Divize A

Moderator: Czech Moderators

palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

Toš teda píšu.Jak už jsem se vybrečel mantelovi,vyfasoval jsem na tento ročník tak trapně mírné rozhodčí,že budu s mým těžce podprůměrným týmem sbírat body horko těžko.V prvním týdnu se zadařily 4,a to mi ještě malinko pomohl Random.
Zatím balancuju těžce na hraně a motám se mezi 10.-12.místem.O záchranu se porvu,ať se v Áčku ještě potkám s Milkem,bude to ale hodně těžké.
Hlavním cílem sezóny je nasbírat aspoň 11 bodů,abych se v historické tabulce A divize dostal před péeska a mohl se mu po sezóně vysmát na fejsbůku. :wink: Tak těch 7 už snad nahrabu... :roll:
Toš tak.
Image
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Palo, ty to dáš :!: Veď pozri akú úroveň musí mať Á-čko, keď na 3.mieste je slabučké Laugaricio :mrgreen: Si skúsený borec, takže ja ti rozhodne verím, že to udržíš :wink:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Divize A

Post by Dajo »

Tak u nás zatiaľ veľká spokojnosť, slabučké Laugaricio sa vyhrieva na bedni a bude celý víkend ale nepotrvá to dlho. :roll:
Súperov som mal zatiaľ prijateľných, v prvom kole rogiboys s ktorým inak ako na remízu ani neviem zahrať, potom vonku olivku a jeho demoralizovaný tím ( aj keď do zápasu postavil skúsených borcov ) , doma potom spolupútnika z Béčka Splitfire ....za 3 body no a nakoniec vonku rozpredané Palmeiras , tiež za 3 body. Celkovo teda 10 bodov a 3 miesto v tabuľke. 8)
:arrow: ten Milko tu v Ačku môže vôbec písať :?:
:arrow: nieje mu to trápne keď je furt tam dole.... :roll:
Dajo
FK Laugaricio
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Dajo wrote:Tak u nás zatiaľ veľká spokojnosť, slabučké Laugaricio sa vyhrieva na bedni a bude celý víkend ale nepotrvá to dlho. :roll:
Súperov som mal zatiaľ prijateľných, v prvom kole rogiboys s ktorým inak ako na remízu ani neviem zahrať, potom vonku olivku a jeho demoralizovaný tím ( aj keď do zápasu postavil skúsených borcov ) , doma potom spolupútnika z Béčka Splitfire ....za 3 body no a nakoniec vonku rozpredané Palmeiras , tiež za 3 body. Celkovo teda 10 bodov a 3 miesto v tabuľke. 8)
:arrow: ten Milko tu v Ačku môže vôbec písať :?:
:arrow: nieje mu to trápne keď je furt tam dole.... :roll:

Však mi to hneď bolo divné, že už máš 10 bodov...to som tipoval pred začiatkom ligy, že budeš mať na konci sezóny :P
Trápne nie je byť dole, trápne je hrať to už pár rokov a v podstate nič nedosiahnuť...však ty to poznáš dobre :P :P :P
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Divize A

Post by Dajo »

Tak zajtra je na programe prvý derby zápas, ideme na horúcu pôdu do Zlína kde nás privíta Pali a jeho Stratovarius.
Čosi sme potrénovali, naladení ideme fajn a keďže sme tento týždeň ešte v lige nevyhrali :? tak zajtra berieme len 3 body. 8)
Dajo
FK Laugaricio
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pán je vtipálek...
Image
oliwapol
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1728
Joined: Fri Mar 12, 2010 7:25 pm
Location: Pardubice a okolí

Re: Divize A

Post by oliwapol »

Co napsat na začátek,asi to,že 8 sezon v Ačku bylo krásných,ale tým a manažer už si žádá změnu. :-) Přemýšlím o tom už minimálně 2 sezony a nyní už nastal asi opravdu ten správný čas. Za 8 let co hraju tuto hru jsem nikdy totální výprodej nedělal,nu což zkusit se má každá špatnost :)

Tak jdeme na to, všichni hráči jsou na prodej.

Byl jsem rád,že jsem si mohl kopnout na nejvyšší urovni SP světa s nejlepšími manažery CZ-SK scény jmenovitě: hippo, milko, dajo, mantel, raduzza, palo, pupajdi, oslicek, draha. Určitě jsem na někoho bohužel zapoměl,snad prominou :)

Za pár sezon/let v Ačku naviděnou ... snad
ACS Pardubice
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Oliwka, držím palce pri prestavbe, nech "natrafíš" na tých správnych chlapcov futbalistov a znova ukážeš svoju silu :wink:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Raduuza
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2964
Joined: Wed Sep 12, 2012 9:46 pm

Re: Divize A

Post by Raduuza »

oliwapol wrote:Co napsat na začátek,asi to,že 8 sezon v Ačku bylo krásných,ale tým a manažer už si žádá změnu. :-) Přemýšlím o tom už minimálně 2 sezony a nyní už nastal asi opravdu ten správný čas. Za 8 let co hraju tuto hru jsem nikdy totální výprodej nedělal,nu což zkusit se má každá špatnost :)

Tak jdeme na to, všichni hráči jsou na prodej.

Byl jsem rád,že jsem si mohl kopnout na nejvyšší urovni SP světa s nejlepšími manažery CZ-SK scény jmenovitě: hippo, milko, dajo, mantel, raduzza, palo, pupajdi, oslicek, draha. Určitě jsem na někoho bohužel zapoměl,snad prominou :)

Za pár sezon/let v Ačku naviděnou ... snad
Drzim palce pri prestavbe a dekuji, ze jsi me jmenoval mezi vsemi temi borci...
Image
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

oliwapol wrote:Byl jsem rád,že jsem si mohl kopnout na nejvyšší urovni SP světa s nejlepšími manažery CZ-SK scény jmenovitě: hippo, milko, dajo, mantel, raduzza, palo, pupajdi, oslicek, draha. Určitě jsem na někoho bohužel zapoměl,snad prominou :)
Za to, koho si napísal prvého, ti všetkých zabudnutých ospravedlňujem :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Hippopotamus wrote:
oliwapol wrote:Byl jsem rád,že jsem si mohl kopnout na nejvyšší urovni SP světa s nejlepšími manažery CZ-SK scény jmenovitě: hippo, milko, dajo, mantel, raduzza, palo, pupajdi, oslicek, draha. Určitě jsem na někoho bohužel zapoměl,snad prominou :)
Za to, koho si napísal prvého, ti všetkých zabudnutých ospravedlňujem :mrgreen:
Aj tu je jasne vidieť, že som pred Dajom... :P
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

Tento týden nám přinesl 9 bodů a postup na 8.místo.Výhry s oliwkou a Red Wings 4ever,očekávaná porážka s obhájcem titulu a stejně očekávaná :wink: výhra nad Dajem.Rozdíl ve výkonech byl brutální,nebylo co řešit... 8)
Oliwkovi musím poděkovat za přiřazení k nejlepším cz/sk manažerům,je to hodně odvážné tvrzení... :) No ale Daja jsem sfoukl jak svíčku,tak je to asi pravda! :mrgreen:
Zatím se držíme,příští týden nás čekají 3 další těžké záchranářské boje a odpočinkový duel s rozprodávající Spartou Palmeiras.
Toš tak.
Image
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Tak u nás taky dobrý týden, 9 bodů se jednoznačně počítá. V pondělí doma s Bourgemestro zatímní rekord s tímhle týmem 149 a tři body zůstaly doma, úterní zápas venku s Viewaa byl podle skore 0:4 jen formalita, ale den předem to tak jasně nevypadalo. Ve čtvrtek sváteční utkání s Mjohnovými kouřícími sportovci. V utkání rozhodovala zvolená agrese a 25% navíc u mého týmu rozhodlo i přes vyfasovanou redku o zisku všech bodů. V pátečním zápase mi stálo 5 hráčů Áčka a hral jsem venku v Sampdorii, takže nastoupilo Béčko. Soupeř zahrál 149 a to venku neumí moje Áčko ani v pondělí, takže strategie to byla správná.
Příští týden hodně napoví, hraju sice 3x doma, ale soupeři jsou těžcí a Dajo mi asi u něj doma nebude chtít nechat ani bodík. Cokoliv nad 6 bodů by byl mimořádný úspěch.
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Divize A

Post by Dajo »

Nóóó , tak u nás bol tento týždeň bodovo veľmi podpriemerný ....získali sme až 1 bod. :?
Naplanovaných ich bolo ale 6. Tak pekne poporiadku.
Najkôr doma S.S. Wallachs, výkony 146: 148 a prehra 1:2 . To by ešte bolo ok a len v kútiku duše sme dufali v bod.
Potom vonku bougermestro, vykony 140:142 a remíza 1:1. Tu som čakal za 3 body.... ale keďže celý tento týždeň som trávil čas pri mori v exotike tak som nad tým mávol rukou, hodil do seba pár pív a pár drinkov pri bare a išiel sa dať zožrať žralokom. :mrgreen:
V 7.kole sme potom privítali U.C. SAMPDORIA , výkony 147:150. Prehra 2:3 . Nečakal som tu nejaké zbieranie bodov a preto sa hneď naša pozornost presunula na piatkový zápas na pôde Stratovariusu. Tu sme rozhodne chceli zabodovať naplno...derby je derby, nič sa nedá robiť 8)
Výkony 143:143 a výsledok....3:2 pre Stratovarius....skoro ma drblo. :evil: Moju frustráciu z tohoto výsledku a vôbec z celého týždňa som si vybil hneď ráno . Odniesol si to čašník z plážového baru , vynadal som mu,že je lenivý a nech si pohne,že ja chcem chľastať a že som poriadne nasraný lebo ma Palo zo Zlína porazil v internetovom soccermanažérovi a to pri rovnakých výkonoch. :? Moc mi teda nerozumel :roll: ale aj keď bol chlapec od niekade zo Sri Lanky usmial sa dal mi o niečo väčší gintonik a išiel si to svoje ďalej. Takže asi tak . Pali.......odveta bude krutá. :twisted:
Dajo
FK Laugaricio
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

chceš snad říct, že číšník ze Srí Lanky neví, kdo je palo ze Zlína? :wink:
měls ho donutit ať si na SP založí účet... :)
Image
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”