pe³ne nagranie z egzekucji saddama

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Locked
Leonardo
Team President
Posts: 531
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:59 am
Location: Pniewy Poland
Contact:

pe³ne nagranie z egzekucji saddama

Post by Leonardo »

Tha_Don
Team Board Member
Posts: 329
Joined: Mon Jul 24, 2006 11:07 am
Location: Gdañsk

Post by Tha_Don »

ciekawe kiedy powstanie jakie¶ reality show z egzekucjami...
Ruthless
Liga E.26
Od 10 sezonu w lidze ;P
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Wg. mnie to nie jest odpowiedni materia³ do prezentowania go na tym forum. Forum przegl±daj± równie¿ bardzo m³odzi u¿ytkownicy, a filmik o tym jak kogo¶ wieszaj± nie jest chyba najlepszym materia³em dydaktycznym. Poza tym ta egzekucja to typowa propaganda polityczna.
Podsumowuj±c : wieszanie ludzi i polityka to nie s± tematy jakie mo¿na poruszaæ na tym forum. Nie muszê chyba mówiæ, ¿e temat do kasacji ?!
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Leonardo
Team President
Posts: 531
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:59 am
Location: Pniewy Poland
Contact:

Post by Leonardo »

Co do celu zgadzam sie, polityka, to nie miejsce tego forum.
Filmik wrzuci³em celowo, gdy¿ wg mnie musi go zobaczyæ jak najwiêcej osób, bo mo¿e to byæ dla nich przestroga...
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

Leonardo wrote:Filmik wrzuci³em celowo, gdy¿ wg mnie musi go zobaczyæ jak najwiêcej osób, bo mo¿e to byæ dla nich przestroga...
Nie no tym mnie to bólu rozbawi³e¶.... hehehe... Jaka przestroga? Jeste¶ zwolennikiem USA? Ch³opie takich ludzi na palcach mo¿na policzyæ a ty to na forum wrzucasz... zastanów siê nad tym
Leonardo
Team President
Posts: 531
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:59 am
Location: Pniewy Poland
Contact:

Post by Leonardo »

Nie jestem zwolennikiem USA a raczej zago¿a³ym przeciwnikiem...
przestrogi dla innych chcacych panowaæ nad ¶wiatem(mam nadzieje, ¿e Bush te¿ zawi¶nie) i innych dla których ¿ycie ludzkie nie ma ¿adnej warto¶ci!!
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Leonardo wrote:Filmik wrzuci³em celowo, gdy¿ wg mnie musi go zobaczyæ jak najwiêcej osób, bo mo¿e to byæ dla nich przestroga...
Na to forum raczej nie wchodz± ¿adni dyktatorzy wiêc nie wiem do kogo ta przestroga jest kierowana. Dla mnie to zwyk³a egzekucja, nie ró¿ni±ca siê od tych przeprowadzanych przez tzw. terrorystów. Barbarzyñstwo za barbarzyñstwo, wieki rozwoju cywilizacji posz³y na marne. Chcesz to sobie prezentuj takie materia³y, ja za to odpowiedzialno¶ci nie biorê. Z mojej strony to wszystko.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Leonardo
Team President
Posts: 531
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:59 am
Location: Pniewy Poland
Contact:

Post by Leonardo »

nom, to mia³o was zmusiæ do dyskusji na temat ¿ycia, ¶mierci i s±du ludzkiego, ale widzê, ¿e raczej nikt w ta stronê nie ukierunkowa³ swoich wniosków.
Temat wiec zamykam
Locked

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”