Planuri

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

UltrasKaka
Assistant Coach
Posts: 21
Joined: Tue May 02, 2006 11:23 pm
Location: Timisoara

Post by UltrasKaka »

la mine este primul sezon de soccerproject,si sper sa termin in primele 5 locuri :wink:
Poli Timisoara Unica Iubire !
FC Ultranativ
BOSBOGDAN
Team Board Member
Posts: 285
Joined: Thu May 25, 2006 4:55 pm
Location: Bucharest

Post by BOSBOGDAN »

Gonzy wrote:pai decat sa te chinui sezonu asta sa promovezi mai bine astepti zic eu.
deci TU: stai un sezon in G dupa care promovezi, intri in F stai si acolo un sezon, nu cred ca ai sa faci fata in F si ai sa retrogradezi. deci ajungi iar in G. ai sa pierzi 3 sezoane asa.
EU: stau 2 sezoane in G ma chinui sa`mi fac echipa misto dupa care promovez in F fara probleme, iar din F ma mai chinui oleac` si promovez in E.
Deci am sa fiu cu un sezon inaintea ta. ;)
Da daca o iei asa ai dreptate :D adica da :D
Ronaldinho
Coach
Posts: 37
Joined: Sun May 21, 2006 11:09 am

Post by Ronaldinho »

Gonzy wrote:pai decat sa te chinui sezonu asta sa promovezi mai bine astepti zic eu.
deci TU: stai un sezon in G dupa care promovezi, intri in F stai si acolo un sezon, nu cred ca ai sa faci fata in F si ai sa retrogradezi. deci ajungi iar in G. ai sa pierzi 3 sezoane asa.
EU: stau 2 sezoane in G ma chinui sa`mi fac echipa misto dupa care promovez in F fara probleme, iar din F ma mai chinui oleac` si promovez in E.
Deci am sa fiu cu un sezon inaintea ta. ;)

si daca ai echipa buna care bate mereu in G cu toate ca n-ar fi compatibila in F,ce faci? strici echipa ceva de genu atacantu il pui fundash si tot asha? :lol: :lol: :lol:
Image
Gonzy
Team Manager
Posts: 173
Joined: Fri Apr 14, 2006 9:27 pm
Location: Suceava(Romania)

Post by Gonzy »

Ronaldinho wrote:
Gonzy wrote:pai decat sa te chinui sezonu asta sa promovezi mai bine astepti zic eu.
deci TU: stai un sezon in G dupa care promovezi, intri in F stai si acolo un sezon, nu cred ca ai sa faci fata in F si ai sa retrogradezi. deci ajungi iar in G. ai sa pierzi 3 sezoane asa.
EU: stau 2 sezoane in G ma chinui sa`mi fac echipa misto dupa care promovez in F fara probleme, iar din F ma mai chinui oleac` si promovez in E.
Deci am sa fiu cu un sezon inaintea ta. ;)

si daca ai echipa buna care bate mereu in G cu toate ca n-ar fi compatibila in F,ce faci? strici echipa ceva de genu atacantu il pui fundash si tot asha? :lol: :lol: :lol:
tu esti deabea incepator n`ai de unde sa stii toate combinatiile astea care merg in sp :wink: n`are rost sa`ti mai explic.
Europa STEAUA !
Romania STEAUA !
Oriunde STEAUA !
CAMPIONII din GHENCEEA !!!
lemdelem

....

Post by lemdelem »

din ce am vazut cred ca se poate promova in primul an..ideea e sa stii jocul inca de la inceput cand e pauza...zic eu
Ronaldinho
Coach
Posts: 37
Joined: Sun May 21, 2006 11:09 am

Post by Ronaldinho »

Gonzy wrote:
Ronaldinho wrote:
Gonzy wrote:pai decat sa te chinui sezonu asta sa promovezi mai bine astepti zic eu.
deci TU: stai un sezon in G dupa care promovezi, intri in F stai si acolo un sezon, nu cred ca ai sa faci fata in F si ai sa retrogradezi. deci ajungi iar in G. ai sa pierzi 3 sezoane asa.
EU: stau 2 sezoane in G ma chinui sa`mi fac echipa misto dupa care promovez in F fara probleme, iar din F ma mai chinui oleac` si promovez in E.
Deci am sa fiu cu un sezon inaintea ta. ;)

si daca ai echipa buna care bate mereu in G cu toate ca n-ar fi compatibila in F,ce faci? strici echipa ceva de genu atacantu il pui fundash si tot asha? :lol: :lol: :lol:
tu esti deabea incepator n`ai de unde sa stii toate combinatiile astea care merg in sp :wink: n`are rost sa`ti mai explic.

mi-ai rupt capu :cry:
Image
Good Thor
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1949
Joined: Sun Apr 10, 2005 9:55 am
Location: Giulesti - Bucuresti - Romania - Europa
Contact:

Post by Good Thor »

In prima saptamana (primele 4 etape ale ligii) ... am avut rezultate pozitive ... doar la cupa am pierdut :wink:

Lun L FC Giulesti 4 - 2 AC SPARTA SPOØILOV
Mar L delftselaan070 0 - 3 FC Giulesti

Mie C MGK FC 4 - 2 FC Giulesti

Joi L FC Giulesti 5 - 1 Vriendenschaar
VinL FC Udlubudlumdlum 2 - 3 FC Giulesti

Saptamana viitoare am asa ...

Lun L Real Acosa ?? - ?? FC Giulesti <-- Real Acosa este cel mai puternic din liga si este pe locul 1 :roll:
Mar L FC Giulesti ?? - ?? Otelul_Galatzi <-- Otelul_Galatzi este putin mai slaba asa ca pot sa castig :wink:

Mie C FC Giulesti ... vizioneaza

Joi L BBC Wielsbeke ?? - ?? FC Giulesti <-- BBC Wielsbeke este foarte slaba si se va zbate sa scape de un loc rusinos (retrogradare) :roll:
Vin L FC Giulesti ?? - ?? FC Team 4628 <-- Voi castiga la masa verde, asadar 5-0 penutru mine :wink:
Daca-i judeci pe oameni, nu mai ai timp sa-i respecti.
ImageImage
Ronaldinho
Coach
Posts: 37
Joined: Sun May 21, 2006 11:09 am

Post by Ronaldinho »

Vin 2 Iun 2006 (04:23 CET) L gfl 0 - 3 FC Ronaldinho Team
Joi 1 Iun 2006 (04:23 CET) L FC Ronaldinho Team 2 - 1 LordDeadly's team!>>>echipa mai buna ca a mea dar am reusit sa-i bat tactic:D
Mie 31 Mai 2006 (04:21 CET) C FC Ronaldinho Team 2 - 5 Arrie United>>>am folosit echipa C pt ca nu prea are rost cupa avand in vedere ce echipa sunt mai incolo,oboseam jucatorii degeaba:D
Mar 30 Mai 2006 (04:21 CET) L FC Ronaldinho Team 2 - 1 Enegie
Lun 29 Mai 2006 (10:12 CET) CAm FC Ronaldinho Team 1 - 0 FC Lotus>>>am castigat si eu o cupa amicala asta era finala:X
Lun 29 Mai 2006 (04:20 CET) L FC Team 7795 0 - 2 FC Ronaldinho Team
Image
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

sapt asta a fost nefasta pt mine....am castigat un meci din patru in camp...si am facut 3egaluri....in cupa am castigat...si s sper sa il ajut p aptul sa promoveze ;)
Revenit :)
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

ronaldhinio....in cupa merita sa mergi...castigi bani p bilete ;)
Revenit :)
Ronaldinho
Coach
Posts: 37
Joined: Sun May 21, 2006 11:09 am

Post by Ronaldinho »

urmeaza>>>>

Lun 5 Iun 2006 (04:00 CET) L FC Ronaldinho Team ?? - ?? lt knights>>>se poate considera derby:D,meci f echilibrat
Mar 6 Iun 2006 (04:00 CET) L K.Racing Club Mechelen ?? - ?? FC Ronaldinho Team>>>derby dinou,meci greu
Joi 8 Iun 2006 (04:00 CET) L FC Ronaldinho Team ?? - ?? TJ Tatran Prachatice>>> mai ushor,cred ca voi castiga fara drept de apel
Vin 9 Iun 2006 (04:00 CET) L FC Teplice ?? - ?? FC Ronaldinho Team>>>dinou meci greu


cel care le-am zis derby-uri sau meciuri grele sunt echipele care au maximum de puncte inclusiv eu,deci cam ce urmeaza sunt meciuri decisive parerea mea,daca trec de astea cu victorii e perfect :lol: ,apoi se vor intalnii intre ele si ppoate vor face egaluri alte alea :lol: :lol: :lol:

lets pray!!!
Image
Spawn_9
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1343
Joined: Wed Dec 28, 2005 12:27 pm
Location: pe unde apuc
Contact:

Post by Spawn_9 »

in primele 4 meciuri ale ligii am 4 juctorii ( 3 victorii cu 4-1 si o victorie 2-0 cu o contracanditata la promovare:) ) ...in cupa SP am castigat CU TACTICA....am facut 0-0 si am batut la penaltyuri....echipa adversa era cu mult mai buna decat a mea..:)....nu sunt modest..dar nu cred k o sa am probleme cu promovarea....sg problema e k nush ce sa fac..park as mai ramane 1 sezon in G..dar nu credk voi scapa sansa de a promova,.. :twisted:
Lyon
Team President
Posts: 635
Joined: Thu May 26, 2005 12:09 am
Location: SUCEAVA

Post by Lyon »

4 meciuri din care 3 infrangeri si o singura victorie... :wink:
Bucovina Costisa
BOSBOGDAN
Team Board Member
Posts: 285
Joined: Thu May 25, 2006 4:55 pm
Location: Bucharest

Post by BOSBOGDAN »

4 meciuri cu 3 infrangeri si o victorie :( dar victoria nu a contat :evil:
suporteru_1st
Team Manager
Posts: 207
Joined: Sat May 13, 2006 9:33 am

Post by suporteru_1st »

Good Thor wrote:In prima saptamana (primele 4 etape ale ligii) ... am avut rezultate pozitive ... doar la cupa am pierdut :wink:

Lun L FC Giulesti 4 - 2 AC SPARTA SPOØILOV
Mar L delftselaan070 0 - 3 FC Giulesti

Mie C MGK FC 4 - 2 FC Giulesti

Joi L FC Giulesti 5 - 1 Vriendenschaar
VinL FC Udlubudlumdlum 2 - 3 FC Giulesti

Saptamana viitoare am asa ...

Lun L Real Acosa ?? - ?? FC Giulesti <-- Real Acosa este cel mai puternic din liga si este pe locul 1 :roll:
Mar L FC Giulesti ?? - ?? Otelul_Galatzi <-- Otelul_Galatzi este putin mai slaba asa ca pot sa castig :wink:

Mie C FC Giulesti ... vizioneaza

Joi L BBC Wielsbeke ?? - ?? FC Giulesti <-- BBC Wielsbeke este foarte slaba si se va zbate sa scape de un loc rusinos (retrogradare) :roll:
Vin L FC Giulesti ?? - ?? FC Team 4628 <-- Voi castiga la masa verde, asadar 5-0 penutru mine :wink:

si cand te gandesti ca in sezonu trecut ne-am intalnit in amicale si te-am batut cam de fiecare data :wink: oricum facem un amical zilele astea si ne masuram fortele; eu poate voi utiliza si echipa a 2-a :wink:
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”