Cum merge campionatu

Discutii libere despre orice subiect

Moderator: Romanian Moderators

Viola
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1560
Joined: Tue Mar 27, 2007 9:30 am
Location: Timisoara
Contact:

Post by Viola »

si eu am luat bataie 1-0 , asta e dar eu aduc acum continuu tineri si stau prost cu ts-ul din nou :evil: dar spar ca pana la sfarsit de sezon sa ajung la 100% sa pot aborda asa cum trebuie sezonul ce vine
Revenit cu Vulturii Lugoj
joe black
Assistant Manager
Posts: 92
Joined: Fri Aug 10, 2007 9:07 am
Location: ROMANIA

Post by joe black »

victorie cu 6-2 acasa la un roman. imi pare rau de el, dar nici macar personal nu si-a angajat....
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

Victorie 2-1 acasa.
Raman pe locul 1, dar cu emotii mari pe care mi le da locul 2 care e la 3 puncte de mine dar avem acelasi nr. de victorii. Deci o infrangere la mine si victorie la el duce la piederea locului 1. :roll:
Vedem noi ce facem. :D
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

cercel, crede-ma se poate si mai rau. daca la inceputul returului aveam 4 pct avans de loc 3, acum am 1 pct de loc 4 si 3 de loc 5. am facut mari greseli miercuri cand am bagat 2 trasnferuri ce nu erau urgente si o tactica dezastruoasa joi in liga. azi am jucat cu 88% TS, si chinuit de tot am scos 1-0...din pacate cu un romanash, pe care l-am cam trimis in E cu aceasta victorie a mea. saptamana viitoare e hotaratoare ptr castigarea ligii, am meci direct cu loc 2...de fapt mai conteaza ca e 2, 3 sau 4 cand e egalitate de puncte intre ele? :cry:
Image
dardar_3
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1117
Joined: Tue Jun 12, 2007 9:11 am
Location: Bucuresti

Post by dardar_3 »

2-0 sec in deplasare la locul 3.... distanta dintre locu 1 si locul 2 s-a marit la 11 puncte.... :oops:


Diferenta intre locu 2 si locu 6 e de 6 puncte... deci... sa inceapa blaturile... :twisted:
Diavolo
cercel_jr
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4993
Joined: Sat Jun 24, 2006 7:53 pm
Location: Romania

Post by cercel_jr »

napoleonard wrote:cercel, crede-ma se poate si mai rau. daca la inceputul returului aveam 4 pct avans de loc 3, acum am 1 pct de loc 4 si 3 de loc 5. am facut mari greseli miercuri cand am bagat 2 trasnferuri ce nu erau urgente si o tactica dezastruoasa joi in liga. azi am jucat cu 88% TS, si chinuit de tot am scos 1-0...din pacate cu un romanash, pe care l-am cam trimis in E cu aceasta victorie a mea. saptamana viitoare e hotaratoare ptr castigarea ligii, am meci direct cu loc 2...de fapt mai conteaza ca e 2, 3 sau 4 cand e egalitate de puncte intre ele? :cry:
In cazul tau , cum spui si tu, ai cam gresit; dar mie mi-au luat punctele cu forta. :oops: :evil: (Vezi meciul de joi)
Manager: cyp
Team: Fotbal Club Botosani

May the random be with me!
napoleonard
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1182
Joined: Wed Oct 11, 2006 10:12 am
Location: Timisoara

Post by napoleonard »

cercel_jr wrote:
napoleonard wrote:cercel, crede-ma se poate si mai rau. daca la inceputul returului aveam 4 pct avans de loc 3, acum am 1 pct de loc 4 si 3 de loc 5. am facut mari greseli miercuri cand am bagat 2 trasnferuri ce nu erau urgente si o tactica dezastruoasa joi in liga. azi am jucat cu 88% TS, si chinuit de tot am scos 1-0...din pacate cu un romanash, pe care l-am cam trimis in E cu aceasta victorie a mea. saptamana viitoare e hotaratoare ptr castigarea ligii, am meci direct cu loc 2...de fapt mai conteaza ca e 2, 3 sau 4 cand e egalitate de puncte intre ele? :cry:
In cazul tau , cum spui si tu, ai cam gresit; dar mie mi-au luat punctele cu forta. :oops: :evil: (Vezi meciul de joi)
corect, dar se poate si mai rau...uita-te la bizone :D :twisted: :D :twisted:
Image
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

hehe napo, ai grija acolo ... eu totdeauna am avut retururi dezastruoase, cand eram in D am inceput returu' cu muuulte puncte in fata (9-11 habar n-am, trebuie sa fie pe topicul asta :) ) si am terminat abia abia cu 1-2 avans. in C din nou aveam fata de locul 2 niste puncte si am terminat tot asa, cu emotii pana in ultima etapa.

astazi am reusit prima victorie din retur folosind 4-4-2. Nu am mai folosit tactica asta din H :P dar luni am cu Westel si nu stiu ce pot face. am sa calculez, sa vad ce jucatori are indisponibili si vad atunci. posibil sa bag echipa a 2-a ca duminica am meci cu Vlalex in CL si e decisiv pentru calificarea mai departe ...
borissman
Team Manager
Posts: 240
Joined: Sun Dec 17, 2006 12:08 am
Location: ROMANIA=>IASI

Post by borissman »

am luat bataie, ajungand pe locul 3 :(
incep sa cred ca cel mai bine e sa ma las de sp
ECHIPA: Fc Iasi
MANAGER: borissman
Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul !!! (Mircea Badea...respect)
bunicutzu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3039
Joined: Tue Jan 16, 2007 9:49 pm
Location: Timisoara

Post by bunicutzu »

na ... amu ce sa faci, nu toti putem ajunge in A. si eu care sunt in B nu stiu cum o sa ajung acolo. dar e usor sa te dai batut cand dai de greu.
solutii sunt, o iei de la capat cu o strategie mai buna (ai experienta acum), sau iti faci alta echipa (nerecomandat din punctul meu de vedere) si o iei de la capat, daca ai facut asa greseli majore cu echipa asta.
jully
Team President
Posts: 640
Joined: Tue May 29, 2007 7:41 pm
Location: BEST COACH!

Post by jully »

dupa infrangerea de luni cand am cazut pe locul cinci la trei puncte de locul doi si opt puncte de lider am strans randurile si urcat doar o pozitie multumit fiind fiindca sunt la egalitate de puncte cu locurile doi si trei si la patru puncte de lider.
urmeaza o saptamana de foc cu meciuri contra locurilor doi si trei dupa care meci cu liderul
''orice ROMAN poate fi si campion si poate ajunge mai sus de locul doi''
Image
borissman
Team Manager
Posts: 240
Joined: Sun Dec 17, 2006 12:08 am
Location: ROMANIA=>IASI

Post by borissman »

bunicutzu wrote:na ... amu ce sa faci, nu toti putem ajunge in A. si eu care sunt in B nu stiu cum o sa ajung acolo. dar e usor sa te dai batut cand dai de greu.
solutii sunt, o iei de la capat cu o strategie mai buna (ai experienta acum), sau iti faci alta echipa (nerecomandat din punctul meu de vedere) si o iei de la capat, daca ai facut asa greseli majore cu echipa asta.
le zici bine, dar cand vezi ca toate sunt impotriva ta iti vine sa iti bagi p*** in el de joc si sa il lasi balta. probabil voi continua si sezonul asta, dupa terminarea lui voi trage linie si voi face o analiza
ECHIPA: Fc Iasi
MANAGER: borissman
Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul !!! (Mircea Badea...respect)
Skulder
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1333
Joined: Fri Aug 25, 2006 12:30 pm

Post by Skulder »

eu mi-am incheiat saptamana neagra din acest sezon cu un egal 0-0 ,saptamana asta din cauza lipsei de timp si neatentiei ca in lok sa-mi fac echipa cand intram ma plimbam aiurea prin meniurile jocului am fost la pamant :D .Am inceput pe 1 saptamana si am ajuns pe 4 bine ca se putea si mai rau :D
dragosh***
Team President
Posts: 824
Joined: Sun Dec 24, 2006 2:05 pm
Location: Medias
Contact:

Post by dragosh*** »

azi am pierdut cu 2 la 1 contra locului 1 :D , era aproape sa fac egal dar nu am putut din cauza teamspiritului.
Cine te-a sfatuit sa fii tu insuti , te-a sfatuit gresit...
EX-Manager: Dragosh***
EX-Team:Fc Steaua Bucharest***
joe black
Assistant Manager
Posts: 92
Joined: Fri Aug 10, 2007 9:07 am
Location: ROMANIA

Post by joe black »

2-1 cu rezervele. :wink: Maine e meciul cu cel de pe locu' 2 :lol: Prevad o distantare la 12 pct :lol:
Post Reply

Return to “Discutii/Intrebari SoccerProject (ro)”