Divize A

Moderator: Czech Moderators

Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

V polke sezóny 4 body náskok pred Poliakom. Čakal som viac, ale žiaľ, tri zápasy, kde som bol o bod lepší, skončili vždy len remízou. Uvidíme, čo prinesie druhá polka, ktorá by obtiažnosťou mala byť na úrovni tejto prvej, takže stále je to nádejné :-)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
mantel
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3340
Joined: Sun May 27, 2007 4:23 pm

Re: Divize A

Post by mantel »

Hippopotamus wrote: Sun Jan 27, 2019 9:01 pm V polke sezóny 4 body náskok pred Poliakom. Čakal som viac, ale žiaľ, tri zápasy, kde som bol o bod lepší, skončili vždy len remízou. Uvidíme, čo prinesie druhá polka, ktorá by obtiažnosťou mala byť na úrovni tejto prvej, takže stále je to nádejné :-)
Zvláštní péče Randomu vždycky potěší, obzvlášť v divizi nejvyšší. Ale pro tebe, jak koukám, je to jako obvykle jen drobná komplikace. :)
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

První týden odvet byla velká bída :? pouhé 2 bodíky a nad čarou ponoru také jen o 2 bodíky :roll: Byl to tak trošku Janošíkovský týden, kdy berušky obdarovaly bodově chudé a těm bohatým trošku uzmuly. Do Valteroic se jelo s minimálníma vyhlídkama, neb pro zápas nebylo k dispozici žádné CF a jen nejslabší LM, s mašinou bylo trošku štěstíčka, v rumunsku bylo nutné risknout agresivitu, žel pískálek očko nepřihmouřil :( Po té bídě byl ve čtvrtek poslán trenér na pracák, na lavičku usedl Irský odborník a po více než třech letech se podařilo zahrát výkon přes 150 :P Majitele 9 pohárů se stuhou se podařilo přehrát, žel na výhru to nestačilo :evil:
V dalším týdnu bodovat nebude vůbec snadné. Doma berušky čeká nový lídr a pohár nehrající ex bíle čepice. No a od Oslíčků a Rovinky se body moc nevozí, tak snad se berušky udrží nad čarou ponoru i po dalším týdnu.
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Tak 5 týden za 8 bodu. Vykonove sme nakonec byly lepsi ve vsech zapasech, zel s Meangreenem a beruskama stejne jako v prvni casti jen za bod :( Krom vyhry s rozprodavajicim nakonec necekane i v rumunsku, kde nastoupilo nekolik hracu po karetnim trestu a pri stejne taktice se lepe povedlo vyuzit jeji moznosti nez predvedl souper.
6 tyden zacne doma s Oslicky na dost zakerneho rozhodciho, nasledne pojedem odevzdat body na sever. Po poharu pojedem k cigarum a tyden zakoncime doma s Zilinou, kde v obu zapasech jsou vcelku priznivy rozhodci. Tezko hadat kolik bodu muze byt realne uhrat.
Last edited by acskncl on Sun Feb 03, 2019 2:36 pm, edited 1 time in total.
Na ceste do propadliste dejin.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Katastrofalny uvodny tyzden jarnej casti. Superi zacali na mna polovat. Meangreen sa vysral v pondelok na zapas, aby na mna mohol predlzit zmluvy. Rozhodca mohol kludne pomoct, zial, nestalo. Beursky sa zase vysrali na zapas vo stvrtok, aby mohli na mna menit trenera. U tych mi nemohlo pomoct k vyhre v podstate nic a ani nepomohlo, aj ked random bol po troch zarezoch konecne aj na mojej strane. Asponze oba domace zapasy som vyhral. To, zial, stacilo na ubohych 7 bodov a prepad na 2. miesto.
Uvod druheho tyzdna vysiel, Weed padol, a kedze Berusky vratili, co zobrali, som spat na cele. Uvidime, na ako dlho, ale tajne dufam, ze az do konca :)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Druhý týden odvet úspěšný za 7 bodíků. Proti Deportivu nemohla vyběhnout ideální sestava a když došlo ještě ke zranění nejlepšího hráče z nejsilnější řady, hrají berušky "jen" 151 stejně jako soupeř a berou bodík. Úterní zápas byla pořádná divočina, tajně se doufalo v bodík, rozhodčí ale oslíčky brutálně zaříznul a tak se slaví šokující výhra 3:0. Ex bílé čapky to nejspíš nepochopitelbě balí jako před mnoha léty přečasně, tady vcelku jasně se je daří přehrát. Dnes to u favoritů z Rovinky bylo bez nároku na nějaké body.
Třetí týden přinese dva přímé soupeře v boji o záchranu, rozprodaný tým a na závěr dalšího z vítězů Áčka. Tento týden hodně napoví jak reálné bude se udržet.
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

6 týden prinesl 2 domaci vyhry a prvni slusny vykon v sezone :D U severanu to skoncilo ocekavanou nakladackou, cigara pojala zapas velice laxne a tak zahravame o 11 lepsi vykon, zel se vracime k "mile tradici" zahozenych penal(tuto sezonu zahozena 5 ze 6) a tak bereme jen bod....Stale tedy drzime poklidny stred tabulky.
V 7 tydnu by se teoreticky dalo vyhrat vse, realita si ale myslim k tomu bude mit dost daleko :roll:
Na ceste do propadliste dejin.
roofer
Team President
Posts: 787
Joined: Wed Feb 07, 2007 10:14 pm
Location: Carmel,NY,USA

Re: Divize A

Post by roofer »

Zapas jsem nepojal laxne,nybrz jsem zapomnel nastavit sestavu a pan random mi dal remizku😀,jinak jsem docela prekvapen ,ze se drzim nad carou,spise jsem pocital se sestupem,jeste neni konec,ale udrzet bych ze mnel.Bohuzel hraci starnou,tak to bude asi posledni sezona.
Good luck to all
Image
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

Štvrtý týždeň dopadol podľa tajných prianí, 12 bodov a 10. titul v kapse :-) Ako bonus SoccerProject dnes ukázal svetu výkon 154 (pri nasadení 7 hráčov z béčka), hoci reáln výkon bol len 153. No to je jedno, ide víkend, treba to šicko zapiť :lol:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Třetí týden odvet, začal porážkou v Žilině, pak ale přišel zisk 9 bodů, jasná výhra nad rozprodaným týmem. V domácím prostředí se daří porazit dva majitele Áčkových pohárků :D Je z toho posun na 7 flíček, náskok 8 bodů na čáru ponoru a v podstatě jistá záchrana :twisted:
Závěrečný týden nejspíš přinese souboj o 7-8 místo v tabulce.
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Tak v 7 tydnu se prekvapie teoreticke predpoklady vyplnuji a ziskavame opravdu 12 bodu :) V 8 tydnu nikdo ze souperu o nic nehraje stejne jako my, takze to muzem pojmout lazo-plazo :mrgreen:
Na ceste do propadliste dejin.
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Divize A

Post by Hippopotamus »

V poslednom týždni som už hral len pre srandu, keďže Poliak ma nemal moc ako dobehnúť a ani sa o to rozhodne nesažil, keďže rozpredal tím. U Rovinky som počítal so stratou bodov, nakoniec ma rozhodca zachránil.
Posledný ligový zápas Noldor v histórii sa odohral na pôde jednej z najväčších legiend SP. Prial som si remízu, ale keďže Oslíček má moje penalty naštudované lepšie ako svoju manželku, nedoprial mi na rozlúčku ani bodík, k čomu mu gratulujem :)

Tak decká, moje chvíle sa blížia ku koncu. Ešte ten SP pohár skúsiť a balím sa. Díky za celé tie dlhé roky a sezóny, veľa zážitkov v hre, na fóre, aj v realite na zrazoch, bolo to naozaj super a rozhodne neľutujem, že som túto skvelú hru hral a zabil ňou toľko času. Stálo to za to.
Adiiiiios :-)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Divize A

Post by palo »

Hippopotamus wrote: Thu Feb 21, 2019 9:52 am V poslednom týždni som už hral len pre srandu, keďže Poliak ma nemal moc ako dobehnúť a ani sa o to rozhodne nesažil, keďže rozpredal tím. U Rovinky som počítal so stratou bodov, nakoniec ma rozhodca zachránil.
Posledný ligový zápas Noldor v histórii sa odohral na pôde jednej z najväčších legiend SP. Prial som si remízu, ale keďže Oslíček má moje penalty naštudované lepšie ako svoju manželku, nedoprial mi na rozlúčku ani bodík, k čomu mu gratulujem :)

Tak decká, moje chvíle sa blížia ku koncu. Ešte ten SP pohár skúsiť a balím sa. Díky za celé tie dlhé roky a sezóny, veľa zážitkov v hre, na fóre, aj v realite na zrazoch, bolo to naozaj super a rozhodne neľutujem, že som túto skvelú hru hral a zabil ňou toľko času. Stálo to za to.
Adiiiiios :-)
Sakra,další odpadlík?
K titulu gratuluju,v SP poháru držím palce,stejně jako oslickovi.
No a když Tě osud zavane do Zlína,stav se na kafe nebo na štamprlu,vždycky Tě rád uvidím.Telefon na mne máš.
Image
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Tak závěrečný týden za 4 bodíky a nakonec 8 flíček :wink: S randomem to bylo 0:3, jinak to mohlo být o trošku lepší. To podstatné a to záchrana se splnit podařilo :twisted: Více se dařilo proti silnějším týmům, než proti papírově slabším. Zatím těžko hádat o vyhlídkách na příští sezónu, týmů hrajících 150+ bude určitě zase okolo 10.
tom17
Team President
Posts: 793
Joined: Fri Mar 20, 2009 10:22 pm
Location: Bohnice

Re: Divize A

Post by tom17 »

Předně gratuluji Hippovi k dalšímu titulu a přeji mu hodně zdaru mimo SP :!:

Co se týká mé sezóny - přestože můj tým značně výkonnostně za ostatními zaostával (tabulka průměrných výkonů na začátku sezóny zkopírována níže), podařilo se mi získat řadu cenných vítězství a celkově 40 bodů – záchrana byla blízko a zřejmě by se i bývala povedla, kdybych to místy neflákal :)

Ale zase si příští sezónu zahraji ligu s palem – kdo z vás to má :)

Ještě avizovaná tabulka výkonů:

1.Noldor - 152.88
2...Deportivo.. -152.68
3.FC Rovinka - 151.98
4.Ruda Masina -151.93
5.FC Meangreen -151.59
6.Totemo Baka -151.19
7.Berusky -150.73
8.FC Weed -150.04
9.FC Geto Dacii -149.87
10.FC Marlboro MZ -149.47
11.Traxtorm Hardcore -149.39
12.Real Valterovice -148.21
13.MŠK Žilina - 147.17
14.FC Bruggenhof -144.35
15.Viastore - 143.2
16.Raiders - výprodej
VIASTORE
3x SP League Winner: seasons 64, 65 and 66
1x SP Cup Winner: season 46
4x 2nd in A: seasons 30, 31, 32 and 63
2x 3rd in A: seasons 33 and 47
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”