Zlot graczy z Polski ???

Moderators: Moderator, Polish Moderators

pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

Ufuss no ja pociagiem mialbym jakies 8h, ale mozna wyruszyc nocnym przeciez...i byc na rano badz poludnie, skoro zalezy Ci na necie to tak jak Kefu napisal jest do zalatwienia...plan rezerwowy...mecz odpada wiadomo, spacer po miescie? czemu nie, tylko czy beda na to sily :P. a wieczorem jakis wypad do pubu bo z tego co wiem na terenie ktory zalatwi Kefu nie mozna balowac cala noc....co do terminu i miejsca to mamy jeszcze rok na podjecie decyzji, choc narazie jedyna konkretna propozycja to Zabrze, dlatego, ze Kefu mialby miejsce i proviant tez do zalatwienia w tanszych cenach...
"If you hate something don't you do it too..."
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Dostêp do neta z jednego kompa - dobry pomys³. Jest jedno ale.
Jak po czym¶ takim (zalogowaniu siê z jednego kompa) zrobimy miêdzy sob± transfer, albo razem zagramy np. w PP, to mo¿emy czasem wszyscy zaczynaæ od ligi H :D - takie s± niestety zasady :>.
Kefu wrote:Co do wymiany informacji, to trzeba bedzie sprytnie podejsc do sprawy:
-Upoic alkoholem Gladiatora, perla, ogolnie ludzi z czolowki i wyciagnac z nich sposob na sukces
Ciê¿ko wam bêdzie, ale je¶li siê uda :P to raczej w takim stanie ¿adnych ciekawych prawd wam nie przeka¿ê :D
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Gladiator wrote:Dostêp do neta z jednego kompa - dobry pomys³. Jest jedno ale.
Jak po czym¶ takim (zalogowaniu siê z jednego kompa) zrobimy miêdzy sob± transfer, albo razem zagramy np. w PP, to mo¿emy czasem wszyscy zaczynaæ od ligi H :D - takie s± niestety zasady :>.
Nie koniecznie, to zalezy jakie sa formuly banowania (autmatyczne, czy poprzez szeryfow, lub cos innego), ale zawsze mozna pogadac z tworca gry na ten temat czy jest mozliwe cos takiego, zeby wejsc do gry z jednego IP przez wieksza ilosc graczy tylko w jednym weekendzie.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
tiban
Team Manager
Posts: 125
Joined: Thu Nov 23, 2006 11:08 am
Location: Opole

Post by tiban »

Taki zlot graczy to swietny pomysl. A z tym dostepem do neta? Wiem ze bedzie cholernie ciezko ale wydaje mi sie ze te 2 dni bez logowania sie kazdy jakos przezyje :wink:
Manager: tiban1
Dru¿yna: Mied¼ Legnica

Image
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Ja mialem raczej taka mala wizje z tym zalogowaniem na SP, ale nie bede sie zaglebial w szczegoly i ich opisywal, a powiem tylko ze rownie dobrze moge sie obejsc bez logowania na SP przez pare dni, wczesniej ustawiajac sklad na mecze, badz dajac odpoczac zawodnikom :).
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Kefu
Team Board Member
Posts: 419
Joined: Wed Jul 04, 2007 11:23 am
Location: Zabrze

Post by Kefu »

Wszystko ³adnie-piêknie! Pomysly sa tylko teraz ludzie niech sie znajda i bedzie mozna cos planowac. Mysle ze min to 15 osob a fajnie jakby bylo z 20-25.
Co do daty to proponuje albo koniec czerwca, albo poczatek lipca z doswiadczenia wiem ze sie urlopu w tym czasie raczej nie bierze. Ewentualnie mozna juz pod koniec maja bo wtedy jest juz cieplo.
Trzeba ustalic wstepnie jakas date, od czegos trzeba zaczac :)
Image
Polska Spo³eczno¶æ SoccerProject.com -Do³±cz!!!
Leonardo
Team President
Posts: 531
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:59 am
Location: Pniewy Poland
Contact:

Post by Leonardo »

Upoic alkoholem
heh ze mn± nie macie szans
:P
Kefu
Team Board Member
Posts: 419
Joined: Wed Jul 04, 2007 11:23 am
Location: Zabrze

Post by Kefu »

Leonardo wrote:
Upoic alkoholem
heh ze mn± nie macie szans
:P
nie bierzcie sobie tego tak gleboko do serca, ja zartowalem.
No i nie strugajmy bohaterow, przyjedziecie na zlot to bedziecie mieli okazje udowodnic jak to Was przepic sie nie da :)
Nie takich odwaznych spotykalem ... :D
Ja osobiscie najmocniejszej glowy do picia nie mam ale z checia przysi±dê do maratonu piwnego (byle nie w trupa bo libacja bedzie a nie zlot :) )
Image
Polska Spo³eczno¶æ SoccerProject.com -Do³±cz!!!
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Kefu wrote:
Leonardo wrote:...byle nie w trupa bo libacja bedzie, a nie zlot :)
Qrcze a ja zawsze myslalem ze najlepszym wyjsciem jest 2w1 :)
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
BartGib
Team President
Posts: 520
Joined: Fri Jun 01, 2007 8:51 am
Location: Poland, Szczecin

Post by BartGib »

Jestem jak najbardziej za :) Mam nadziejê ¿e wypali co¶ takiego... W sumie ode mnie daleko jest, ale postara³bym siê byæ je¶li projekt zostanie zrealizowany :D
Image

"Dwie rzeczy są nieograniczone - wszechświat i ludzka głupota.
Co do tego pierwszego nie mam jednak pewności".
Albert Einstein
Kefu
Team Board Member
Posts: 419
Joined: Wed Jul 04, 2007 11:23 am
Location: Zabrze

Post by Kefu »

No to ja sie bede bawil i co jakis czas bede robil aktualna liste chetnych, w razie gdyby ktos zrezygnowal to prosze powiadomic, skreslimy ( no ale chyba nikt nie zrezygnuje :))
  1. Kefu
  2. pearljammer
  3. Gladiator
  4. Meler
  5. Ufuss
  6. tiban1
  7. Leonardo
  8. Bartek K.
Lista wg kolejnosci zgloszen na forum
Image
Polska Spo³eczno¶æ SoccerProject.com -Do³±cz!!!
C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

Ciekawe ;) Moze takie miejsce co mi sie wymy¶li³o to Mazury :P ? Na jeziorem jakim¶ ^^. Sam nie mam zbyt blisko a po za tym dopieor 17 lat wiec car'a tez nie bardzo bym mial ^^ a urodzinki 25 sierpnia :D (mimo ze nigdy imprez nie robie ;] ).
:idea:
Na mazurach jest duzo fajnych osrodkow(np. domki) przed ktorymi mozna zrobix sobie grilla ;) Jeziorko by bylo :P
:idea:
Nie mam kompletnie pomyslu na realizacje tego ale zawsze jest to jakis pomysl ktory napewno dalo by sie zrealizowac ;).
:idea:
Co do Zabrza ... nie mam nic przeciwko tylko odleglosc ;]
Na dzien dzisiejszy bym sie wybral ale to pisze przez "emocje".
Bardzo czesto gdy mialy miejsce jakies LANy(zloty "smietanki" e-gamingowej i roznego rodzaju turnieje) to jakos w decydydujacym momencie rezygnowalem ... zawsze moglem znalesc jakis denny powod ale byl i to mi wystarczalo ;].
:idea:
Jesli chodzi o lodz chyba miejsce najbardziej opytmalne na terenie calej polski tylko co po za tym :?:


Na dzien dzisieszy pisal bym sie na taka wyprawe ( i tak jak reszta uzalezniam to od losowych wydarzen itp.)
Image
Image FamaS - W@rzywa Team
Leonardo
Team President
Posts: 531
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:59 am
Location: Pniewy Poland
Contact:

Post by Leonardo »

Tylko nie jezioro!!!
Musimy znale¼æ bezpieczniejsze miejsce!!

Nie wyobrazam sobie spacerów nad jeziorem po spo¿yciu:P
ja p³ywaæ umiem, ale nie wiem jak inni:P:P
Gladiator wrote:z checia przysi±dê do maratonu piwnego
wódka rlz!
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Lepiej nie ryzykowaæ spotkania nad wod± ;).
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Kefu
Team Board Member
Posts: 419
Joined: Wed Jul 04, 2007 11:23 am
Location: Zabrze

Post by Kefu »

Leonardo wrote:Tylko nie jezioro!!!
Musimy znale¼æ bezpieczniejsze miejsce!!

Nie wyobrazam sobie spacerów nad jeziorem po spo¿yciu:P
ja p³ywaæ umiem, ale nie wiem jak inni:P:P
Popieram, pomysl z jeziorem do najbezpieczniejszych nie nalezy.
Tak wogole to jak by to mialo wygladac? Gitara,ognisko i banda p... spiewajacych piosenki? Eeeee kiepski pomysl :D

Tak wogole to taki wyjazd na Mazury to kupe kasy kosztuje a my myslimy o czyms raczej skromnym ale efektownym :)

Takze jezeli ktos ma jakis pomysl to niech to bedzie pomysl oparty o miejscowosc w ktorej mieszka bo jechac w nieznane i na miejscu martwic sie o wszystko to nie jest dobry pomysl, mogloby sie skonczyc porazka :)
Image
Polska Spo³eczno¶æ SoccerProject.com -Do³±cz!!!
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”