Divize A

Moderator: Czech Moderators

mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

palo wrote: Mon Jan 08, 2018 4:36 pm
mantel wrote: Mon Jan 08, 2018 4:16 pm
Dajo wrote: Mon Jan 08, 2018 11:59 am 100000 miest na sedenie je postačujúcich aj viac ako 50000 miest na parkovanie je dosť ale na požiadavku od hostí , na ustajnenie 5000 koní pre hosťujúcich fanúšikov je už trochu moc. :roll: Veľkohubé reči......no, to sme si už ako tak zvykli ale tie stajne.... :| to nás dorazilo.
Nenecháme sa vytočiť nejakými divochmi, ktorí si doteraz zahrabávajú do zeme mäso na večeru :lol: a zajtra ich tam zadupeme všetkých.
Budú prosiť o vodu pre svoje kone na potupnú cestu domov. Hawk....dohovoril som. 8)
Rezervuji si také flek na stadionu, půjdu se mrknout, jak se hraje proti přísnému rozhodčímu. Abych věděl, jak na Pala v odvetě :mrgreen:
žádná špionáž - mantela tam nepouštějte !!! :twisted:
klidně můžou, jsem naprosto neškodný a kdo viděl moji dnešní ligu, tak ví, že ode mně nic nehrozí ani v nejmenším
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Divize A

Post by Dajo »

A teraz už môžem aj vypadnúť z ligy. :mrgreen:
Dajo
FK Laugaricio
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Zhodnotenie zápasu

Stálo to za hovno, ako celé naše mužstvo. Hodnotenie zápasu nie je potrebné, predchádzajúca veta zhrnula všetko podstatné. :mrgreen:
Až mňa prejde terajšia nálada, tak určite napíšem viac.
Už viem, čo tým myslel Mantel :cry:

P.S. Gratulka brácho :oops:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Ako všetko ok, zápas pekný, ale aby sa snažil jeden z tých Mikových indiánov už v 30. minúte tomahawkom rozštiepiť súperovi hlavu, to je snáď trochu moc, nie? :lol:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

V půlce sezóny drží náš lehce stárnoucí tým 6.místo,kdyby to tak bylo i na konci,vůbec bych neprotestoval...

Tabulka našich derby mačů vypadá takto:
1. FK Laugaricio 3 2 0 1 7:6 6
2. Stratovarius 3 1 1 1 6:5 4
3. The Last Mohycan 3 1 1 1 2:2 4
4. Fc Mantel 3 1 0 2 7:9 3


5.kolo: Dajo - palo 2:1 (149:145)
6.kolo: mantel - Dajo 4:3 (145:143)
7.kolo: Milko - mantel 1:0 (148:141)
8.kolo: palo - Milko 0:0 (147:146)
10.kolo: palo - mantel 5:3 (143:124)
14.kolo: Dajo - Milko 2:1 (145:138)
20.kolo: palo - Dajo
21.kolo: Dajo - mantel
22.kolo: mantel - Milko
23.kolo: Milko - palo
25.kolo: mantel - palo
29.kolo: Milko - Dajo
Image
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

palo wrote: Fri Jan 12, 2018 7:17 pm V půlce sezóny drží náš lehce stárnoucí tým 6.místo,kdyby to tak bylo i na konci,vůbec bych neprotestoval...

Tabulka našich derby mačů vypadá takto:
1. FK Laugaricio 3 2 0 1 7:6 6
2. Stratovarius 3 1 1 1 6:5 4
3. The Last Mohycan 3 1 1 1 2:2 4
4. Fc Mantel 3 1 0 2 7:9 3


5.kolo: Dajo - palo 2:1 (149:145)
6.kolo: mantel - Dajo 4:3 (145:143)
7.kolo: Milko - mantel 1:0 (148:141)
8.kolo: palo - Milko 0:0 (147:146)
10.kolo: palo - mantel 5:3 (143:124)
14.kolo: Dajo - Milko 2:1 (145:138)
20.kolo: palo - Dajo
21.kolo: Dajo - mantel
22.kolo: mantel - Milko
23.kolo: Milko - palo
25.kolo: mantel - palo
29.kolo: Milko - Dajo
Opäť pre nás ďalšia tragická tabuľka...dokonca aj "priemerný" Palo je pred nami :mrgreen: Ešteže ten Mantelík pochopil, že musí byť za nami :P
Last edited by Milko on Sat Jan 13, 2018 10:37 pm, edited 1 time in total.
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Zhodnotenie týždňa

13. kolo
The Last Mohycan 2 - 0 El Pandos Brutos
:arrow: Rozhodca 96%-ný urobil škrt cez rozpočet hosťom, ktorí inkasovali 2 redky a bolo vymaľované. My naopak sme obstáli s 11 žltými...To nám dodalo trošku sebavedomia a verili sme, že v nasledujúci deň zopakujeme tento husársky kúsok...

14. kolo
FK Laugaricio 2 - 1 The Last Mohycan
:!: Rozhodca 100%-ný to poňal trošku ináč ako sme dúfali a ten hňup to celé pokazil už v 30. minúte, kde po dvoch žltých musel predčasne opustiť plochu náš hráč...a bolo vymaľované...kua, to sa mi môže stať len s Laugariciom - a to človeka serie najviac :twisted:

15.kolo
The Last Mohycan 9 - 1 FC_TRANSILVANIA
:arrow: V poslednom zápase sme hostili FC_TRANSILVANIA, ktorá je v prestavbe, 3 body zostali doma...

SUMA SUMÁRUM PO 15.KOLE
4.miesto a 31 bodov...nie zlé, práve naopak - spokojnosť na nováčika. Len jedna vec kua, len jedna vec je tam, čo mi nedáva spávať...
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Zhodnotenie týždňa

The Last Mohycan 2 - 0 Pohled
:arrow: Hostia už nemajú záujem zotrvať v súťaži, takže aj ich prístup k zápasu bol taký aký bol...

Chelsea champion 2 - 2 The Last Mohycan
:arrow: Domáci urobili všetko preto, aby tento zápas vyhrali, ale my sme sa tiež nedali zahanbiť a výsledok bol spravodlivý pre oboch...

The Last Mohycan 2 - 1 S.S. Wallachs
:arrow: Po pohárovom zápase sme veľké oči nemali, súper oddychoval, ale nakoniec sme vydolovali skvelé 3 body proti ťažkému súperovi...

vc el bourgemestro 0 - 0 The Last Mohycan
:arrow: Pred zápasom sme bod brali a hoci sme boli o pár čísel lepší, bod teší...

Čo nás čaká:
Pondelok:
The Last Mohycan ?? - ?? U.C.SAMPDORIA
:arrow: hneď z úvodu týždňa privítame lídra divízie, máme všetko nachystané tak ako má byť, ale súper je na tom rovnako. Ak zahráme na úrovni 150 a pomôže nám random(súper pôjde cez 150), tak sa pokúsime uchmatnúť bod...

Utorok:
The Last Mohycan ?? - ?? rogiboys
:arrow: rogiboys sa zlepšuje a podľa informácii urobí všetko preto, aby sa zachránil, tak bude to náročný zápas...

Štvrtok:
Fc Mantel ?? - ?? The Last Mohycan
:arrow: Mantelík je z pohára von, my ho hráme, takže súper aj na základe rozhodcu bude favoritom. Ale zadarmo to nebude :wink: Takýto prestížny zápas bude vybičovaný do posledného hvizdu pána rozhodcu...

Piatok:
The Last Mohycan ?? - ?? Stratovarius
:arrow: O nič menej prestížny zápas nás čaká v piatok s Palom. Po nespravodlivej remíze :mrgreen: u neho sa nič iné nečaká ako domáca výhra. Dokonca ani stávkové kancelárie nevypísali na tento zápas kurz - vraj na takúto tutovku sa to ani neoplatí :mrgreen:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Divize A

Post by Dajo »

Dnes ten Stratovarius mal zas šťastie...to je neuveriteľné. :twisted: Jak to robí ? :roll:
Dajo
FK Laugaricio
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Přešla mně mrzutá nálada, tak zase něco písnu. Z posledních 5 zápasů jsem vydoloval 12 bodů a pohled na tabulku je hned o něco stravitelnější (Palo je za mnou i když jen o skore :-) A nechybělo moc a dovezl bych bodík i od Valachů, ale bodík v rozdílu výkonů obou tam přece jen byl, takže výhra mu zůstala právem. Čeká nás nejzajímavější dvojkolo celé sezony, zítra nás pohostí Dajo a ve čtvrtek ukážu pravou ostravskou pohostinnost Milkovi. Zítra dle prognóz překvapivě nejsme úplně bez šance, jen to chce dohrát v jedenácti a ždibeček štěstí. Trochu škrt přes rozpočet mi udělalo dnes zraněné LB, takže bude muset nastoupit agresivnější náhrada. Ale víc než redku, dvě, případně tři dostat nemůžu, takže o nic nejde :-) I zraněné 2 CB v jednom ligovém zápase už jsem letos zažil, tak mně už teoreticky nemá co překvapit. Uvidíme teda co přinese zítřek.
Ve čtvrtek to vypadá celkem nadějně, rozhodčí ještě poměrně dobrý, Milkův pohár den předem ještě lepší, tak snad to klapne a body zůstanou doma. Ale pro jistotu mu stejně celou jedenáctku před zápasem ožerem :-)
Po pár týdnech mám pocit, že mně SP zase trochu baví, tak ne že mi to vy dva zase zkazíte :-)
V pátek se nabízí použít žolíka na rogiboys, ale trochu mně děsí ten rozhodčí 98%. Tyhle psychouše by neměli pouštět za brány ústavu, natož řídit důležitá utkání. Takže SP zdar a jdu to nachystat na zítra.
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

mantel wrote: Mon Jan 22, 2018 5:34 pm Přešla mně mrzutá nálada, tak zase něco písnu. Z posledních 5 zápasů jsem vydoloval 12 bodů a pohled na tabulku je hned o něco stravitelnější (Palo je za mnou i když jen o skore :-)
ovšem jen dočasně... :wink:
Image
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

Dajo wrote: Mon Jan 22, 2018 4:07 pm Dnes ten Stratovarius mal zas šťastie...to je neuveriteľné. :twisted: Jak to robí ? :roll:
Jaké šťastie, to jsem měl vyhrát... :mrgreen:
Image
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Divize A

Post by Dajo »

Tesné to dnes bolo,tesné....ale body sú doma a v minilige sme si udržali domácu neporaziteľnosť. :P
Dajo
FK Laugaricio
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Dajo wrote: Tue Jan 23, 2018 6:56 am Tesné to dnes bolo,tesné....ale body sú doma a v minilige sme si udržali domácu neporaziteľnosť. :P
Měl jsem napsat Palovi, jak se bere bod za mínus 2 ve výkonu. :D Takovou dobu to hraju a furt jsem se to nenaučil. :mrgreen: Podle odhadů to mělo být ještě o něco těsnější, takhle nebylo co řešit. Gratulace k bodům. Tak snad zítra něco kápne :?:
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Divize A

Post by Dajo »

mantel wrote: Tue Jan 23, 2018 3:07 pm
Dajo wrote: Tue Jan 23, 2018 6:56 am Tesné to dnes bolo,tesné....ale body sú doma a v minilige sme si udržali domácu neporaziteľnosť. :P
Měl jsem napsat Palovi, jak se bere bod za mínus 2 ve výkonu. :D Takovou dobu to hraju a furt jsem se to nenaučil. :mrgreen: Podle odhadů to mělo být ještě o něco těsnější, takhle nebylo co řešit. Gratulace k bodům. Tak snad zítra něco kápne :?:
Palo je v tomto majster, to mi neurobil prvý krát.
Večer pred ligou sme ešte posilnili na trénerskom poste ....derby je derby,nič sa nedá robiť :wink:
A k zajtrajšiemu zápasu u teba : žiadne obavy Milko sa premotivuje a jeho indiáni sa rozsypú už do 30 minúty. :mrgreen:
Dajo
FK Laugaricio
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”