1/8 Ligi Mistrzów

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Piotr99
Team Manager
Posts: 168
Joined: Wed Jan 17, 2007 7:13 pm

Post by Piotr99 »

mo¿e kto¶ przet³umaczyæ na polski:
diky ze ses prihlasil

PS: Mecz Realu z Bayernem by³ wy¶mienity, Królewscy nie powinni odpa¶æ, Roma te¿ super zagra³a... szczególnie ten drugi gol

jednak ju¿ za rok LECH wszystkich pokona DUMA I TRADYCJA :twisted:
MIECZ MIECZYSłAWOWO
Zakarish
Team Manager
Posts: 192
Joined: Tue Jan 23, 2007 9:36 pm

Post by Zakarish »

Dissident wrote:
heh skoro Milan jest slaby to kto zdobyl 5 razy LM?? no coz...jakos Milan zaraz za Realem jest w ilosci trofeow LM...chyba malo wiesz o Lidze Mistrzow...
Wiesz to ile zdoby³ nie znaczy o SILE zespolu a o jego TRADYCJI.
Jak na moje to rzeczywi¶cie Milan jest w wielkiej trojcy moich faworytow:
Milan(szanuje zwlaszcza za zelazna obrone Cafu, Paolo Maldini i Nesta budza podziw ) Chelsea( nie znosze ,ale trzeba przyznac ze sklad i trenera maja z najwyzszej klas) i MU( a tym dla odmiany kibicuje od pamietnego finalu z bayernem :twisted: ) ...co nie zmienia faktu ,ze moze wygrac kazdy.

A co do Podolskiego to wiesz on mial dwa lata jak wyjechal do Niemiec. Cale zycie mieszka tam, ma swoj dom ..nikt mu nie zaproponowal grac w naszej reprezentacji ..ja potrafie to zrozumiec. Mam brata ciotecznego ,ktory w wieku 1,5 roku przeniosl sie do Niemiec i jak z nim rozmawiam to
on tez mowi ,ze ma senstyment do Polski( mowi w tym jezyku ale pisac nie potrafi , zreszta jak Podolski) ,ale wychowal sie, uczy ww tym kraju ktory jest jego DOMEM. Amen
Leonardo
Team President
Posts: 531
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:59 am
Location: Pniewy Poland
Contact:

Post by Leonardo »

Piotr99 wrote:mo¿e kto¶ przet³umaczyæ na polski:
diky ze ses prihlasil
dziêki, ¿e siê zg³osi³e¶???
chyba, nie wiem na 100%
C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

Dissident wrote:
C i a c h o wrote:Milan byl jest i bedzie slaby ;-) mam nadzieje ze Valencia albo Roma zdoebeda puchar LM. W 1/8 byli wyraznie lepsi od rywali i o ile sie nie myle to dawno znaczacego tytuly nie zdobyly ;-) Jedna z nich musi byc w fianle :-) nie obraze sie jak liverpool wygra :P
wez uwazaj co piszesz, sam jestes slaby i ta Twoja jagiellonia :/

heh skoro Milan jest slaby to kto zdobyl 5 razy LM?? no coz...jakos Milan zaraz za Realem jest w ilosci trofeow LM...chyba malo wiesz o Lidze Mistrzow...
Ilosc trofeow imponujaca ale to nie znaczy ze sa dobzi :-) dla mnie sa neutralni ale gdy ktos gra z nimi kibicuje przeciwnikowi :-)
Jak amsz cos do ajgielloni to wpadaj do Bialego :twisted: wtedy inaczej pogadamy bo takie na forum to mozesz se pogadac

Czarnym koniem tej edycji LM jest PSV :-) 8)
Last edited by C i a c h o on Thu Mar 08, 2007 11:56 pm, edited 1 time in total.
Image
Image FamaS - W@rzywa Team
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

C i a c h o wrote:
Dissident wrote:
C i a c h o wrote:Milan byl jest i bedzie slaby ;-) mam nadzieje ze Valencia albo Roma zdoebeda puchar LM. W 1/8 byli wyraznie lepsi od rywali i o ile sie nie myle to dawno znaczacego tytuly nie zdobyly ;-) Jedna z nich musi byc w fianle :-) nie obraze sie jak liverpool wygra :P
wez uwazaj co piszesz, sam jestes slaby i ta Twoja jagiellonia :/

heh skoro Milan jest slaby to kto zdobyl 5 razy LM?? no coz...jakos Milan zaraz za Realem jest w ilosci trofeow LM...chyba malo wiesz o Lidze Mistrzow...
Ilosc trofeow imponujaca ale to nie znaczy ze sa dobzi :-) dla mnie sa neutralni ale gdy ktos gra z nimi kibicuje przeciwnikowi :-)
Jak amsz cos do ajgielloni to wpadaj do Bialego :twisted: wtedy inaczej pogadamy bo takie na forum to mozesz se pogadac

Czarnym koniec tej edycji LM jest PSV :-) 8)
nie strasz nie strasz bo sie.... :)

Zakarish, wlasnie problem w tym ze Podolski sam mowil w jednym z wywiadow, ze czuje sie Polakiem, wiec cos tu chyba nei gra...jak mozna czuc sie polakiem nie majac o tym kraju zadnego pojecia, bo z opowiesci rodzicow itp to nic nie wynika...dobrze, ze on chociaz nie sciemnial ze chce dla nas grac jak to bylo z Johnsonem...
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Zakarish wrote:A co do Podolskiego to wiesz on mial dwa lata jak wyjechal do Niemiec. Cale zycie mieszka tam, ma swoj dom ..nikt mu nie zaproponowal grac w naszej reprezentacji ..ja potrafie to zrozumiec.
Dobrze powiedziane. Nie rozumiem Dissident, czemu siê czepiasz tego Podolskiego, pewnie na jego miejscu zrobi³by¶ to samo.

Z tych zespo³ów które przesz³y do 1/4, chcia³bym ¿eby trofeum zdoby³ MU lub ewentualnie PSV.
Na pewno nie bêdê kibicowa³ Milanowi i Bayernowi.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

Gladiator wrote:
Zakarish wrote:A co do Podolskiego to wiesz on mial dwa lata jak wyjechal do Niemiec. Cale zycie mieszka tam, ma swoj dom ..nikt mu nie zaproponowal grac w naszej reprezentacji ..ja potrafie to zrozumiec.
Dobrze powiedziane. Nie rozumiem Dissident, czemu siê czepiasz tego Podolskiego, pewnie na jego miejscu zrobi³by¶ to samo.

Z tych zespo³ów które przesz³y do 1/4, chcia³bym ¿eby trofeum zdoby³ MU lub ewentualnie PSV.
Na pewno nie bêdê kibicowa³ Milanowi i Bayernowi.
Nie rozumiesz chyba co napisalem...jeslibym tak zrobil, to napewno wczesniej bym nie wygadywal ze czuje sie Polakiem...

...a PSV znow trafi na Milan i odpadnie :) jest slabsze niz poprzednim razem, a z Arsenalem to poprostu fart...

jesli nie Milan to zycze zwyciestwa Valencii...
Patryk
Team Board Member
Posts: 261
Joined: Mon Dec 04, 2006 7:29 pm
Location: Rogo¼no POLAND
Contact:

Post by Patryk »

Dissident wrote:
Zakarish, wlasnie problem w tym ze Podolski sam mowil w jednym z wywiadow, ze czuje sie Polakiem, wiec cos tu chyba nei gra...jak mozna czuc sie polakiem nie majac o tym kraju zadnego pojecia
Widaæ ¿e posiadasz ma³± wiedze o Poldim co roku jest w polsce przyje¿d¿a do Gliwic do swojej babci.
Image
Image

Bayern Monchium
Sezon 18: 1 in H.184
Sezon 19: ? in G.62
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Zestawienie par æwieræfina³owych:
(w nawiasach moje typy)

AC Milan - Bayern Monachium (Milan odpadnie)
PSV Eindhoven - Liverpool (awas PSV)
AS Roma - Manchester United (awans MU)
Chelsea - Valencia (trudno powiedzieæ, raczej awans Chelsea)
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Patryk
Team Board Member
Posts: 261
Joined: Mon Dec 04, 2006 7:29 pm
Location: Rogo¼no POLAND
Contact:

Post by Patryk »

Gladiator wrote:Zestawienie par æwieræfina³owych:
(w nawiasach moje typy)

AC Milan - Bayern Monachium (Milan odpadnie)
Widaæ ¿e musisz nie lubiæ bardzo milany ¿e ju¿ ich skre¶lasz :D
jestem za tym co napisa³ Gladiator
Image
Image

Bayern Monchium
Sezon 18: 1 in H.184
Sezon 19: ? in G.62
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

Patryk wrote:
Gladiator wrote:Zestawienie par æwieræfina³owych:
(w nawiasach moje typy)

AC Milan - Bayern Monachium (Milan odpadnie)
Widaæ ¿e musisz nie lubiæ bardzo milany ¿e ju¿ ich skre¶lasz :D
jestem za tym co napisa³ Gladiator
co to jest milany?

ide o zaklad ze szwaby odpadna :]

Gladi tak bardzo musiales pokazac ze Milanu nie lubisz? Milan odpadnie, a czemu nei napisales jak dalej ze Bayern awans...heh

SZWABY OUT!!
Patryk
Team Board Member
Posts: 261
Joined: Mon Dec 04, 2006 7:29 pm
Location: Rogo¼no POLAND
Contact:

Post by Patryk »

Milan :!: jed¼cie do domu my nie powiemy nikomu :!:
Image
Image

Bayern Monchium
Sezon 18: 1 in H.184
Sezon 19: ? in G.62
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

Patryk wrote:Milan :!: jed¼cie do domu my nie powiemy nikomu :!:
Milan pojedzie, w roli zwyciezcy...znow bedzie 4:1 jak ostatnim razem...malpa kahn ze dwie szmaty wpusci :D
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Dissident wrote:Gladi tak bardzo musiales pokazac ze Milanu nie lubisz? Milan odpadnie, a czemu nei napisales jak dalej ze Bayern awans...heh

SZWABY OUT!!
S³uchaj - nie czepiaj siê, czy ja napisa³em, ¿e Milanu nie lubiê ? Napisa³em, ¿e odpadnie z Bayernem, tak typuje i tyle. O co Ci w ogóle chodzi, w ca³ym w±tku siê czego¶ czepiasz, a¿ pogadaæ normalnie nie mo¿na ...
Last edited by Gladiator on Fri Mar 09, 2007 3:57 pm, edited 1 time in total.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Dissident
Team President
Posts: 802
Joined: Mon Oct 16, 2006 1:14 am

Post by Dissident »

Gladiator wrote:
Dissident wrote:Gladi tak bardzo musiales pokazac ze Milanu nie lubisz? Milan odpadnie, a czemu nei napisales jak dalej ze Bayern awans...heh

SZWABY OUT!!
S³uchaj - nie czepiaj siê, czy ja napisa³em, ¿e Milanu nie lubiê ? Napisa³em, ¿e odpadnie z Bayernem, tak typuje i tyle. O co Ci w ogóle chodzi, w ca³ym w±tku siê czego¶ czepiasz, a¿ pogadaæ normalnie nie mo¿na ...
ja sie czepiam? jakos wszyscy nagle Milan najgorszy itd, czemu sie na inna druzyne nie uczepicie...jak male dzieci...moja druzyna najlepsza, reszta to cieniasy...wiec jakos musze bronic Milanu :] nie wolno? to zbanuj!
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”