dwa bugi w jeden dzien... felerny 5 maja

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
tWOJ.Pan
Fan
Posts: 4
Joined: Sun May 06, 2007 6:48 pm

dwa bugi w jeden dzien... felerny 5 maja

Post by tWOJ.Pan »

Witam

Sytuacja miała miejce 5 Maja 2008. Proszę spojrzec na moje wydatki. 2x jest 5 Maj 2008 - € 100.000,00 Kwota za podpisanie kontraktu dla zawodnika Slawomir Swistak. I faktycznie pożarło mi drugą "stówkę" a powinno tylko jedną... To pierwszy bug. Drugi dotyczy odejścia zawodnika z drużyny. I on mnie najbardziej boli, bo spadłem przez to z 2giej na 4tą pozycję i raczej bez szans już na odzyskanie miejsca, które da mi awans. Tego dnia miałem przedłużyc zawodnikom kontrakt bo nastepnego on, Slawomir oraz Krzysztof Swistak rowniez mieli odejsc. Wszedłem specjalnie z samego rana (można na pewno to w log inach sprawdzic) by przedłużyc kontrakty i miec pewny awans z w miare dobry skladem. Popatrzylem na wiadomosci i ku mojemu zdziwieniu odszedl zawodnik, ktory mial odejsc jak reszta nastepnego dnia :| i nie przewidzialo mi sie to, ze mial ten akurat odejsc 5tego maja a nie 6tego, poniewaz 4tego maja logowalem sie kilka razy by sie upewnic.
"Jakub Malár odszedł z naszego klubu.

Z wyrazami szacunku,
Zarząd."

Pytanie, dlaczego nie przedłużyłem kontraktu np 5dni wczesniej. Przeciez moglem i tylko jeden problem by pozostał tylko, ze jak ktos nie ma duzo pieniedzy to kazdy dzien zaoszczedzony na pensji to daje pokazna kwote.

Prosze by cos z tym w miare szybko zrobic bo glupio by bylo zebym musial rezygnowac z tak ciekawej i wciagajacej gry tylko przez to, ze jakis blad sie pojawil.

Pozdrawiam i czekam na kontakt.
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Zg³o¶ to na forum globalnym w dziale Open Bugs, tutaj nikt nie jest w stanie nic w tym temacie zrobiæ, nie mamy takich praw. Oczywi¶cie wyja¶nienie musisz tam z³o¿yæ po angielsku.

Z tym odej¶ciem zawodnika mog³o byæ tak, ¿e siê pomyli³e¶ sprawdzaj±c, ¿e zosta³y 2 dni, ale to te¿ zg³o¶ ¿eby mieæ pewno¶æ.

Btw. jak ju¿ macie 5 dni do koñca kontraktu, to nie szczypcie siê o te parê euro, chyba ¿e chcecie potem ¿a³owaæ tak jak kolega, który przedstawi³ swój problem. A co je¶li stronka przestanie dzia³aæ na parê godzin, bêd± jakie¶ problemy z symulacjami i nie uda wam siê przed³u¿yæ kontraktu w ostatnim momencie ? Mocno odradzam, równie¿ czekam do samego koñca z przed³u¿aniem kontraktów, ale nie d³u¿ej ni¿ 5 dni do jego wyga¶niêcia.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
tWOJ.Pan
Fan
Posts: 4
Joined: Sun May 06, 2007 6:48 pm

Post by tWOJ.Pan »

Na pewno źle nie popatrzyłem bo dla pewności poprzedniego dnia sprawdzałem ile do końca :) i 3 zawodników miało odejśc tego samego dnia.


A co do naprawy bugu to napisze na globalnym :) Dzieki i pozdrawiam
BartGib
Team President
Posts: 520
Joined: Fri Jun 01, 2007 8:51 am
Location: Poland, Szczecin

Post by BartGib »

Tak jak napisa³ Glad, mi w ten sposób wciê³o najlepszego CM, bo stronka SP nie dzia³a³a, dlatego teraz podpisujê jak zostaje 2-3 dni...
Image

"Dwie rzeczy są nieograniczone - wszechświat i ludzka głupota.
Co do tego pierwszego nie mam jednak pewności".
Albert Einstein
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”