Zrobiê du¿e logo teamu

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Konkurencja to dobre zjawisko, lepsze ni¿ monopol której¶ ze stron :P ale apeluje tutaj o "zdrow±" konkurencjê - wielu ludzi potrzebuje logosów i na pewno dwie osoby nie zaspokoj± ca³ego zapotrzebowania na loga - zwracam uwagê, ¿e ilo¶æ osób korzystaj±cych z forum wzrasta - pojawiaj± siê osoby potrzebuj±ce loga, ale i pojawi± siê takie, które tak¿e bêd± chcia³y siê zaj±æ tak jak wy tworzeniem logosów. Wspomnê tutaj do znudzenia cytowanego przeze mnie hattricka - tam robieniem loga zajmuj± siê dziesi±tki, a nawet setki osób i wszystko to funkcjonuje dobrze, ludzie zamawiaj± loga u tylu logomakerów u ilu maj± ochotê i wybieraj± to które im najbardziej odpowiada i nikt nie ma do nikogo o to pretensji.
Co do sprawy z logosem dla mnie : Twoje loga (KoSaK) tak¿e mi siê podobaj±, szczególnie to drugie na czarnym tle, szkoda tylko tego zamieszania herbem, mam nadziejê ¿e jako¶ doszli¶cie do zgody w tej sprawie ;)
A moim zdaniem je¶li osoba zwraca siê do nas z pro¶b± o stworzenie loga, a ma ju¿ logo stworzone u innego logomakera, to jest szansa na zrobienie tej osobie lepszego loga, a które logo sobie ona wybierze, to ju¿ jej sprawa, prawda ?
No i na koniec chcê powiedzieæ, ¿e nale¿y siê wam obu du¿e uznanie, za wasz± dzia³alno¶æ - napewno wiêkszo¶æ userów, którzy otrzymali od was loga, otrzyma³o du¿o wiêcej, ni¿ mo¿na sobie narysowaæ/przerobiæ w programie Paint ;) wielu otrzyma³o znak rozpoznawczy klubu, mo¿e i takie logo nada³o takiemu zespo³owi duszê, lub chocia¿ pewien wyraz.
Bardzo mile widziana jest na forum taka i podobna dzia³alno¶æ.
Ciekaw jestem na przyk³ad kiedy ludzie zaczn± tworzyæ strony internetowe/blogi po¶wiêcone w³asnym klubom i kiedy zaczn± siê nimi chwaliæ na forum ;)
Tyle z mojej strony, ¿yczê Wam owocnej dzia³alno¶ci w imiê rozwoju Polskiej spo³eczno¶ci w SP.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
KoSaK
Assistant Coach
Posts: 18
Joined: Sat Oct 21, 2006 10:50 pm
Location: Skawina

Post by KoSaK »

Adas =) wrote:KoSak odnosnie tego wpisu o konkurencji... =) wiesz... DZIEKI !!! =) Jak to przeczytalem to mnie zatkalo...serio. =) Respect for You !!! =) Ej ale zrob mu logo !!! KONIECZNIE !!!! Nie robmy sobie na wzajem konkurencji , jak nas prosza to robmy swoje !!! Wkladajmy w to zaangazowanie i tworzmy to o co ludzie prosza... wiec jak widzisz ze ja juz komus logo zrobilem to nie znaczy wcale ze nie mozesz zrobic swojego =) Ale mimo wszystko dzieki za to co odpisales Dessidentowi = "klijentowi" / nie popieram tego... ale to mile z twojej strony DZIEKI =)

PS- oglnie chce jeszcze powiedziec ze nie jestes dla mnie konkurencja i chcial bym abys nie odbieral tez mnie jako konkurencje...ja robie co lubie i ty dzialaj tak samo. Trzym-sie
spokojnie rodrigo :) wyluzuj :)
niemam 14 lat i niemusisz pisac takich zeczy i namawiac mnie jak dziecko;p
widze ze wszyscy "klienci" co do mnie sa od ciebie..pozdro pisz na pw
Team : WG SKAWINKA
League : G.394
zanim zechcesz psioczyæ na moj± klike...
...lepiej odrazu z dachu skocz na dyñke !!!
Image
KoSaK
Assistant Coach
Posts: 18
Joined: Sat Oct 21, 2006 10:50 pm
Location: Skawina

Post by KoSaK »

hehe ok przepraszam cie gladiatior;p
poprostu ja je robie dla zabawy z nudow i niechce stwarzac jakies glupiej konkurencji to jest bez sensu albo zeby pokazac kto robi lepsze loga ;/
czlowiek czlowiekowi wilkiem;p
i pozatym robimy OT
pozdrawiam :)
Team : WG SKAWINKA
League : G.394
zanim zechcesz psioczyæ na moj± klike...
...lepiej odrazu z dachu skocz na dyñke !!!
Image
rufio
Fan
Posts: 2
Joined: Sun Nov 05, 2006 5:03 pm

logo

Post by rufio »

KoSaK ja poprosze logo kolorystycznie podobne do barw gieksy katowice z motymem ze znaczka "pierdole nie robie". bede wdzieczny amigo
Los Piłkarzykos światos mistrzos
C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

Kto mi zrobi logo ?? gg://3765991 albo podaj swoje :-) (juz widze ten tlum ludzi krzyczacych "Ja JA !! Wybierz mnie" ;-))
KoSaK albo Adas ;] zrobi ktorys ? :P
Image
Image FamaS - W@rzywa Team
DuxetLG
Team Manager
Posts: 168
Joined: Sat Mar 04, 2006 12:23 pm

Post by DuxetLG »

Ja mogê komu¶ zrobiæ logo ;)
marcin
Assistant Coach
Posts: 21
Joined: Sun Mar 11, 2007 7:56 pm

Post by marcin »

mógłby mi ktoś zrobić logo... mój nr. gg 6191104
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

Te¿ bym poprosi³ jakbyscie mieli czas:
Team P³on±ce Tygrysy
manager Owca
gg:6400067
Sweepeq
Groundsman
Posts: 8
Joined: Thu Mar 15, 2007 9:04 pm

Post by Sweepeq »

Siema zrobil by mi ktos Loga duze i male oczywiscie bardzo prosze :] jak ktos by mial troche czasu

Moj team : Flota Mks
NICK : Sweeper

Sam szukalem jakiegos ale sa takie jaskies dupne :p mile widziane barwy bialo niebieskie lub na odwrot :]
A o to co sam stworzylem ;] http://img78.imageshack.us/img78/3984/flotabh3.gif
Moze miec podobny motyw :]
Z GOry THX!!! ;]
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

Ech nikt mi nie chcia³ zrobiæ to male sobie zrobi³em: http://i7.tinypic.com/2mq3z9j.jpg ocencie jak wam sie podoba.
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

klivers wrote:Ech nikt mi nie chcia³ zrobiæ to male sobie zrobi³em: http://i7.tinypic.com/2mq3z9j.jpg ocencie jak wam sie podoba.
Dobre :D.

Tak przy okazji - nasi logomakerzy ju¿ dawno nie dawali znaku ¿ycia :/
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
ZIELARZ
Fan
Posts: 1
Joined: Sat Apr 14, 2007 4:54 pm

Post by ZIELARZ »

KoSaK capn±³by¶ mi logo mojego klubu KS gwiazda ?? :D

Chcia³bym ,¿eby dominowa³ tam niebieski kolor ... no i ¿eby by³a gwiazdka jaka¶ super.

Pozdrawiam
zeb75
Assistant Coach
Posts: 11
Joined: Sat Jun 09, 2007 5:46 pm

Post by zeb75 »

jak ktos ma czas to prosilbym o duze i male logo newcastle
C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

na tym forum (polskim) chyba nikt sie nie zajmuje grafika dla funu wiec nie liczyl bym ze ktos zrobi ;(
Image
Image FamaS - W@rzywa Team
"Puszczyk"
Assistant Manager
Posts: 58
Joined: Tue Aug 28, 2007 7:46 pm
Location: Otmuchów

Post by "Puszczyk" »

czy to jest dalej aktualne? potrzebuje logo do swojej dru¿yny :lol:
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”