Divize A

Moderator: Czech Moderators

acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

acskncl wrote: Sun May 26, 2019 10:39 pm Treti tyden uz byl bodove slabsi, ale stale se zatim drzime ve vedouci skupince. Oslicek dostava redku a jeste ho postihne zraneni, tak to vykonove neni nakonec tak tesne. Holandan prijel s novejma smlouvama a je jasne ze zahraje 152, nezbyva nez prodlouzit take co jde a doufat, ze nas nezarizne rozhodci, to se zel stava :( a tak schytavame vyprask. Po uspesnem poharu jedem na cigara, vecerni propocty hovori v nas prospech o cca 1,5 bodu vykonu, rano nas ceka sok- domaci to pojali lazo-plazo(holandan se z toho muze posrat) a tak vitezime necekane lehce. Na zaver tydne porazime americana, do zapasu jdeme vcelku opatrne, neb propocty nam davaji slusny vykonovy polstar.
Kratky tyden zacne vypraskem u nazhaveneho polaka, nasledne doma privitame o zachranu hrajici Highlands a prvni polovinu zakoncime na zakerneho rozhodciho u berusek, zde je nasi malou vyhodou ze my uz pohar nehrajeme.
Na ceste do propadliste dejin.
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

4 týden přinesl po 3 redkách :roll: nášup od Oslíčků, záchranářskou výhru v americe a po poháru, překvapibě bez redek nečekaně lepší výkon a bod s mašinou. Pohled na tabulku v polovině říká, že boj o udržení bude ještě hodně náročný. Naopak u Tulipánů na čele už pomalu můžou začít chladit šáno.
V prvním odvetném týdnu by bylo fajn uhrát 7+ :D
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Divize A

Post by HugoBoss »

Zhodnotenie po 2/4 sezóny 87

Bilancia: 7 zápasov - 6 výhier, 0 remíz, 1 prehra - 28 bodov, 7. miesto :!:

Presne ako minulú sezónu, aj teraz som v druhej štvrtine chytil fazónu a zaznamenal v nej identickú bilanciu ako minulú sezónu 6-0-1. Samozrejme, závisí to aj od žrebu, ten mi vyšiel tak, že som hral hneď s piatimi mužstvami spod zostupovej čiary.

Tretí týždeň som odštartoval cennou výhrou na pôde marcelinha, nasledovala povinná jazda proti rozpredanej Timisoari. Po výhre v Pohári som cestoval von k Sokolu Dubidze, ten zahral doma aj po Pohári pekných 148 a tak som nemal šancu. V piatok som zahájil štvorzápasovú sériu výhier v rade, prvý do rany prišiel No Boost, ktorému správne individuálne pokyny pre hráčov asi nič nehovoria a zahral u mňa tak len chabých 136.

V pondelok som privítal Boston Bruins, ktorý aj vďaka redke v 81. minúte zahral menej, predovšetkým som však konečne po dlhej dobe opäť zahral môj rekordný výkon 148 :) V utorok zápas proti Los Ojos Unicos, ten dostal dve červené karty, zahral iba 127 a bolo tak vymaľované. Celý zápas proti nám odohral náš bývalý stopér Goran Marianini. V stredu som mal opäť ľahšieho súpera v Pohári, takže hral B tím. Vo štvrtok som privítal doma oslíčka, ktorý Pohár síce nehral ale priateľáky áno. Napriek tomu bol favoritom a nedúfal som ani v remízu, prišla však extra dlhá 71. minúta, v ktorej som najskôr ja dostal dve žlté karty a potom oslíček vyfasoval dve druhé žlté napomenutia. Krátko na to prišiel jediný gól zápasu, ktorý padol do siete oslíčka a prekvapujúco som tak vyhral 1-0.

Výhry:
1-2 vs marcelinho, 141-146
5-1 vs FC Poli Timisoara
1-0 vs No Boost, 143-136
1-0 vs Boston Bruins, 148-144
0-2 vs Los Ojos Unicos, 127-143
1-0 vs Totemo Baka, 146-135

Remízy:

Prehry:
1-0 vs Sokol Dubidze, 148-140

Po polke sezóny mám ešte o dva body viac ako minule, konkrétne 28 bodov vďaka výrazne pozitívnej bilancii (viac výhier ako prehier) 9-1-5. Tým pádom som prekonal rekord, doterajšie maximum po polke sezóny bolo 26 bodov. Z ligových výsledkov mám veľkú radosť, záchrana je už prakticky istá, skúsim teda niečo uhrať v Pohári. :)
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

Kratky tyden byl bodove bidny, ale presto se zatim jeste drzime ve vedouci skupince. V Polsku se cekala nakladacka, ale po zraneni nas polak dokonce prejel jak vitr pastousku :) Nutno priznat, ze jeho zahranejch 152 nas zaskocilo, takze i kdyby nebylo zraneni tak nebyla sance na nic :lol: Highlands nastesti porazime, prvni polovinu zakoncujem u berusek, kde nam spadnul bod z nebe, domaci ac po poharu, tak nas vykonove prehravaji.
Prvni tyden odvet zaciname u rozprodaneho rumuna,nasledne na "fajn rozhodciho" dorazi Remedy. V druhe pulce tydne hrajem u mazzyho a privitame o zachranu hrajiciho itala.
Na ceste do propadliste dejin.
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

První týden odvet nad všechna očekávání :) Plný počet bodů se v žádném případě nečekal. Nejprve se daří i přes redku a spadlý TS přehrát silného rumuna. Následně v Žilině KONEČNĚ pískálek píská rovinu a Berušky dohrávají bez redky a vítězí :wink: (jinej si to vynahradil později v turnaji)Po jistejch bodech s rozprodaným se vezou body i od Los Ojos a aktuálně na čáru ponoru náskok 12 bodů :D
V druhém týdnu odvet důležitý zápas proti prvnímu týmu pod čarou ponoru, následovat bude dvojzápas proti favorizovaným bratřím ze země tulipánů. Týden berušky zakončí na hřišti Marlbora proti kterému se nedaří :cry:
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

V 5 týdnu zahajujem vyhrou u rozprodaneho (tim prekonavame hranici 1000 bodu v historicke tabulce Acka), nasledne zvladame lepe nez remedy vrazedneho rozhodciho a pripisujem si vyhru. V druhe pulce tydne zvladame oba zapasy s tymy co bojuji o zachranu a tyden zakoncujem ziskem plneho poctu bodu :) Stale se tedy drzime ve vedouci skupince.
V 6 tydnu mame doma rozprodany tym a Medojeda bojujiciho o udrzeni. Zato venkovni zapasy stoji za to. Na uvod jedem do Ziliny, kde s ohledem na rozhodciho budou jasnym favoritem domaci a podobne to bude i v rumunsku.
Na ceste do propadliste dejin.
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Divize A

Post by HugoBoss »

Zhodnotenie po 3/4 sezóny 87

Bilancia: 8 zápasov - 4 výhry, 2 remízy, 2 prehry - 42 bodov, 6. miesto :!:

Odvetnú časť súťaže sme začali náročným zápasom vonku proti FC Highlands, ktorý však veľmi ovplyvnila priama a zároveň veľmi prísna červená pre súperovho brankára v 67. minúte. Aj vďaka tomu plus peknému výkonu 147 vonku sme si odviezli tri body. Ten som zopakoval aj v následnom domácom zápase proti beruškám, prvýkrát v histórii vzájomných ligových zápasov však súper nedostal redku(y) a zahral tak o bod lepší výkon a v stretnutí zvíťazil. V stredu v Pohári ľahký súper, takže sme pošetrili sily na štvrtok proti FC Weed, opäť však úradoval rozhodca, ktorý znovu nekompromisne po dvoch žltých kartách v jednej minúte výlúčil súperovho hráča a zariadil nám víťazstvo. V piatok už len formalita proti rozpredanému tímu FC Geto Dacii.

Tento týždeň ma čakal veľmi náročný ligový žreb. Najskôr som doma privítal jedného z lídrov súťaže tím ruda masina, rozhodca s prísnosťou 93% zariadil po jednej červenej karte na oboch stranách a aj keď som zahral o 2 body lepší výkon, bola z toho iba remíza. Nevadí, remíz v tejto hre nie je nikdy dosť :D Na druhý deň ma čakal duel u tabuľkového suseda FC MARLBORO MZ vonku, kde som tentokrát ja zahral o 2 body slabší výkon ale vďaka chytenej penalte som si odviezol ďalší bodík za ďalšiu remízu. V Pohári opäť pohoda, vo štvrtok som doma privítal Remedyho, ktorý síce Pohár už nehral avšak mal v stredu plnú termínovku. Rozhodca bol opäť prísny, na redky tentokrát 1-2 a tak favorizovaný Remedy po výkone 139 u nás nechal všetky tri body. V piatok najťažší možný zápas - u prvého vonku - a tak to aj skončilo neúspechom. Napriek tomu zisk 5 bodov z tohto náročného týždňa je mimoriadne priaznivý.

Výhry:
FC Highlands 1-2 MŠK Žilina, 142-147
MŠK Žilina 2-1 FC Weed, 145-143
FC Geto Dacii 1-10 MŠK Žilina
MŠK Žilina 1-0 FC Remedy, 145-139

Remízy:
MŠK Žilina 0-0 ruda masina, 146-144
FC MARLBORO MZ 1-1 MŠK Žilina, 145-143

Prehry:
MŠK Žilina 1-2 berusky, 147-148
FC Meangreen 1-0 MŠK Žilina, 148-142

Bilancia 4-2-2 sa dá vzhľadom na súperov považovať za úspešnú. V poslednej štvrtine nás čakajú súperi prevažne z dolnej polovice tabuľky, možno sa teda zadarí aj umiestnenie na poslednej finančne ohodnotenej priečke (čo by bolo našim rekordom) ale viac sa zameriavam na Pohár.
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Druhý týden odvet přinesl pohodovou výhru nad italským soupeřem a konečně také výhru nad Marlborem, k té napomohla výrazně únava na straně soupeře po poháru. Souboje se zemí tulipánů skončily 2x ziskem bodu, kdy nejprve random body bral a posléze daroval. Zatím tedy 9 flíček a značně nadejný náskok na čáru ponoru. :-D
Třetí odvetný týden přinese body s rozprodaným rumunem, náročný zápas v polsku, kde domácí značně prohánějí tulipána. A nakonec dva zápasy proti týmům pod čárou ponoru.
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

v 6 tydnu se podle ocekavani dari zvladnuout domaci zapasy, vyplnuji se i venkovni ocekavani a inkasujem nakladacku jak v Ziline tak i v Rumunsku. V Ziline nam tedy spadnul z nebes bod, naopak rumun nas vubec nesetril a zvalcoval nas jak parni valec :roll: :( Presto se zatim drzime jeste ve vedouci skupince.
7 tyden je libovka, ceka nas nakladacka u Oslicku a nasledne jatka u vedouciho Holandana :mrgreen: Ve zbytku tydne jsou vyhlidky proti cigarum a u americana vyrazne lepsi.
Na ceste do propadliste dejin.
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

V třetím týdnu odvet si berušky připisují 10 bodíků, když jedinou ztrátu si připisují v Polsku, kde i přes redku a zranění zahrávají lepší výkon než domácí. Na celkově 8 flíčku se již nejspíš nic nezmění.
V závěrečném týdnu čeká berušky cesta na dva české stadiony z popředí tabulky a domácí zápas s nejspíš dalším sestupujícím. Dost možná zahájím přípravu na další sezonu, kdy bude již nutná částečná obměna soupisky , tedy budeli hráče odcházející do penze čím nahradit :roll:
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

7 tyden prinesl necekane body i v jeho uvodu. Jak uz ted nestuduji soupere s predstihem tydne az v nedeli zjistuji, ze Oslickum odesla cast sestavy do penze a je tak sance bojovat i o vyhru. Proti je ale rozhodci a ten nahore, tak si privazime bod. U holandana prekvapive nedostavame redku, ale do sprch odchazi domaci"reznik" a domaci misto 154 zahravaji jen 151, nase prevazne zaplacena B sestava doplnena o nektere hrace Acka, kterym padle jen minimalne fycicka zahrava 150 a z hora to ocenuji bodem :D Dalsi prekvapeni nas ceka ve stredu vecer, kdy prekvapive zjistujem, ze cigara uz pohar nehraji :roll: Na + 16 vyhravame horko -tezko o gol :( Potesujici je , ze pri jedne z poslednich prilezitosti se dari zahrat domaci vykon 153 8) v patek vyhravame i v americe a tak tyden dopade lepe, nez se cekalo.
Do 8 zaverecneho tydne jdeme s jistotou, ze po 11 skoncime na bedne a pokud nahodou ziskame i 9 bodu, skoncime na druhe pozici. Nic lehkeho nas ale neceka. Venku o zachranu hrajici Highlands na prisneho rozhodciho a doma aktualne druhy polak a berusky schopne mozna zahrat venku i 151.
Na ceste do propadliste dejin.
sexy kote
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1028
Joined: Sat Jun 05, 2010 1:52 pm

Re: Divize A

Post by sexy kote »

Závěrečný týden byla těžká bída :evil: :( V každém zápase dvě redky a jediný bod u mašiny, kde domácí pro změnu dostávají přímou redku hned na začátku zápasu. Berušky prohrávají i s řezníky z USA, kteří tak nejspíš dost nečekaně zůstávají mezi elitou i v další sezóně.
Celkově sezona byla jedna obrovská hrůza. 8 flíček je zklamáním, výkonostně půjde tým už jen dolů(sotva se podaří získat rovnocené náhrady za staříky), ale i tak je v plánu ještě pár sezon v Áčku otravovat :mrgreen:
acskncl
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1144
Joined: Thu Dec 25, 2008 8:31 pm

Re: Divize A

Post by acskncl »

v 8 tydnu ziskavame 7 bodu a ligu zakoncujem na druhem miste a tedy nejspis naposled koncime na bedne :D . Titul se obhajit nepodarilo, ale o tom bylo realne rozhodnuto uz v 10 kole po domaci prohre s Meangreenem. Pri pohledu na los odvet bylo jasne, ze realna sance bojovat o prvenstvi vede jen pres vyhru v tomto zapase. Sice az do 28 kola vypadala tabulka na pohled dramaticky, jedinou zasluhu na tom mel random, kterej holandana rezal jako svine, jinak by slavil uz davno okolo 25 kola.
S koncem teto a v prubehu pristi sezony odejde do duchodu priblizne tretina soupisky a tak vic nez na hru ve stredu tabulky to uz nebude. Sice na konte jsou stale jeste nejake drobne, ale po tydenim snazeni o posily jsem dosel k zaveru ze sehnat za odchazejici hrace rovnocene nahrady je nerealne :( , tak se to bude nejak solichat s duchodcema, ci prumernejma nahradama se snahou jeste tak 2-3 sezony v Acku prezit a neco uhrat do te historicke tabulky.
Na ceste do propadliste dejin.
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Divize A

Post by HugoBoss »

Zhodnotenie po poslednej štvrtine sezóny 87

Bilancia: 7 zápasov: 4 výhry, 2 remízy, 1 prehra

V poslednej štvrtine uplynulej sezóny som mal šancu skončiť na rekordnej 5. priečke, čo by bol klubový rekord. Tímy na piatej, šiestej a siedmej pozícii však delilo len minimum bodov a tak sa pozície často menili.

V pondelok jasná výhra nad marcelinhom, podarilo sa nám zahrať naše doterajšie maximum 148. V utorok nás čakala rozpredaná Timisoara, tak som hráčov šetril na stredajší Pohár, nakoniec sa nám to takmer vypomstilo a bola z toho iba tesná výhra o gól. Vo štvrtok sme privítali tím zo špice tabuľky Sokol Dubidze, keďže nášmu trénerovi však končila zmluva museli sme urobiť výmenu trénera, čo nám opäť po rekordnom výkone 148 nakoniec prinieslo celkom uspokojivý bodík. Mohla byť aj výhra keďže sme zahrali o 2 body viac ale remíza je fajn. V piatok neľahký zápas proti No Boost, ten nakoniec ostal bez šance po dvoch redkách. V našom tíme sme zaznamenali hneď dve zranenia v zápase ale na konečný výsledok to našťastie nemalo veľký vplyv.

V pondelok posledného týždňa to opäť nevyzeralo na jednoduchý zápas. Náš tím musel nastúpiť s útočníkom z akadémie, ktorý žiaľ nedosahuje prvoligové kvality, ten však zápas veľmi neovplyvnil. Naopak, súper sa pripravil veľmi dobre, pri agresivite 100 sa mu podarilo získať 11 žltých kariet bez redky a zahral doma slušný výkon, na ktorý sme žiaľ nestačili. V utorok jasná výhra nad Los Ojos Unicos. O konečnom umiestnení sa tak rozhodovalo až do posledného kola, v ktorom som hral vonku proti Totemo Baka, ktorý bol o skóre predo mnou na šiestom mieste. V prípade výhry som mohol skončiť na vytúženej 5. priečke a prognózy tomu aj nasvedčovali. Oslíčkovi sa najskôr v 18. minúte zranilo LB a zaskakovať tak musel náhradník s výkonom 59, potom dostal dve redky v 79. minúte a zahral tak o 3 body menší výkon ako ja. Napriek tomu mu to však na moje veľké prekvapenie stačilo na remízu, pretože mi dokázal chytiť penaltu a tak jediná chytená penalta rozhodla o tom, že z 5. miesta napriek skvelej sezóne nič nebolo a uspokojiť sme sa museli so siedmym miestom.

Výhry:
MŠK Žilina 3-1 marcelinho, 148-130
FC Poli Timisoara 0-1 MŠK Žilina, 84-91
No Boost 0-1 MŠK Žilina, 131-141
MŠK Žilina 3-2 Los Ojos Unicos, 143-134

Remízy:
MŠK Žilina 1-1 Sokol Dubidze, 148-146
Totemo Baka 2-2 MŠK Žilina, 140-143

Prehry:
Boston Bruins 2-1 MŠK Žilina, 146-144


Konečná bilancia: 17-5-8 - 56 bodov, 7. miesto

Z konečného siedmeho miesta som trocha smutný, pretože bola veľká šanca na rekordné piate miesto alebo aspoň na zopakovanie doterajšieho najlepšieho umiestnenia zo sezóny 83 a teda šiestej priečky. Ani v tej som nemal lepšiu bilanciu ako v uplynulej sezóne, pre porovnanie:

sezóna 83: 17-1-12 - 52 bodov, 6. miesto
sezóna 87: 17-5-8 - 56 bodov, 7. miesto

Prekonal som tak môj rekord v počte dosiahnutých bodov v sezóne, avšak nestačilo to ani na doterajšie maximum. Zamrzelo ma, že ani celkom pekná bilancia 4-2-1 z poslednej štvrtiny sezóny nestačila na dosiahnutie 5. miesta.

Čo ma však naopak veľmi potešilo bolo úspešne ťaženie v Pohári. Pomohlo mi však asi aj to, že z najlepších tímov v A bojovalo v Pohári iba zopár z nich. Postupom času som si tak dal za cieľ dôjsť aspoň do semifinále a opäť sa tak zapísať do histórie Pohára a zopakovať tak úspech zo sezóny 81. Tento cieľ sa mi podarilo splniť a sezóna pre mňa trvala až do stredy posledného týždňa sezóny, kedy som nemal moc šťastie na žreb a musel som hrať vonku, navyše proti najväčšiemu favoritovi súťaže FC Meangreen. Proti jeho výkonu 152 som nemal najmenšiu šancu avšak účasť v semifinále mi stačí a robí mi radosť.

Predsezónne ciele sa zväčša podarilo splniť:
- prioritne udržanie sa v A, obhájiť 8. miesto z poslednej sezóny -> cieľ splnený, 7. miesto
- dosiahnuť aspoň semifinále Pohára -> cieľ splnený, semifinále
- predbehnúť gregorica v rohaltovej tabuľke A divízie -> cieľ splnený
- byť najlepším Slovákom v hre :D -> cieľ splnený
- skúsiť prekonať rekord a zahrať 149 -> cieľ nesplnený, túto métu sa nám nepodarilo dosiahnuť a ktovie, či niekedy vôbec ale nie je to priorita
- dokončiť posledné zmeny v kádri -> cieľ splnený iba z časti, stále potrebujem mnoho posíl, ktoré sa mi nedarí získať

Ďalšia sezóna bude asi náročnejšia, tímy vyzerajú byť silnejšie a rozpredaných tímov je menej.

Takže predsezónne ciele:
- prioritne opäť udržanie sa v A, po prvej štvrtine sezóny uvidíme viac
- získať chýbajúce posily
- Pohár uvidíme
- byť najlepším Slovákom v hre :D

V A divízii som stále jediným zástupcom Slovenska, chcem teda držať našu vlajku v najvyššej divízii čo najdlhšie. Uvidíme, či mi bude budúcu sezónu robiť Milko spoločnosť :)
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
Milko
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3265
Joined: Sun Aug 29, 2010 11:12 am

Re: Divize A

Post by Milko »

Hugo - rád by, ale bude to náročné...Okrem Pala :mrgreen: sú tam všetci "nabuchaní" :wink:
Manager: Milko
Team: The Last Mohycan
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”