Wszystko o SPFA

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Mefju
Team Manager
Posts: 102
Joined: Mon Aug 21, 2006 9:32 am
Location: Loza szyderców- Bezele sqad

Wszystko o SPFA

Post by Mefju »

mam SPFA i chciałbym zrobić ksywy moim zawonikom a nie wiem jak.... :cry: Wytłumaczy mi ktoś? I czy ciągle będą te ich ksywy czy jak już nie bede w SPFA to znikna?

Jakoze nowi czlonkowie SPFA czesto maja wiele pytan dotyczacych tejze uslugi to wykorzystam zalozony przez Ciebie watek.
Oczywiscie tytul i status watku zostal zmieniony.

Tutaj prosze zadawac wszelkie pytania dotyczace SPFA !
//Gladiator
AS Pepe
Image
Image
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Klikasz na zawodnika, tak zeby sie pojawilo nowe okno ze szczegolami o zawodniku, tam masz na dole opcje : 'Historia', 'Ksywka', itd. Dajesz mu ksywke i gotowe.
To czy ksywka zniknie jak Ci sie skonczy SPFA, to nie jestem pewien, zapewne tak. Napewno ksywka znika gdy zawodnik zostaje sprzedany do innego klubu.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Halif
Team Board Member
Posts: 334
Joined: Wed Jul 26, 2006 10:12 am
Location: Poland/£ód¼

Post by Halif »

Ksywki nie znikaj±. Zostaj± nawet wtedy, gdy skoñczy sie okres SPFA.
Smolarek
Groundsman
Posts: 8
Joined: Mon Sep 25, 2006 12:24 pm

Post by Smolarek »

a ja dalej jakos nie moge moze jakos da sie sczegolowie bo nie moge znalezc tego do ksywek
Leonardo
Team President
Posts: 531
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:59 am
Location: Pniewy Poland
Contact:

Post by Leonardo »

Pytanie pierwsze, czy ty wogóle masz SPFA??
A wiêc tak
w swojej dru¿ynie klikasz na zawodnika. Pojawiaj± siê wszysatkie opisuj±ce go liczby.
Klikasz na lupkê po lewej. Otwiera siê now okno i i tam na dole jest takie pole ksywka. klikasz tam i wpisujesz i tyle...
ALIENUS
Assistant Coach
Posts: 17
Joined: Mon Dec 11, 2006 8:09 pm
Location: Kielce

Post by ALIENUS »

Jak moge zmienic sklad na mecz poprze te taktyki [A,B,C,D].
Automatycznie mam ustawiona A, a na towarzyskie mecze chcialbym zmienic sobie na B, ale nie wiem jak to zrobic :roll:

//mam SPFA, zeby nie bylo :lol:
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

ALIENUS wrote:Jak moge zmienic sklad na mecz poprze te taktyki [A,B,C,D].
Automatycznie mam ustawiona A, a na towarzyskie mecze chcialbym zmienic sobie na B, ale nie wiem jak to zrobic :roll:

//mam SPFA, zeby nie bylo :lol:
tak sie nie da przydzielic...jedynie jak masz mecz towarzyski to wybierasz sobie A B C D i klikasz...i wtedy ta taktyka wchodzi jako ustawienie danego meczu...
BAMBUS
Assistant Manager
Posts: 63
Joined: Thu Nov 23, 2006 12:42 pm

Post by BAMBUS »

ja mam pytanko odno¶nie zap³aty za SPFA ;) jak p³acicie? przelew na poczcie czy w banku? czy jak? :)
Leonardo
Team President
Posts: 531
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:59 am
Location: Pniewy Poland
Contact:

Post by Leonardo »

wiem, ze PKO BP za przelew do Belgii bie¿e oko³o 60z³!!! Na poczcie pewnie tak samo...
Ja mam SPFA za darmo...
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

utworz sobei konto moneybookers.com

przelej tam kase, potem zlec przelew na konto SP w euro oczywiscie...

przelew na MB trwa do 5 dni...z MB na SP kilka minut...
sheaer0007
Assistant Coach
Posts: 10
Joined: Tue Jan 09, 2007 6:28 pm

jak zdobyc program spa

Post by sheaer0007 »

jak zdobyc program spa jak go zainstalowac skad go wziac i do czego on sluzy prosze o pomoc
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Re: jak zdobyc program spa

Post by Dissident »

sheaer0007 wrote:jak zdobyc program spa jak go zainstalowac skad go wziac i do czego on sluzy prosze o pomoc
czegos takiego jak spa nie ma...spfa jest platne...a ten darmowy programik to spmt...znajdziesz go w grze w zakladce "sptd"..a do czego sluzy bylo pisane nie raz, wystarczy poszukac...
wlodar
Team Manager
Posts: 154
Joined: Sun Jul 29, 2007 7:22 pm

Post by wlodar »

siemka
jakie sa stawki za czlonkostwo w SPFA, gdzies to juz kiedys widzialem ale nie moge teraz znalezc :)
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

maly tutorial dla chcacych wykupic SPFA.

Nalezy posiadac konto w paypal.com lub moneybookers.com ( do zalozenia za darmo, taki internetowy portfel, mozna rowniez za granice robic przelewy)

Pieniadze nalezy przelac na MB ze swojego konta bankowego tj mbank, pko bp, inteligo itp...oczywiscie w z³otówkach. W grze wchodzimy na SPFA i klikamy platnosc za pomoca MB. Kieruje nas na strone MB, logujemy sie i postepujemy zgodnie ze wskazowkami, w sumie po kliknieciu znaczka MB w grze nie trzeba juz nic wpisywac, oczywiscie najpierw wybieramy na jaki czas chcemy SPFA i dopiero klikamy MB. Wybieramy platnosc, u mnie to jest mTransfer (idzie do 5 minut) u innych moze to byc przekaz bankowy lub cos innego. MB mozna ustawic po polsku wiec nie pogubicie sie. Mam nadzieje, ze wszyscy zrozumieja.
"If you hate something don't you do it too..."
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Mam takie male pytanko do bardziej doswiadczonych i obytych z SPFA, a mianowicie to nie wiem o co chodzi z tym sledzeniem zawodnika, bo zaznaczylem zeby jednego sledzic ale nie widze zadnych informacji o nim (np ktore skile mu rosna, albo cos w tym stylu), wiec jesli ktos wie na czym polega to sledzenie to prosze o informacje :)
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Post Reply

Return to “Wszystko o SP + pytania (pl)”