Która polska dru¿yna wg Was jest najlepsza:?:

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Kefu
Team Board Member
Posts: 419
Joined: Wed Jul 04, 2007 11:23 am
Location: Zabrze

Post by Kefu »

malylegia_91 wrote:Bo nie ma nic nadzwyczajnego w Twojej dru¿ynie.
Bêdziesz gra³ dobrze, ale przegrywa³ z lepszymi :]
Za jakis czas zagramy :) Wtedy z checia Ci udowodnie ze sie mylisz :wink:
Image
Polska Spo³eczno¶æ SoccerProject.com -Do³±cz!!!
malylegia_91
Assistant Coach
Posts: 19
Joined: Sat Oct 20, 2007 8:37 pm

Post by malylegia_91 »

Zobaczymy :]


Wiedz, ze moim celem jest liga A
<cwaniak>
vegus
Assistant Coach
Posts: 12
Joined: Mon Aug 20, 2007 10:40 am
Location: Ruda ¦l±ska
Contact:

Post by vegus »

Liga A to kazdego cel tylko czy go osiagnie ????"
rodowity1928
Team Board Member
Posts: 354
Joined: Thu Sep 27, 2007 1:34 am

Post by rodowity1928 »

Kefu wrote:
malylegia_91 wrote:Bo nie ma nic nadzwyczajnego w Twojej dru¿ynie.
Bêdziesz gra³ dobrze, ale przegrywa³ z lepszymi :]
Za jakis czas zagramy :) Wtedy z checia Ci udowodnie ze sie mylisz :wink:
Ja bym nie wątpił w umiejętności Kefu. O ile mi wiadomo niedawno założyl nową drużyne i dopiero pracuje nad nią. Ale prawda jest ze Kefu talent MA !!! Życze mu jak najlepiej i mam nadzieje że wyjdziemy z ligi H bo tak jak ty jestem narazie na miejscu premiowanym awansem.
Kefu
Team Board Member
Posts: 419
Joined: Wed Jul 04, 2007 11:23 am
Location: Zabrze

Post by Kefu »

rodowity1928 wrote:
Kefu wrote:
malylegia_91 wrote:Bo nie ma nic nadzwyczajnego w Twojej dru¿ynie.
Bêdziesz gra³ dobrze, ale przegrywa³ z lepszymi :]
Za jakis czas zagramy :) Wtedy z checia Ci udowodnie ze sie mylisz :wink:
Ja bym nie w±tpi³ w umiejêtno¶ci Kefu. O ile mi wiadomo niedawno za³o¿yl now± dru¿yne i dopiero pracuje nad ni±. Ale prawda jest ze Kefu talent MA !!! ¯ycze mu jak najlepiej i mam nadzieje ¿e wyjdziemy z ligi H bo tak jak ty jestem narazie na miejscu premiowanym awansem.
hehe...dzieki za wiare w moje sily :) Co do celow w SP to napewno kazdy chcialby kiedys zagrac w lidze A i wedlug mnie kazdy ma rowne szanse ale prawda jest taka, ze trzeba troche w to pograc zeby miec jakies wyniki.

A wracajac do tematu to tak na powaznie najlepszymi polskimi managerami wg mnie sa pearljammer,Gladiator i Grabek :D Pozdro
Image
Polska Spo³eczno¶æ SoccerProject.com -Do³±cz!!!
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Wedlug mnie najlepsi to ci ktorzy nie majac w swoim zespole rewelacyjnych graczy, potrafia wygrac z druzynami lepszymi od siebie i ci ktorzy potrafia w pare sezonow skompletowac sklad, ktorym mozna spokojnie wygrywac w paru ligach wyzej. Czyli krotko mowiac liczy sie umiejetnosc przewidywania i myslenia.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
pawellek
Team Manager
Posts: 168
Joined: Fri Jun 08, 2007 9:34 am

Post by pawellek »

Do tej pory najlepsza wydawala siê druzyna B±belki ale w tym sezonie nie wyglada juz tak mocno mysle ze 3city ma obecnie najmocniejszy sklad.
malylegia_91
Assistant Coach
Posts: 19
Joined: Sat Oct 20, 2007 8:37 pm

Post by malylegia_91 »

Ja nie przepadam za druzyna Babelki. Menago tej druzynki jest nie za fajny..
Nie zycze im nic dobrego :]

Jestem za pearljammer'em :)
SPOKO MENAGO!


-Uwazajcie tez na mnie :twisted: Kilka sezonow i zobaczycie moje umiejetnosci :D -
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Bez w±tpienia B±belki i 3City to najlepsze polskie zespo³y w tej grze na chwile obecn±. Jednak pewna stawka zespolów zbli¿a siê do nich powoli.
Mówiê tutaj o graczach bêd±cych obecnie w lidze D, ewentualnie o czo³ówce lig E. Nie chodzi tylko o posiadanie niez³ych kopaczy, ale o tym jak mened¿er jest dobry decyduje wiele innych cech, nie tylko bieg³o¶æ na rynku transferowym. O wiele wiêcej liczy siê umiejêtno¶æ gry, dobierania sk³adu/agresjii, kombinowanie ze sk³adem - najlepsi graj± w lidze, pucharze, LP, PP, Lidze Mistrzów, albo PUEFA i w wielu TTow i wszêdzie potrafi± walczyæ o je¶li nie najwy¿sze to o wyró¿niaj±ce i satysfakcjonuj±ce ich pozycje - to jest dobry mened¿er.
W lidze pocz±wszy od D (w E ju¿ te¿) jest naprawde bardzo silna rywalizacja i w gronie wielu równych sk³adami zespo³ów trzeba siê wykazaæ du¿ymi umiejêtno¶ciami, ¿eby walczyæ o jeszcze wy¿sze cele.
Mamy ju¿ sporo ekip walcz±cych w ligach D, nie znam wszystkich, ale dobrze radz± sobie np. MaliSko, nie mówi±c o znanym wszystkim FC Car(L)os. Ale MaliSko bardzo dobrze sobie radzi i w LP i w PP i w lidze, w europejskich pucharach te¿ gra³o ca³kiem nie¼le. To mo¿e byæ zespó³, który nied³ugo zapuka do ligi C, albo i lepiej.
Tak¿e moim zdaniem jak ju¿ piszemy o najlepszych mened¿erach to na chwile obecn± trzeba ich szukaæ w ligach B-D(E).

Pearlowi ¿ycze jak najlepiej :D, niech szybko wpada do ligi E, a potem do D i tam udowodni, ¿e jest wart opinii jakie o nim wyg³aszacie :D.

Ja bardzo cenie tych, którzy w³±czaj± siê w rozwój spo³eczno¶ci, tak jak nasi prowadzacy (dawni i obecni, o np. te¿ Pearl :D), twórca portalu WojT, grabek któremu zawdzieczamy polsk± wersje strony i aktualizacje og³oszeñ SP na stronie, Leo który pomaga w moderowaniu forum, manro1 (wcze¶niej te¿ grabek) i Pearl którzy s± koordynatorami europejskich pucharów i innym, którzy przyczyniaj± siê do rozwoju spo³eczno¶ci. Im nale¿y siê du¿e uznanie, bo czê¶æ wk³adu jaki po¶wiêcaj± grze po¶wiêcaj± spo³eczno¶ci, a nie w³asnej dru¿ynie. Mimo to wielu z nich prowadzi z sukcesami (czêsto jak na nasz± skale ogromnymi) swój zespó³, przez co mo¿na powiedzieæ, ¿e s± podwójnie wielcy.

Mo¿na te¿ dodaæ, ¿e dobry mened¿er to taki, który do sukcesu doszed³ uczciw± drog±.
malylegia_91 wrote:Ja nie przepadam za druzyna Babelki. Menago tej druzynki jest nie za fajny..
@malylegia_91
Bez komentarza.
Ten cz³owiek w³o¿y³ bardzo du¿o do tej gry i do tego prowadzi zespó³ z sukcesami bez precedensu jak na skale dorobku naszego kraju w SP. To czy go lubisz nie powinno tu mieæ ¿adnego znaczenia, rozmawiamy o najlepszych mened¿erach, a nie o osobistych stosunkach do kogo¶ ;)
Jak ta dyskusja ma mieæ jaki¶ sens, to ka¿dy powinien obiektywnie siê wypowiadaæ.

Czekam na to jak ty siê zapiszesz na kartach historii tej gry.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Kefu
Team Board Member
Posts: 419
Joined: Wed Jul 04, 2007 11:23 am
Location: Zabrze

Post by Kefu »

malylegia_91 wrote:Ja nie przepadam za druzyna Babelki. Menago tej druzynki jest nie za fajny..
Nie zycze im nic dobrego :]

Jestem za pearljammer'em :)
SPOKO MENAGO!


-Uwazajcie tez na mnie :twisted: Kilka sezonow i zobaczycie moje umiejetnosci :D -
"Kolego" ja przede wszystkim jestem za sob± (to prowadzi do sukcesu) ale takze kibicuje pearlowi,Gladiatorowi i Grabkowi (ten ostatni to ten wg Ciebie niefajny). Nie wiem co Ci nie pasuje w Grabku...napisz ...
Image
Polska Spo³eczno¶æ SoccerProject.com -Do³±cz!!!
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

W³a¶nie, mam pewne typy, dlaczego mu on nie pasuje, ale chêtnie us³ysze co ma do powiedzenia w tej sprawe .
Za co mo¿na nie lubiæ jednego z najlepszych mened¿erów w historii (bior±c pod uwage osi±gniêcia) z naszego kraju :lol: ?
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Kefu
Team Board Member
Posts: 419
Joined: Wed Jul 04, 2007 11:23 am
Location: Zabrze

Post by Kefu »

Gladiator wrote:W³a¶nie, mam pewne typy, dlaczego mu on nie pasuje, ale chêtnie us³ysze co ma do powiedzenia w tej sprawe .
Za co mo¿na nie lubiæ jednego z najlepszych mened¿erów w historii (bior±c pod uwage osi±gniêcia) z naszego kraju :lol: ?
Zróbmy sonda¿.
Glad chyba nie trzeba, wszyscy szanuja Grabka za to co robi dla Nas w SP.
Poprostu znalazl sie klient, ktory nie przemyslal do konca tego co napisal i wyszlo tak, ze musimy teraz sie z niego smiac :D
Image
Polska Spo³eczno¶æ SoccerProject.com -Do³±cz!!!
malylegia_91
Assistant Coach
Posts: 19
Joined: Sat Oct 20, 2007 8:37 pm

Post by malylegia_91 »

A co mnie interesuje, ze on ma duzy wklad w tej grze. Tu chodzi o niego!
Nie bede wam tlumaczyl bo nie chce mi sie.

A ty..kefu nie udawaj cwaniaka. Bo jak ogladalem twoja druzyne to za dobry wcale nie jestes. Przeczytalem tez, ze zaczales od poczatku. Czyli wczesniej ci tez dobrze nie szlo..

<<]|_(O)]|_ >>
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

malylegia_91 wrote:A co mnie interesuje, ze on ma duzy wklad w tej grze. Tu chodzi o niego!
Nie bede wam tlumaczyl bo nie chce mi sie.
Hym domyslam sie ze oceniasz menadzerow pod wzgledem ich udzielania sie na forum badz pomagania innym, przyznam sie ze jak zaczynalem sam napisalem do grabka z jakims pytaniem na odp czekalem chyba 2 dni i uzyskalem odpowiedz ktora nic w zasadzie mi nie wytlumaczyla, bo mialem za maly staz w tej grze i za malo wiedzialem (np nie znalem skrotow jak SP, HS, itd), wiec nie szufladkujmy menadzerow tylko dlatego ze nie udzielaja sie w tematach dotyczacych pomocy innym menadzerom, bo nie kazdy ma tak wiele czasu aby starczylo go na wszystko, a do tego pamietajmy o tym ze taki Grabek z pewnoscia dostaje dziennie pare-parkanascie-parkadziesiat wiadomosci na PW o prosbe w udzieleniu jakiejs pomocy.

Tutaj chodzi chyba raczej o ocene umiejetnosci grania (wygrywania) meczy, na ktory wplywa wiele roznorodnych skladowych, poczawszy od sytuacji finansowej klubu, po ustawienie samego skladu na poszczegolne mecze konczac.

Fakt faktem ze latwiej jest ocenic kogos kto ma dluzszy staz w tej grze, bo bedzie w wyzszej lidze i gdy zaczynal bylo calkiem inaczej, a trudniej tych ktorzy zaczeli stosunkowo niedawno, bo obecnie aby grac w lidze A trzeba poswiecic ponad rok na ta gre awansujac co sezon do wyzszej ligi.

P.S. Ja moge powiedziec ze nie znam grabka wymienilem z nim jedna, badz dwie wiadomosci, ale calkiem smialo moge rowniez stwierdzic ze jest to jeden z menadzerow ktory zaczynal najwczesniej grac w SP i jako jedyny do tej pory gral w lidze A (mowie tylko o polskich menadzerach), wiec nawet jesli go nie lubimy to gdyby istnialo cos takiego jak sala slaw to Grabek jako pierwszy by byl do niej wpisany.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Ta, ja my¶lê, ¿e kolega malylegia_91 napisa³ do grabka z jakim¶ pytaniem, na które odpowied¼ móg³ w 3 minuty znale¼æ w FAQ albo w zasadach. Ja te¿ odbieram sporo takich wiadomo¶ci, nie odpowiadam, tylko odsy³am do ¼róde³ wiedzy, jakie s± dostêpne (zasady, FAQ, FFAQ - forumowe FAQ :P, forum). Chyba ¿e pytanie nie jest trywialne :P, jak np. Ufuss'a, który dr±¿y grê na wylot :D i czêsto sam nie wiem co mu odpowiedzieæ, bo nie znam odpowiedzi. To s± pytania, które warto przemy¶leæ i podyskutowaæ.
Do przegl±du transferów odsy³am wszystkich, którzy pisz± z pro¶b± o wycene zawodnika.

Co do tematu - na pewno s± ró¿ne warianty którymi mo¿na osi±gn±æ sukces.
Co do zespo³ów, które zaczyna³y grê wcze¶niej - niew±tpliwie jest to du¿a zaleta, jednak obserwuje siê wiele zespo³ów graj±cych od dawien dawna, które nie daj± sobie rady, spadaj± co sezon z wysokich lig, a¿ wreszcie zatrzymuj± siê gdzies na poziomie ligowym F. Jednak ¿eby siê utrzymaæ w ligach A-C trzeba byæ dobrym. Ja mam ju¿ za sob± jedyny w swej karierze spadek - spadek z ligi C, walczy³em do ostatniej kolejki o utrzymanie, poziom by³ taki, ¿e w jednej kolejce ostatni zespó³ pokona³ lidera i to nie przez to, ¿e lider go zlekcewa¿y³, lider zagra³ na swoim poziomie, ale ten ostatni zespó³ osi±gn±³ po prostu lepsze statystyki. Ja miêdzy innymi zremisowa³em z liderem, a przegra³em z jednym z ostatnich teamów w koñcowej klasyfikacji, w obu meczach osi±gn±³em podobny poziom ocen formacji.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Locked

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”