1-2 verloren

Het lijkt wel of alle pech van de wereld dit seizoen mij overvalt. Ik moest deze wedstrijd 3 A-spelers missen, waarbij op 2 van de posities ook nog eens de B-speler gebleseerd was.
En nu de pech van deze wedstrijd: Ik speel met 20% agressie minder dan mijn tegenstander en mijn agressiefste speler heeft een agressie van 77. Mijn 2e agressiefste speler heeft een agressie van 68 en pakt rood. Even enkele agressies van mijn tegenstander opsommen: 95, 91, 85, 81, 80, 78. Hij speelt dus met 20 agressie meer en zijn agressiefste speler heeft 20 agressie meer, en wie krijgt de rode kaart? Ja, ik
Ik ben gedoemd om terug naar E te gaan zeker?! Nog nooit meegemaakt zo'n opeenvolging van pech met de random.
Morgen tegen lobert, een wedstrijd die gewonnen moet worden om toch nog aansluiting te houden met de top-10. We staan nu 14e met 5 punten.