azor cup XXXXIV: Winner is Gordon Condor
Moderator: Czech Moderators
Re: azor cup XXXXIII: Pozvánky rozeslány
My jsme dnes začali výhrou 3:2 proti šutříkovi
Přehled skupin:
Skupina 1:
1 Poprad (4 v C.6)
2 ACS Pardubice (1 v C.9)
3 Dynamo Oleksovice (1 v F.85)
4 PC Bonner (16 v E.15)
Skupina 2:
1 Los Ojos Unicos (8 v C.7)
2 FK CHMEL (8 v C.6)
3 berusky ( 15 v B.3)
4 Red Bull FC (15 v C.7)
Skupina 3:
1 FK Zemsta (15 v D.23)
2 FC DAC (2 v C.1)
3 FC Letenská šlechta (1 v D.24)
4 Fc Mantel ( 16 v B.1)
Skupina 4:
1 Panda Tessy (2 v C.7)
2 SK Marila Votice (10 v A)
3 AC Draha Prague (4 v D.2)
4 FC Crue Olomouc (4 v F.49)
Skupina 5:
1 Banik 1922 (5 v E.24)
2 FC Klokan (4 v E.24)
3 DBS on tour (7 v F.13)
4 Šutrteam ( 12 v B.2)
Skupina 6:
1 Gondor Condors (3 v A)
2 TJ Lokomotiva Hrany ( 3 v D.5)
3 1.SK Carl Kozojidky (5 v A)
4 Stratovarius ( 11 v A)
Skupina 7:
1 ruda masina (14 v A)
2 Valyrian steel (7 v A)
3 FK Raduzza (1 v B.2)
4 FC Pohled ( 5 v D.26)
Skupina 8:
1 Bohemians 1905 (14 v D.19)
2 Husičova 11 (1 v E.30)
3 F.C. Technica Praha ( 11 v B.2)
4 FC Žďár nad Sázavou (4 v D.22)
Přehled skupin:
Skupina 1:
1 Poprad (4 v C.6)
2 ACS Pardubice (1 v C.9)
3 Dynamo Oleksovice (1 v F.85)
4 PC Bonner (16 v E.15)
Skupina 2:
1 Los Ojos Unicos (8 v C.7)
2 FK CHMEL (8 v C.6)
3 berusky ( 15 v B.3)
4 Red Bull FC (15 v C.7)
Skupina 3:
1 FK Zemsta (15 v D.23)
2 FC DAC (2 v C.1)
3 FC Letenská šlechta (1 v D.24)
4 Fc Mantel ( 16 v B.1)
Skupina 4:
1 Panda Tessy (2 v C.7)
2 SK Marila Votice (10 v A)
3 AC Draha Prague (4 v D.2)
4 FC Crue Olomouc (4 v F.49)
Skupina 5:
1 Banik 1922 (5 v E.24)
2 FC Klokan (4 v E.24)
3 DBS on tour (7 v F.13)
4 Šutrteam ( 12 v B.2)
Skupina 6:
1 Gondor Condors (3 v A)
2 TJ Lokomotiva Hrany ( 3 v D.5)
3 1.SK Carl Kozojidky (5 v A)
4 Stratovarius ( 11 v A)
Skupina 7:
1 ruda masina (14 v A)
2 Valyrian steel (7 v A)
3 FK Raduzza (1 v B.2)
4 FC Pohled ( 5 v D.26)
Skupina 8:
1 Bohemians 1905 (14 v D.19)
2 Husičova 11 (1 v E.30)
3 F.C. Technica Praha ( 11 v B.2)
4 FC Žďár nad Sázavou (4 v D.22)
Re: azor cup XXXXIII: Pozvánky rozeslány
Co se ti nelibi? ze si budes moct vybrat mezi postupem z 1 ci 2 mista a vic neresit?
Na ceste do propadliste dejin.
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 5077
- Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm
Re: azor cup XXXXIII: Pozvánky rozeslány
To by ma tiež zaujímalo, aký problém je pre Radúzku v tejto skupine. Keby tam mala 3 plnohodnotných áčkarov, nič nepoviem, ale toto?acskncl wrote:Co se ti nelibi? ze si budes moct vybrat mezi postupem z 1 ci 2 mista a vic neresit?Raduuza wrote:Nám se naše skupina nelíbí ani trošku...
...new beginning...
Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Re: azor cup XXXXIII: Pozvánky rozeslány
Bohužel DéBéSko potvrdil roli favorita výhrou o 2 góly. Tak uvidíme co předvede ligová kolegyně Jiřina, sice je zatím poslední, ale pokud bude chtít, tak nás hravě přehraje
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 7872
- Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
- Location: Zlín
Re: azor cup XXXXIII: Pozvánky rozeslány
řekl bych že jirina není kolegyně ale kolega...Azor wrote:Bohužel DéBéSko potvrdil roli favorita výhrou o 2 góly. Tak uvidíme co předvede ligová kolegyně Jiřina, sice je zatím poslední, ale pokud bude chtít, tak nás hravě přehraje
Re: azor cup XXXXIII: Pozvánky rozeslány
Asi máš pravdu, v profilu má že je chlap. Holt jsem si myslel že se jeho nick má číst s diakritikou a automaticky z něj udělal ženupalo wrote:řekl bych že jirina není kolegyně ale kolega...Azor wrote:Bohužel DéBéSko potvrdil roli favorita výhrou o 2 góly. Tak uvidíme co předvede ligová kolegyně Jiřina, sice je zatím poslední, ale pokud bude chtít, tak nás hravě přehraje
Re: azor cup XXXXIII: Skupiny do 31.3
Tabulky po 3.kole:
Skupina 1:
1 ACS Pardubice 9 b. 3 0 0 +7
2 Dynamo Oleksovice 6 b. 2 0 1 +3
3 Poprad 3 b. 1 0 2 -1
4 PC Bonner 0 b. 0 0 3 -9
Skupina 2:
1 FK CHMEL 7 b. 2 1 0 +10
2 Los Ojos Unicos 7 b. 2 1 0 +7
3 berusky 3 b- 1 0 2 +1
4 Red Bull FC 0 b. 0 0 3 -18
Skupina 3:
1 FC Letenská šlechta 7 b. 2 1 0 +8
2 FC DAC 7 b. 2 1 0 +7
3 FK Zemsta 3 b. 1 0 2 +1
4 Fc Mantel 0 b. 0 0 3 -16
Skupina 4:
1 AC Draha Prague 9 b. 3 0 0 +3
2 FC Crue Olomouc 4 b. 1 1 1 +0
3 SK Marila Votice 4 b. 1 1 1 +0
4 Panda Tessy 0 b. 0 0 3 -3
Skupina 5:
1 DBS on tour 9 b. 3 0 0 +11
2 Banik 1922 6 b. 2 0 1 +0
3 Šutrteam 3 b. 1 0 2 -1
4 FC Klokan 0 b. 0 0 3 -10
Skupina 6:
1 Gondor Condors 9 b. 3 0 0 +7
2 1.SK Carl Kozojidky 6 b. 2 0 1 +1
3 Stratovarius 3 b. 1 0 2 -4
4 TJ Lokomotiva Hrany 0 b. 0 0 3 -4
Skupina 7:
1 Valyrian steel 9 b. 3 0 0 +4
2 FK Raduzza 6 b. 2 0 1 +1
3 ruda masina 3 b. 1 0 2 -1
4 FC Pohled 0 b. 0 0 3 -4
Skupina 8:
1 Husičova 11 7 b. 2 1 0 +3
2 Bohemians 1905 5 b. 1 2 0 +1
3 F.C. Technica Praha 4 b. 1 1 1 -1
4 FC Žďár nad Sázavou 0 b. 0 0 3 -3
Skupina 1:
1 ACS Pardubice 9 b. 3 0 0 +7
2 Dynamo Oleksovice 6 b. 2 0 1 +3
3 Poprad 3 b. 1 0 2 -1
4 PC Bonner 0 b. 0 0 3 -9
Skupina 2:
1 FK CHMEL 7 b. 2 1 0 +10
2 Los Ojos Unicos 7 b. 2 1 0 +7
3 berusky 3 b- 1 0 2 +1
4 Red Bull FC 0 b. 0 0 3 -18
Skupina 3:
1 FC Letenská šlechta 7 b. 2 1 0 +8
2 FC DAC 7 b. 2 1 0 +7
3 FK Zemsta 3 b. 1 0 2 +1
4 Fc Mantel 0 b. 0 0 3 -16
Skupina 4:
1 AC Draha Prague 9 b. 3 0 0 +3
2 FC Crue Olomouc 4 b. 1 1 1 +0
3 SK Marila Votice 4 b. 1 1 1 +0
4 Panda Tessy 0 b. 0 0 3 -3
Skupina 5:
1 DBS on tour 9 b. 3 0 0 +11
2 Banik 1922 6 b. 2 0 1 +0
3 Šutrteam 3 b. 1 0 2 -1
4 FC Klokan 0 b. 0 0 3 -10
Skupina 6:
1 Gondor Condors 9 b. 3 0 0 +7
2 1.SK Carl Kozojidky 6 b. 2 0 1 +1
3 Stratovarius 3 b. 1 0 2 -4
4 TJ Lokomotiva Hrany 0 b. 0 0 3 -4
Skupina 7:
1 Valyrian steel 9 b. 3 0 0 +4
2 FK Raduzza 6 b. 2 0 1 +1
3 ruda masina 3 b. 1 0 2 -1
4 FC Pohled 0 b. 0 0 3 -4
Skupina 8:
1 Husičova 11 7 b. 2 1 0 +3
2 Bohemians 1905 5 b. 1 2 0 +1
3 F.C. Technica Praha 4 b. 1 1 1 -1
4 FC Žďár nad Sázavou 0 b. 0 0 3 -3
Last edited by Azor on Tue Mar 22, 2016 5:44 pm, edited 2 times in total.
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 5269
- Joined: Sat Jan 05, 2008 10:05 pm
- Location: Litoměřice, Czech Republic
Re: azor cup XXXXIII: Skupiny do 31.3
Tvl nějak se tu nemůžu najít
Re: azor cup XXXXIII: Skupiny do 31.3
Holt musíš jako správný gentleman počkat na Raduzu až i ona odehraje třetí zápastomkycz wrote:Tvl nějak se tu nemůžu najít
Re: azor cup XXXXIII: Skupiny do 31.3
Tak před zítřejším zápasem s klokanama máme o 3 body více než šutřík, takže postup je sice blízko, ale jistotu nám dá neprohra
Re: azor cup XXXXIII: Osmifinále
Los osmifinále:
Ne 3 Dub 2016 (14:00 CET) Valyrian steel ?? - ?? Los Ojos Unicos
Ne 3 Dub 2016 (14:00 CET) AC Draha Prague ?? - ?? Banik 1922
Po 4 Dub 2016 (14:00 CET) ACS Pardubice ?? - ?? F.C. Technica Praha
Po 4 Dub 2016 (22:00 CET) Gondor Condors ?? - ?? FC Letenská šlechta
Út 5 Dub 2016 (10:00 CET) FK CHMEL ?? - ?? FK Raduzza
Út 5 Dub 2016 (18:00 CET) DBS on tour ?? - ?? SK Marila Votice
St 6 Dub 2016 (18:00 CET) FC DAC ?? - ?? 1.SK Carl Kozojidky
So 9 Dub 2016 (22:00 CET) Husičova 11 ?? - ?? Dynamo Oleksovice
No, tak snad se Pan Random zblázní a nechá nás jít dál
Ne 3 Dub 2016 (14:00 CET) Valyrian steel ?? - ?? Los Ojos Unicos
Ne 3 Dub 2016 (14:00 CET) AC Draha Prague ?? - ?? Banik 1922
Po 4 Dub 2016 (14:00 CET) ACS Pardubice ?? - ?? F.C. Technica Praha
Po 4 Dub 2016 (22:00 CET) Gondor Condors ?? - ?? FC Letenská šlechta
Út 5 Dub 2016 (10:00 CET) FK CHMEL ?? - ?? FK Raduzza
Út 5 Dub 2016 (18:00 CET) DBS on tour ?? - ?? SK Marila Votice
St 6 Dub 2016 (18:00 CET) FC DAC ?? - ?? 1.SK Carl Kozojidky
So 9 Dub 2016 (22:00 CET) Husičova 11 ?? - ?? Dynamo Oleksovice
No, tak snad se Pan Random zblázní a nechá nás jít dál
Re: azor cup XXXXIII: Osmifinále
Budeme plně připraveni a chceme postoupitAzor wrote:Los osmifinále:
Ne 3 Dub 2016 (14:00 CET) Valyrian steel ?? - ?? Los Ojos Unicos
Ne 3 Dub 2016 (14:00 CET) AC Draha Prague ?? - ?? Banik 1922
Po 4 Dub 2016 (14:00 CET) ACS Pardubice ?? - ?? F.C. Technica Praha
Po 4 Dub 2016 (22:00 CET) Gondor Condors ?? - ?? FC Letenská šlechta
Út 5 Dub 2016 (10:00 CET) FK CHMEL ?? - ?? FK Raduzza
Út 5 Dub 2016 (18:00 CET) DBS on tour ?? - ?? SK Marila Votice
St 6 Dub 2016 (18:00 CET) FC DAC ?? - ?? 1.SK Carl Kozojidky
So 9 Dub 2016 (22:00 CET) Husičova 11 ?? - ?? Dynamo Oleksovice
No, tak snad se Pan Random zblázní a nechá nás jít dál
Dráha - AC Draha Prague - Rekonstrukce kádru
Re: azor cup XXXXIII: Osmifinále
AC Draha Prague - Banik 1922 4:2 V:139-115
No, aspoň se už blížíme ke 120
No, aspoň se už blížíme ke 120
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 13992
- Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
- Location: Oleksovice
- Contact:
Re: azor cup XXXXIII: Osmifinále
he, my jdeme dál, protože jsem nenastavil
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Konec 74 sezóna SC Hämeenlinna, začátek 115 sezóna
Všichni jste Hajdalaci
-
- Member of the Soccer Project Association
- Posts: 5077
- Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm
Re: azor cup XXXXIII: Osmifinále
Ešteže tak, inak by si prehralps2512 wrote:he, my jdeme dál, protože jsem nenastavil
...new beginning...
Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)