SP Pohár

Moderator: Czech Moderators

Tom9k
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1779
Joined: Mon Aug 28, 2006 6:47 pm
Location: Pražák jak sviò
Contact:

Post by Tom9k »

Paráda, i pøes trapnej výkon sem v dalším kole, kde mì potká géèkaø s celkem nebezpeèným útokem, ale hraju doma a vìøim si na postup 8)
Tom9k - Tom9k Mad Team - In Recycle Bin...
Libo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1421
Joined: Sat Sep 16, 2006 9:20 pm
Location: Ostrava

Post by Libo »

Libo Team - carlozz 4:3

Tak po krasnem zapase me putovani poharem pokracuje, ovsem v pristim kole zakoncim sve putovani, protoze mi los pridelil tym z C divize, ktery jeste navic bojuje o postup do divize B a dnes mel vykon v poharu 135, muj max je zatim jenom 129, takze favoriti je jasny, ale aspon, ze hraju doma, tak vydelam nejaky ten penizek, ktery se vzdycky hodi :wink:
39th season - F.179
Image
Image
foppa 13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1585
Joined: Sun Dec 17, 2006 4:52 pm
Location: Zdar jak Brno
Contact:

Post by foppa 13 »

Hmmm, koukám Libo, že jsme skoro ve stejné situaci. Mì ve støedu v noci èeká asi ještì vìtší oøíšek :lol: . Dostal jsem tým, který už hrál dvakrát A divizi a má dva Béèkové tituly... FORZA BUFFALO-FORUM. Jsem moc zvìdavej co na to naše Fkové týmy øeknou :idea:
EDIT: Teï se dívám, že FORZA BUFFALO má cenu vstupenek na pøáteláky 11 a chodí na nìj 6000 divákù :lol:
Foppa Killers Team |D.22| &
HC Kometa Brno Forever
Libo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1421
Joined: Sat Sep 16, 2006 9:20 pm
Location: Ostrava

Post by Libo »

No chlape, vypada to tak, ze pokud nas souperi nepodceni a nepostavi snad ceckovy tym, tak vypadneme. Ale nevadi, ja sam jsem necekal, ze se dostanu tak daleko, ale jak se rika, nadeje umira posledni :wink:
39th season - F.179
Image
Image
foppa 13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1585
Joined: Sun Dec 17, 2006 4:52 pm
Location: Zdar jak Brno
Contact:

Post by foppa 13 »

No, já také v nedivitelném koutku duše doufám... V úterý do ligy pošlu B tým, a na støedu pošlu áèko... Risknu agresi kolem 70-80 i když má rozhodèí 56 a budu doufat, že to tøeba na penalty ukopu... To mì na výkon min. 125 urèo bude staèit. A pokud by soupeø dal tøeba "jen" 130. Tak se štìstím by ty penalty být mohly. Jinou šanci asi nemám :lol:
Foppa Killers Team |D.22| &
HC Kometa Brno Forever
Libo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1421
Joined: Sat Sep 16, 2006 9:20 pm
Location: Ostrava

Post by Libo »

No vidim, ze jsme na tom stejne s taktikou :wink: Zitra v lize bude taky hrat becko, acko se bude setrit, i kdyz bude hrat zapas pratelskeho poharu, takze 100 fyzicku mit nebudou. Co se tyka agr, tak pujdu na 90, rozohdci ma prisnost 23 a nebyt vykartovani meho nejlepsiho CM, dal bych agr na max, tak budu mit na max jenom styl, cili zaden setreni a bude to jizda od prvni do posledni minuty, jako v anglicke lize :wink:
39th season - F.179
Image
Image
foppa 13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1585
Joined: Sun Dec 17, 2006 4:52 pm
Location: Zdar jak Brno
Contact:

Post by foppa 13 »

Tak Forza Buffalo poslal do zápasu B-tým. A i když jsem dostal èervenou(pøece jenom agrese 75 na rozhodèího 56 bylo asi moc), tak jsem vyhrál 3:1 :) a v dalším kole hraju u Déèkaøe. Ten dává výkony kolem 118-121, takže snad postoupím i do dalšího kola
Foppa Killers Team |D.22| &
HC Kometa Brno Forever
Tom9k
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1779
Joined: Mon Aug 28, 2006 6:47 pm
Location: Pražák jak sviò
Contact:

Post by Tom9k »

Tak fajn, v sedmém kole sem úspìšnì vyøadil dalšího protivníka, a v kole osmém dost se ke mnì pøijede podívat nizozemský céèkaø pulunited. Je to soupeø zvládnutelný, nejspíš rozhodne, kolik budu mít zranìných hráèù. I pøesto, že hraje tak vysokou divizi, dává výkony v prùmìru okolo 125, což je úroveò pro mì zvládnutelná... :wink:
Tom9k - Tom9k Mad Team - In Recycle Bin...
adriano10
Member of the Soccer Project Association
Posts: 3528
Joined: Sun Apr 30, 2006 9:43 am
Location: Ta naše Morava je jistì krásná zem. :-)
Contact:

Post by adriano10 »

LOL :lol:
Tak protože jsem dostal aèkaøa jsem to vypouštìl a šel tam B-tým... Nakonec jsem s ním však remizoval 1:1( s taktikou beton, styl 0% o 1 horší výkon) a na penalty výhra 4:3!!! 8) V dlaším kole jsem dostal netìžký tým z Éèka, ale znovu nepujde A-tým... :wink:
Libo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1421
Joined: Sat Sep 16, 2006 9:20 pm
Location: Ostrava

Post by Libo »

Libo Team - FC Euskadi 1:1

Pokutové kopy 2- 4 Pokutové kopy

Tak ja jsem dnesnim dne, ukoncil sve putovani poharme SP, ale celkem se neni cemu divit. Muj tym mel vykon 128, souper 134, ale v normalni hrace dobe se muj tym drzel, ovsem nezvladl jsem to v penaltovem rozstrelu, bohuzel, ale nic se neda delat. Celkove jsem se svym vystoupenim v poharu spokojeny :wink:
39th season - F.179
Image
Image
oslicek
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1153
Joined: Fri Oct 20, 2006 6:15 pm

vyøazení obhájce

Post by oslicek »

koukám, že obhájce SP poháru dohrál v Èechách. dobrá práce, Raynooku!
foppa 13
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1585
Joined: Sun Dec 17, 2006 4:52 pm
Location: Zdar jak Brno
Contact:

Post by foppa 13 »

Tak dneska v noci se mùj tým rozlouèil s pohárem. Bohužel 2 dùležití hráèi byli zranìni, navíc 2 stopky... Velmi chabý výkon 120 staèil jen na prohru 2:1. Ale i tak jsem spokojen. :)
Foppa Killers Team |D.22| &
HC Kometa Brno Forever
Tom9k
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1779
Joined: Mon Aug 28, 2006 6:47 pm
Location: Pražák jak sviò
Contact:

Post by Tom9k »

Moji hráèi dali do zápasu takøka všechnu, což se zaslouženì podepsalo na výsledku utkání. Úspìšnì jsem vyøadil soupeøe z céèka v pomìru 3 - 2 na góly. V devátém kole na nás èeká velký oøíšek, v podobì mimoøádnì nadupaného déèkaøe, který dal v posledním kole poháru souèet 137, ale tým si stále vìøí a pevnì doufá, že se nám tøeba se štìstím podaøí projít do desátého kola, což by byl pro tým obrovský úspìch 8)
Tom9k - Tom9k Mad Team - In Recycle Bin...
Yamagara no Miharu
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1518
Joined: Mon Apr 24, 2006 1:14 am
Location: somewhere in south China
Contact:

Re: vyøazení obhájce

Post by Yamagara no Miharu »

oslicek wrote:koukám, že obhájce SP poháru dohrál v Èechách. dobrá práce, Raynooku!
obhájce hraje v sobotu u mì :)
koukám, že jsme s Raynookem a dukem zbyli už jenom tøi... nebo je tam eštì nìkdo? :)
Tom9k
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1779
Joined: Mon Aug 28, 2006 6:47 pm
Location: Pražák jak sviò
Contact:

Post by Tom9k »

No tak moje zatim bezstarostnì putování pohárem rezolutním výsledkem 3-1 utnul klub fc bruges. Škoda, se 100p náladou bysme na nìj možná mìli... :cry:
Tom9k - Tom9k Mad Team - In Recycle Bin...
Post Reply

Return to “Vše o SP/Otázky (cz/sk)”