Planuri

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Post Reply
Ronaldinho
Coach
Posts: 37
Joined: Sun May 21, 2006 11:09 am

Post by Ronaldinho »

Gonzy wrote:lasa ca promovam noi la anu :D amandoi romani sa moara de ciuda belgienii.
si inca ceva bai nebunilor nu mai postati atata toate merciurile pe care le aveti si ce ati facut ca nu prea intereseaza pe nimeni daca postez eu ce meciuri am deacuma sau ce`am facut in meciurile trecute.
posteaza :lol: :lol: :lol:
Image
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

gata...cum ziceam...d la meciul romanilor din C2 cu aptul...nu am mai pierdut nici un meci...si nici nu am d gand...cu toate k am o liga f grea...vreau sa fiu in primi 7. succes romanilor ;)
Revenit :)
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

ba c joc aiurea frate....bat aksa echipa ce era p 1....fac egal p urma cu the originals..ce s afla p 1....si acu iau bataie aiurea d la una un pic mai sus k mine.....aiurea sa ai 2atacanti lipsa... :evil:
Revenit :)
Ronaldinho
Coach
Posts: 37
Joined: Sun May 21, 2006 11:09 am

Post by Ronaldinho »

soarta bah
Image
inf3rn0
Fan
Posts: 3
Joined: Sun Jul 23, 2006 11:13 am
Contact:

Post by inf3rn0 »

yo nu am mare nevoie de promovare ... dar sansele sunt mari ... sezonu trecut am terminat pe 4 ...... Intai sa imi fak echipa buna si dup aia vreau sa ajung in E :D
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

inf3rn0 wrote:yo nu am mare nevoie de promovare ... dar sansele sunt mari ... sezonu trecut am terminat pe 4 ...... Intai sa imi fak echipa buna si dup aia vreau sa ajung in E :D
Bah da tu parca abia ti-ai facut contu , cum draq ai terminat pe 4 shi vrei sa ajungi in E.

Mintiti de vai de capu' vostru tu shi cu Jupan[3l]u ala.
Pm sunteti pe forumul romanesc aici nu trebe' sa mintiti k sa vi se spuna ceva. Suntem romani ce draq. pm

PS: Nu mai mintiti.
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
Gonzy
Team Manager
Posts: 173
Joined: Fri Apr 14, 2006 9:27 pm
Location: Suceava(Romania)

Post by Gonzy »

inf3rn0 wrote:yo nu am mare nevoie de promovare ... dar sansele sunt mari ... sezonu trecut am terminat pe 4 ...... Intai sa imi fak echipa buna si dup aia vreau sa ajung in E :D
bravo mei gandesti ca mine... iti faci echipa calumea din divizia G. da calumea calumea si apoi promovezi direct in E D depinde... e mai bine asa decat cum se tarasc altii prin F :lol: bravo baiat destept
Europa STEAUA !
Romania STEAUA !
Oriunde STEAUA !
CAMPIONII din GHENCEEA !!!
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

pai eu stiam k nu ai cum sa promovezi direct din G in E sau D...
Stiam k dintr-o liga in alta-> G,F,E,D,...

shi in ca ceva
pai asta ce faceti voi puteti face si in F de exemplu unde panourile sunt mai "pline de bani" shi unde iei mai multi bani intro clasare mai buna, shi aduni fanii mai usor decat in G
Eu vreau sa ajung in F (shi am ajus deja) , sa stau acolo 2 sezoane , sa adun jucatorii buni(shi de la tineret shi din transferuri), sa-mi duc spiritul echipei la 100% shi apoi pot intra linistit intr-o liga mai buna.
Bafta
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
nosferatul
Team Manager
Posts: 187
Joined: Mon Jul 24, 2006 4:12 pm

Post by nosferatul »

eu dupa un sezon mediu in G in care m-am clasat pe 4 vreau mult...adica 2 promovari consecutive si mentinerea in E un sezon.urmariti-ma....io zic ca am echipa si am cu ce.
kennyanu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4593
Joined: Wed Sep 28, 2005 8:12 pm
Location: Riding The White Poney
Contact:

Post by kennyanu »

dupa sezonul ratat p kre l-am avut...sper sa fac c imi proposesem....in primele 7echipe...cat mai sus. :D
Revenit :)
ppp

Post by ppp »

Dupa doua sezoane slabe in G am reusit sa promovez de pe locul 1 in sezonul 12 si sa imi fac o echipa competitiva. Planuri pentru sezonul 13: promovarea in E
Gaucho
Team Manager
Posts: 112
Joined: Fri Jun 16, 2006 9:42 pm
Contact:

Post by Gaucho »

acuma in F sper sa termin in primele 5,am vazut cam cu ce echipe am cazut,cam greu :wink:
Sint un urit simpatic, care cu timpul va deveni frumos. Asa, în echipa, chiar par dragut.
http://emilinho.wordpress.com/
Image
aptul
Team Manager
Posts: 183
Joined: Tue Oct 18, 2005 8:54 pm

Post by aptul »

Eu vreau sa rezist in B iar sezonul celalalt sa atac A-ul.
nosferatul
Team Manager
Posts: 187
Joined: Mon Jul 24, 2006 4:12 pm

Post by nosferatul »

aptul wrote:Eu vreau sa rezist in B iar sezonul celalalt sa atac A-ul.
te pot ajuta cu jucatori tineri de perspectiva daca vrei.am un lot foarte larg.daca te intereseaza contacteaza-ma.
suporteru_1st
Team Manager
Posts: 207
Joined: Sat May 13, 2006 9:33 am

Post by suporteru_1st »

aptul wrote:Eu vreau sa rezist in B iar sezonul celalalt sa atac A-ul.
si eu pot sa te ajut :wink:
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”