Divize A

Moderator: Czech Moderators

Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Divize A

Post by Dajo »

Nóóóó....,kľud chlapci , hej . Zas až tak nie. :twisted: Som druhý v A-čku . A ešte minimálne do štvrtku to tak aj zostane. :wink:
Dajo
FK Laugaricio
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

Dajo wrote: Tue Jan 30, 2018 6:14 pm Nóóóó....,kľud chlapci , hej . Zas až tak nie. :twisted: Som druhý v A-čku . A ešte minimálne do štvrtku to tak aj zostane. :wink:
Proč do čtvrtku? Ve čtvrtek Tě rozhodně nikdo nepředběhne... :wink:
Kromě toho ten druhý flek musíš udržet do konce, takovou ostudu, že bys o to přišel, nám nemůžeš udělat. 8)
Image
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Divize A

Post by Dajo »

palo wrote: Tue Jan 30, 2018 6:29 pm
Dajo wrote: Tue Jan 30, 2018 6:14 pm Nóóóó....,kľud chlapci , hej . Zas až tak nie. :twisted: Som druhý v A-čku . A ešte minimálne do štvrtku to tak aj zostane. :wink:
Proč do čtvrtku? Ve čtvrtek Tě rozhodně nikdo nepředběhne... :wink:
Kromě toho ten druhý flek musíš udržet do konce, takovou ostudu, že bys o to přišel, nám nemůžeš udělat. 8)
Do štvrtku. V piatok to už nemusí byť pravda. :roll: Nasledujú 4 ťažké zápasy + zápas u poslabšieho milka,ktorý však môže prekvapiť. :mrgreen:
Štvrtok idem do Wallachs , budem brať bodík všetkými desiatimi, potom v piatok zase vonku , tentoraz do Sampdorie ....tam je to jasné.
V pondelok doma bourgemestro ...tu musím bodovať za 3 , potom nasleduje vonku ten sebavedomý nováčik milko ....tam výhra celkom jasná :P a potom posledný zápas lesbuffalos....a to je s otáznikom za koľko bodov . Mojí starci už totiž melú z posledného. :wink:
Určite sa posnažím , už teraz je jasné ,že by som mal byť lepšie v poradí ako moje doterajšie max v A-čku. To bolo 7.miesto. Úspech to bude tak či tak.
Sú to moje posledné zápasy ktoré budem hrať naplno.
A potom pôjdem nakupovať prasata. :mrgreen:
Dajo
FK Laugaricio
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

Dajo wrote: Tue Jan 30, 2018 10:28 pm
A potom pôjdem nakupovať prasata. :mrgreen:
Jaké prasata? Doufám,že si nebudeme konkurovat na trhu! :wink:
Image
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Vy se na ty prasata nějak těšíte :-)Oba, Dajo i Palo. Budiž vám moje letošní působení v Áčku výstrahou, že to za to nestojí. :mrgreen:
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

mantel wrote: Wed Jan 31, 2018 5:08 pm Vy se na ty prasata nějak těšíte :-)Oba, Dajo i Palo. Budiž vám moje letošní působení v Áčku výstrahou, že to za to nestojí. :mrgreen:
chceme Ti dát šanci... :wink:
Image
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Divize A

Post by Dajo »

palo wrote: Wed Jan 31, 2018 4:56 pm
Dajo wrote: Tue Jan 30, 2018 10:28 pm
A potom pôjdem nakupovať prasata. :mrgreen:
Jaké prasata? Doufám,že si nebudeme konkurovat na trhu! :wink:
Do 90 % asi nepôjdem ....ako som pozeral tvoj posledný nákup. :wink:
Dajo
FK Laugaricio
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Zhodnotenie týždňa

Pondelok
kondory 0 - 2 The Last Mohycan
:arrow: domáci, ktorí majú na to aby sa zachránili, tak to hrajú dosť nepochopiteľne....nenastavili individuálne pokyny a to ich stálo získanie čo i len bodu...

Utorok
The Last Mohycan 3 - 1 Red Wings 4ever
:arrow: hostia sú v rozklade, takž nič iné ako 3 body sa neočakávalo...

Štvrtok
lesbuffalos 1 - 2 The Last Mohycan
:arrow: obaja sme hrali deň predtým SP pohár, takže sily boli vyrovnané. My sme sa na tento zápas asi lepšie vyspali, o bod lepší výkon nám priniesol cenné víťazstvo z vonku...

Piatok
The Last Mohycan 3 - 0 ars3nal
:arrow: ďalší celok, ktorý je v rozklade - 3 body zostali doma

Čo nás čaká...

El Pandos Brutos ?? - ?? The Last Mohycan
The Last Mohycan ?? - ?? FK Laugaricio
FC_TRANSILVANIA ?? - ?? The Last Mohycan

Asi najviac sa zapotíme hneď v pondelok - El Pandos Brutos je zdatný súper, bude to zaujímvý zápas a my pevne veríme, že so šťastným koncom pre nás. V utorok FK Laugaricio na čele s managerom Dajom. Niekde sme sa dočítali, že tento celok chce u nás bodovať, dokonca, že bod bude málo...už sme si zvykli aj na väčšie blbosti, takže niekto pôjde s plačom domov 8) . V poslednom kole cestujeme k poslednému celku FC_TRANSILVANIA, kde ukončíme sezónu ziskom 3 bodov...
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Divize A

Post by Dajo »

Poskladali sme z hráčov to čo sme mohli ale nemali sme žiadnu šancu ani na bodík. Gratulácia Milko.
Vo štvrtok musime bezpodmienečne vyhrať aby sme vôbec po prvý krát vA-divizii vystúpili na bedňu. A to bude koniec našej rozprávky. :wink:
Úspešná generácia hráčov sa rozpadne a uvidíme čo bude ďalej.
Dajo
FK Laugaricio
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

5.kolo: Dajo - palo 2:1 (149:145)
6.kolo: mantel - Dajo 4:3 (145:143)
7.kolo: Milko - mantel 1:0 (148:141)
8.kolo: palo - Milko 0:0 (147:146)
10.kolo: palo - mantel 5:3 (143:124)
14.kolo: Dajo - Milko 2:1 (145:138)
20.kolo: palo - Dajo 2:2 (144:146)
21.kolo: Dajo - mantel 1:0 (146:144)
22.kolo: mantel - Milko 2:1 (148:145)
23.kolo: Milko - palo 3:2 (147:142)
25.kolo: mantel - palo 1:2 (130:141)
29.kolo: Milko - Dajo 2:1 (147:143)

1. FK Laugaricio 6 3 1 2 11:10 10
2. The Last Mohycan 6 3 1 2 8:7 10
3. Stratovarius 6 2 2 2 12:11 8
4. Fc Mantel 6 2 0 4 10:13 6

Titul v minilize jsem neobhájil,získává ho Dajo (díky většímu počtu vstřelených branek).Gratuluju!!!

V Áčku skončím na placené pozici (5.),tentokrát už mi to Hippo nevymluví! :wink:
Dajo,když zítra porazí doma lesbuffalos pobere bronz,když ne,předběhne ho brácha... :)
A když půjde zítra všechno dobře,el bourgemestro nevyhraje u mistra a lesbuffalos u Daja,poskočí ještě mantel na 6.místo a budeme krásně seřazení...

5.místo už mám jisté a nejdřív jsem už chtěl nastavovat OP na hráče ,co mám na trhu a naplánovat na dnešek a zítřek přáteláky,nakonec jsem to ale ještě odložil a odehraju naplno i čtvrteční zápas s Chelsea champion,ať nějak blbě neovlivním boje o záchranu.
Image
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Za mně jen konstatování, že se sezona hrubě nepovedla a nedá se všechno házet jen na random, svůj díl má samozřejmě i manager. Nicméně random si vybral 2 minulé vlídné sezony a kapánek si mně vychutnával hlavně zkraje sezony (zápasy s Palem do toho netahám, tam muselo řádit nějaké woo doo :mrgreen: ). Předpokládané šesté místo není zas tak špatné (pokud vyjde), ale pocity ze hry jsou mnohem horší. V první řadě tragické výkony zahrané proti palovi (124 a 130) jsou černou kaňkou v historii klubu, opětovné poslední místo v CZ-SK minilize jsou hned ta vedlejší kaňka :oops: Aspoň, že ta ostuda nebyla mezinárodní a proti Dajovi s Milkem jsem to zvládnul alespoň doma. Nějaké body do historické tabulky umístění v divizi A jsem nakonec získal, což byl hlavní důvod návratu, hra mně většinu času v divizi A bavila, takže s tímto spokojenost. Další sezonu už to bude boj o přežití a předpokládám, že nebude asi úspěšný. Gratuluji úspěšnějším kolegům, Dajo s Milkem mistrně profičeli sezonou a naplánovali to tak dokonale, že mají kolo před koncem stejně bodů. Palo mi celou sezonu (až na malou vyjímku) ukazoval záda a s tím jsem taky rozhodně nepočítal, takže taky gratulace ode mně. A v neposlední řadě i Hippovi, který se mně na staré roky pokoušel naučit něco z SP základů :-)
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

mantel wrote: Tue Feb 06, 2018 4:01 pm V první řadě tragické výkony zahrané proti palovi (124 a 130) jsou černou kaňkou v historii klubu.
Palo mi celou sezonu (až na malou vyjímku) ukazoval záda a s tím jsem taky rozhodně nepočítal, takže taky gratulace ode mně.
Bylo mi ctí... :mrgreen:
Image
Dajo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2388
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:04 pm

Re: Divize A

Post by Dajo »

Ďakujem za gratulácie. To ,že sme vyhrali miniligu je čerešničkou na torte inak pre nás mimoriadne úspešnej sezóny....teda pokiaľ vyhrám posledný zápas. V opačnom prípade ma obehne Milko a to by bola hotová tragédia. :twisted: Super zápasy páni moc som si to užil a aj mňa táto sezóna veľmi bavila. Ešte raz dík. :wink:
Dajo
FK Laugaricio
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Táto sezóna vyzerá pekne na hovno...v minilige druhý (to je však chyba Palova - nastaviť tak pravidlá, že kto dá viac gólov - a to mám ako dať, keď moji chlapci nevedia hrať ináč ako betón :oops: ) a v lige s najväčšou pravdepodobnosťou zas za tým prdom z Trenčína :roll:
Ešteže Mantel a Palo sú za mnou, lebo to by som už považoval všetko za veľkú športovú tragédiu pre mňa :mrgreen:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Milko wrote: Wed Feb 07, 2018 3:27 pm Táto sezóna vyzerá pekne na hovno...v minilige druhý (to je však chyba Palova - nastaviť tak pravidlá, že kto dá viac gólov - a to mám ako dať, keď moji chlapci nevedia hrať ináč ako betón :oops: ) a v lige s najväčšou pravdepodobnosťou zas za tým prdom z Trenčína :roll:
Máš pravdu, Palo je na vine, mohlo by sa to tiež zobrať napr. podľa vzájomných zápasov:
14.kolo: Dajo - Milko 2:1 (145:138)
29.kolo: Milko - Dajo 2:1 (147:143)

Dajo: 3b (1-0-1), skóre: 0 (3-3), góly vonku: 1, výkony: 288
Milko: 3b (1-0-1), skóre: 0 (3-3), góly vonku: 1, výkony: 285

Táááááááákže.....veľké prepočítavanie....
..................
..................
..................
A víťazom sa stáva: Dajo
:mrgreen: :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”