - FC Letenská šlechta
2 - Roland 'Přihrávky 0,56' Calvaruso - AC Draha Prague
2 - Boaventura '(73) Př. 0,88' Ngandagina - No Boost
2 - Florent Moreira - ACS Pardubice
2 - Christian Brenne - FK TRNAVA
1 - Lumír Hrotek - ACS Pardubice
1 - Tomáš Pacholík - 1.FC Plzen
1 - Lukáš Mezlík - Blazni z Dobran
1 - Luke '=Táňka=3=' Taylor - FC Letenská šlechta
1 - Patty Ilunga - Blazni z Dobran
1 - Abd El sattar '=uprchlík=3=' Hamed - FC Letenská šlechta
1 - Marijus Rastenis - FC DAC
1 - John '(70) No' Johansson - No Boost
1 - Fliran Mathieu - ACS Pardubice
1 - Dimitri Mbami - Stratovarius
1 - Jan KjollerWesth - Stratovarius
1 - Pavel 'N' Žurovec - Banik 1922
1 - Raimondas Kotusev - FK Laugaricio
1 - Rafel Afredo Renterea - FC DAC
1 - Mohamad Majidi - The Last Mohycan
1 - Romell '=J.J.=1=' Davy - FC Letenská šlechta
1 - López Albanell - FK Laugaricio
1 - Chris 'Při' Emnes - Banik 1922
1 - Peter 'hrát vpřed 0,6' Enerly - AC Draha Prague
1 - Reginald Abraham 'Na sebe 0,68' Mtulia - AC Draha Prague
1 - Cédric 'VH 1,56' Lambot - Fc Mantel
1 - Shehan Kumar - FK Laugaricio
1 - Marek 'po křídle 0,48' Surma - AC Draha Prague
1 - Francois Veigneau - ACS Pardubice
1 - Alexandre Albino - Dynamo Oleksovice
1 - Vladimír 'N' Verbíř - Banik 1922
1 - Canaan Nyanga - FK Laugaricio
1 - José Manuel Sánchez - The Last Mohycan
1 - Michael Mwandosya - Blazni z Dobran
1 - Omar Mohamud Yalahow - ACS Pardubice
1 - Etan Emelyanchik - No Boost
1 - Denis '(74) Hr. po. 2.5' Papadopoulos - No Boost
1 - Andreas Wosz - FC DAC
1 - Neven Radic - FK Laugaricio
1 - Milan Filipko - 1.FC Plzen
1 - Ariel Horacio Ramírez - Husičova 11
1 - Visvaldas Grigutis - FK Laugaricio
1 - Cristian Grigore - FC DAC
1 - Moses of Melitene - Stratovarius
1 - Dariusz Radzewicz - Dynamo Oleksovice
1 - Arne 'přihrávky 0,68' Van Malderen - AC Draha Prague
1 - Tomáš Trousil - Blazni z Dobran
1 - Juan Diego the Shipbuilder - Fc Mantel
1 - Benedict the Poet - Stratovarius
1 - Jason McDonnell - 1.FC Plzen
1 - Krzysztof Dzwigala - FC Sevilla Atletico
1 - Azhar Rajabally - Dynamo Oleksovice
1 - Oriol Bravo - FC Sevilla Atletico
1 - Harri 'přihrávky 1,16' Tiilikainen - AC Draha Prague
1 - Rubén Farinós - FC Sevilla Atletico
1 - Inaki Prieto - FC Sevilla Atletico
1 - Nelson Rafael Del Olmo Blanco - FC Sevilla Atletico
1 - Krzysztof Malinowski - FC Sevilla Atletico
1 - Ghasem Khoraj - FK TRNAVA
1 - Khaironisam 'HPK 1,32' Idrus - Fc Mantel
Re: Princezna Nelinka Cup - XXI - Play off
Super, máme nejlepšího střelce po základních skupinách Aspoň nějaký zápis do historie
V osmfinále nás čeká Pupajdi. Tento zápas nejspíše bude kopírovat současný stav v Synot lize
V osmfinále nás čeká Pupajdi. Tento zápas nejspíše bude kopírovat současný stav v Synot lize
Re: Princezna Nelinka Cup - XXI - Play off
Čtvrtfinálový boj s panem pořadatelem je naplánován na páteční odpoledne, cílem zůstává postup a snaha oplatit východočechům ve finále skupinové porážky.
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 1728
- Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
- Location: Pardubice a okolí
Re: Princezna Nelinka Cup - XXI - Play off
ACS Pardubice 2 - 0 No Boost
Jdeme dále,ale už to nebude asi tak jednoduché v dalším kole
Jdeme dále,ale už to nebude asi tak jednoduché v dalším kole
ACS Pardubice
Re: Princezna Nelinka Cup - XXI - Play off
Pupajdího hoši sice hráli už od 13.min. v 10-i, ale i tak nás porazili o 2 góly Kdyby jsme proměnili penaltu a naopak letenští ne, tak by z toho mohla být remíza, tak snad příště
-
- Team President
- Posts: 911
- Joined: Thu Mar 01, 2007 2:46 pm
- Location: České Budějovice
- Contact:
Re: Princezna Nelinka Cup - XXI - Play off
Play off
Termíny:
Čt 28 Dub 2016 (14:00 CET) FC DAC : AC Draha Prague
St 27 Dub 2016 (10:00 CET) ACS Pardubice : FC Letenská šlechta
Termíny:
Čt 28 Dub 2016 (14:00 CET) FC DAC : AC Draha Prague
St 27 Dub 2016 (10:00 CET) ACS Pardubice : FC Letenská šlechta
-
- Team President
- Posts: 911
- Joined: Thu Mar 01, 2007 2:46 pm
- Location: České Budějovice
- Contact:
Re: Princezna Nelinka Cup - XXI - Finále 2.5.2016 - 10:00
Play off
Termíny:
Po 2 Kvě 2016 (10:00 CET) AC Draha Prague : ACS Pardubice
Termíny:
Po 2 Kvě 2016 (10:00 CET) AC Draha Prague : ACS Pardubice
Re: Princezna Nelinka Cup - XXI - Finále 2.5.2016 - 10:00
AC Draha Prague 1 - 1 ACS Pardubice (2:4 po pen.), 143-145
Cílem bylo dostat finálový zápas do penaltového rozstřelu, což se povedlo, nicméně více štěstí měly Pardubice, a tak slaví další titul v tomto turnaji. V příštím ročníku však chceme být ještě lepší
Cílem bylo dostat finálový zápas do penaltového rozstřelu, což se povedlo, nicméně více štěstí měly Pardubice, a tak slaví další titul v tomto turnaji. V příštím ročníku však chceme být ještě lepší
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru