Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Trafi³em ;).
Zatem posiadacze SPFA mog± ustawiæ zaproszenia na li¶cie chêtnych do 3tyg. do przodu, a gracze bez SPFA do 2 tyg. do przodu. Dobre pytanie do FAQ :P (aczkolwiek nie a¿ takie FAQ, ale to dodam).

Wynika z tego jeszcze jedno - nie wszystkie dodatkowe opcje jakie daje SPFA s± podane do wiadomo¶ci publicznej, bo tego akurat nie pamiêtam, a czyta³em parê razy o funkcjonalno¶ciach SPFA.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
solqueras
Assistant Coach
Posts: 11
Joined: Sat Sep 01, 2007 4:48 pm

Post by solqueras »

Jetsem nowy i nie bardzo wiem jak dokonac zmian w czasie meczu, jest wogole taka mozliwosc?ustawiam jakis warunek np remisuje lub przegrywam i w okreslonej minucie dokonuje sie ustawiona zmiana.
Czy jesynie w razie kontuzji brany jest pierwszy zawodnik z gory
z gory dzieki za pomoc.
Kefu
Team Board Member
Posts: 419
Joined: Wed Jul 04, 2007 11:23 am
Location: Zabrze

Post by Kefu »

solqueras wrote:Jetsem nowy i nie bardzo wiem jak dokonac zmian w czasie meczu, jest wogole taka mozliwosc?ustawiam jakis warunek np remisuje lub przegrywam i w okreslonej minucie dokonuje sie ustawiona zmiana.
Czy jesynie w razie kontuzji brany jest pierwszy zawodnik z gory
z gory dzieki za pomoc.
Niestety nie ma mozliwosci ingerowania w mecz podczas jego trwania,zadnych warunkow nie mozna ustawic. Podczas gdy sa przeprowadzane symulacje w SP nie mozna sie logowac.
Co do zmian w razie kontuzji, brany jest zawodnik z tej samej pozycji o ile masz takiego na lawce rezerwowych :)
Image
Polska Spo³eczno¶æ SoccerProject.com -Do³±cz!!!
C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

Kefu wrote:
solqueras wrote:Jetsem nowy i nie bardzo wiem jak dokonac zmian w czasie meczu, jest wogole taka mozliwosc?ustawiam jakis warunek np remisuje lub przegrywam i w okreslonej minucie dokonuje sie ustawiona zmiana.
Czy jesynie w razie kontuzji brany jest pierwszy zawodnik z gory
z gory dzieki za pomoc.
Niestety nie ma mozliwosci ingerowania w mecz podczas jego trwania,zadnych warunkow nie mozna ustawic. Podczas gdy sa przeprowadzane symulacje w SP nie mozna sie logowac.
Co do zmian w razie kontuzji, brany jest zawodnik z tej samej pozycji o ile masz takiego na lawce rezerwowych :)
Moze troche inaczej ;) Komputer wybiera najlpeszego z dostepnych.
Na poczatku moze to Ciebie lekko irytowac ale zrozumiesz ze gdyby mozna tak bylo robic to symulacje musialy by trwac 90 min ;) . Rozwiazanie jakie jest teraz jest chyba najlepszym z mozliwych.
Image
Image FamaS - W@rzywa Team
solqueras
Assistant Coach
Posts: 11
Joined: Sat Sep 01, 2007 4:48 pm

Post by solqueras »

A jak jest ze spadkiem do nizszej ligi bo gram teraz w H277 i bylem w strefie spadkowej :lol: ale sie oddalam na szczescie :wink:
Idzie spasc nizej?czy moze skasuja mi team?
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

solqueras wrote:A jak jest ze spadkiem do nizszej ligi bo gram teraz w H277 i bylem w strefie spadkowej :lol: ale sie oddalam na szczescie :wink:
Idzie spasc nizej?czy moze skasuja mi team?
H jest ostatnia liga, nigdzie z niej nie spadniesz.
"If you hate something don't you do it too..."
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

pearljammer wrote:
solqueras wrote:A jak jest ze spadkiem do nizszej ligi bo gram teraz w H277 i bylem w strefie spadkowej :lol: ale sie oddalam na szczescie :wink:
Idzie spasc nizej?czy moze skasuja mi team?
H jest ostatnia liga, nigdzie z niej nie spadniesz.
Nie skasuje ci tez zespolu.

Bedziesz w niej poprostu gral (lidze H) dopuki, albo nie awansujesz do ligi wyzszej (F), albo nie dorobia ligi nizszej (I), do ktorej spadniesz jesli na koniec sezonu bedziesz w strefie spadkowej (6 ostatnich zespolow).
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Sucker89
Assistant Manager
Posts: 85
Joined: Mon Jun 25, 2007 4:53 pm
Location: Krosno, Poland ;)
Contact:

Post by Sucker89 »

Ufuss wrote:
pearljammer wrote:
solqueras wrote:A jak jest ze spadkiem do nizszej ligi bo gram teraz w H277 i bylem w strefie spadkowej :lol: ale sie oddalam na szczescie :wink:
Idzie spasc nizej?czy moze skasuja mi team?
H jest ostatnia liga, nigdzie z niej nie spadniesz.
Nie skasuje ci tez zespolu.

Bedziesz w niej poprostu gral (lidze H) dopuki, albo nie awansujesz do ligi wyzszej (F), albo nie dorobia ligi nizszej (I), do ktorej spadniesz jesli na koniec sezonu bedziesz w strefie spadkowej (6 ostatnich zespolow).
chodzilo ci zapewne o lige G a nie F... a sadzac po liczbie botow to trzeba bedzie czekac bardzo dlugo na lige I... na razie w Soccer Project gra oko³o 40 tysiecy graczy... Znacz±co bedzie musiala wzrosn±c liczba managerow, zeby wprowadzic do SP lige I...
Manager: Sucker89
Team: FC Sucker
Liga: H.368
Season 18: 3 in H.368
Season 19: 1 in H.368
Season 20: 1 in G.123
Season 21: ? in F.???
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

- Liczba lig na danym poziomie ligowym x → L(x) = 3^x,
gdzie x - poziom ligowy (A=0, B=1, C=2, ... , H=7);
- Liczba zespo³ów na poziomie ligowym x → Z(x) = 16 * L(x);
- Liczba wszystkich zespo³ów w grze - suma liczby zespo³ów na wszystkich poziomach ligowych:
S = 16 * ( L(0)+L(1)+L(2)+L(3)+L(4)+L(5)+L(6)+L(7) ) = 16* (1+3+9+27+81+243+729+2187) = 16 * 3280 = 52480.

Oczywi¶cie wliczamy boty, czyli jest to sumaryczna ilo¶c zespo³ów, jakie mieszcz± siê w ligach A-H.

Aktualnie mamy jakie¶ 37500 zespo³ów w grze.
Na ligê 'I' trzeba bêdzie trochê poczekaæ.

Jakbym siê pomyli³ w obliczeniach to dajcie znaæ ;P
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
solqueras
Assistant Coach
Posts: 11
Joined: Sat Sep 01, 2007 4:48 pm

Post by solqueras »

Czy agresja jest wazna dla zawodnika mam mlodeko kopacza ktory gra na pozycji RF i ma 7 % agresji na czerwono czyli mu nie wzrosnie bedzie gral slabo?czy moge liczyc na dobre wystepy i gole :roll: ?
bob88
Assistant Manager
Posts: 82
Joined: Thu Jun 14, 2007 6:43 am

Post by bob88 »

solqueras wrote:Czy agresja jest wazna dla zawodnika mam mlodeko kopacza ktory gra na pozycji RF i ma 7 % agresji na czerwono czyli mu nie wzrosnie bedzie gral slabo?czy moge liczyc na dobre wystepy i gole :roll: ?
Napewno nie bedzie zbyt czesto lapal kartek a to wazne.A czy bedzie dobry i strzelal gole o tym akurat decyduja inne skile.
Kefu
Team Board Member
Posts: 419
Joined: Wed Jul 04, 2007 11:23 am
Location: Zabrze

Post by Kefu »

bob88 wrote:
solqueras wrote:Czy agresja jest wazna dla zawodnika mam mlodeko kopacza ktory gra na pozycji RF i ma 7 % agresji na czerwono czyli mu nie wzrosnie bedzie gral slabo?czy moge liczyc na dobre wystepy i gole :roll: ?
Napewno nie bedzie zbyt czesto lapal kartek a to wazne.A czy bedzie dobry i strzelal gole o tym akurat decyduja inne skile.
Z tego ze ma 7% agresji powinienes sie cieszyc, nie latwo zdobyc takiego zawodnika. Tak jak napisal przedmowca bedziesz mial mniej problemow z kartkami (to juz cos). Jesli chodzi o sprawnosc na danej pozycji, tu RF musisz brac pod uwage skille: Strza³ i Gra g³ow±, pozniej na Przegl±d gry,Wytrzyma³o¶æ...
Image
Polska Spo³eczno¶æ SoccerProject.com -Do³±cz!!!
solqueras
Assistant Coach
Posts: 11
Joined: Sat Sep 01, 2007 4:48 pm

Post by solqueras »

O co chodzi z tym transferem...kupilem zawodnika dalem najwyzsza oferte czas transferu sie zakonczyl i czekam i nic kiedy przejdzie do mojego teamu?
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Je¶li licytowa³e¶ ostatniego dnia licytacji zawodnika to przed³u¿a siê ona o kolejny dzieñ (jest o tym napisane w FAQ).
No chyba ¿e o co¶ innego ci chodzi, bo do koñca nie rozumiem tego co napisa³e¶.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
solqueras
Assistant Coach
Posts: 11
Joined: Sat Sep 01, 2007 4:48 pm

Post by solqueras »

wyglada to tak licytacja juz sie zakonczyla wygralem ale zawodnika nie mama w transferach jest jego nazwisko jak juz wspomnialem aukcja sie zakonczyla przy cenie jest zielona fajka czyli wygralem bo nikt nie dal wiecej ale zawodnika nie amma w teamie wiec kiedy do mnie przejdzie klub moze go nie poscic?
Post Reply

Return to “Wszystko o SP + pytania (pl)”