Wszystko co powinien wiedziec poczatkujacy

Moderators: Moderator, Polish Moderators

enduro
Assistant Coach
Posts: 23
Joined: Tue Aug 14, 2007 1:27 pm

Post by enduro »

jezeli dostałem bada i odpisałem na maila ktorego otrzymałem po polsku to dostane odpowiedz, i czy mozna jakos naprawic swoje bledy (oszustwo) :( i ile mam czasu na wyjasnienie zanim moja druzyna zostanie usunieta
Leonardo
Team President
Posts: 531
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:59 am
Location: Pniewy Poland
Contact:

Post by Leonardo »

Mo¿esz nie logowac siê 2 tygodnie..
ale je¶li to by³o oszustwo.. to raczej po¿egnaj siê z druzyn±..
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

Leonardo wrote:Mo¿esz nie logowac siê 2 tygodnie..
3 tygodnie, po 3 tygodniach traci sie druzyne...
"If you hate something don't you do it too..."
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

enduro wrote:jezeli dosta³em bada i odpisa³em na maila ktorego otrzyma³em po polsku to dostane odpowiedz, i czy mozna jakos naprawic swoje bledy (oszustwo) :( i ile mam czasu na wyjasnienie zanim moja druzyna zostanie usunieta
=> czytaj to <=
Korespondencja tylko w jêzyku angielskim, b±d¼ jêzyku kraju z którego pochodzi szeryf.
Napisa³e¶ po polsku - chyba nie dostaniesz odpowiedzi. Mo¿e je¶li za³±czy³e¶ nazwê zespo³u i mened¿era, to szeryf bêdzie na tyle kumaty i na tyle chêtny, ¿eby pomóc (bo w tej sytuacji nie musi nic robiæ, bo teoretycznie nie wie o co pytasz) to mo¿e ci odpisaæ co jest powodem bana. Ale je¶li masz siê wyspowiadaæ z zarzutów, to musisz mu wyja¶nienia napisaæ po angielsku.

Naprawienie b³êdów - có¿, zazwyczaj dostaje sie nowe ¿ycie w SP (w postaci szansy na za³o¿enie nowego zespo³u). Ale s± osoby, które siê wyspowiada³y i uda³o im siê podaæ konkretne wyja¶nienia, które szeryfowie przyjêli i osoby te zosta³y odblokowane. Zatem nie nale¿y siê poddawaæ i nale¿y próbowaæ wszystko wyja¶niæ (tak jak by³o w rzeczywisto¶ci) i mieæ nadziejê, ¿e wyja¶nienia te szeryfowie uznaj± jako wystarczaj±ce i prawdziwe.

Proszê - uwa¿ajcie z transferami. Je¿eli gracz jest wytrenowany, to porównajcie ceny z przegl±dem transferów. Je¶li gracz jest stary (wiek > 30 lat) to nie sprzedawajcie go za wiêcej ni¿ milion, chyba ¿e gracz ma 30-31 lat i jest naprawdê dobry (>87% oceny ogólnej, czy >70bp). Wszystko wam powie przegl±d transferów.

Pamiêtajcie te¿ o tym, co napisa³em w przytoczonym tutaj og³oszeniu na forum "Ogólna dyskusja".
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
enduro
Assistant Coach
Posts: 23
Joined: Tue Aug 14, 2007 1:27 pm

Post by enduro »

a długo sie czeka na odpowiedz...bo ja czekam juz 5-ty dzien i nic a list napisałem po angielsku
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

enduro wrote:a d³ugo sie czeka na odpowiedz...bo ja czekam juz 5-ty dzien i nic a list napisa³em po angielsku
na jaki adres e-mailowy napisales? jesli ogolny tj sherrifs@soccerproject.com to mozesz dlugo czekac, jesli napiszesz bezposrednio do szeryfa ktory dal Ci bana to szybko mozna uzyskac odpowiedz. Sprawdz z jakiego maila dostales wiadomosc o banie.
"If you hate something don't you do it too..."
enduro
Assistant Coach
Posts: 23
Joined: Tue Aug 14, 2007 1:27 pm

Post by enduro »

no własnie wysłałem bezposrednio na adres: Bats1903@soccerproject.com i nic...nie wiem co mam robic
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

a) czekaæ
b) pisaæ do innego szeryfa, mo¿e bats jest akurat niedostêpny w grze, to te¿ cz³owiek.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

Czesc, mam takie pytanko: czemu moge tylko do 18 wrzesnia stworzyc zaproszenie na liscie chetnych a juz inni do 23 wrzesnia stworzyli?? Jesli chodzi ze mozna tylko 10 na raz to nie oto chodzi:P
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

klivers wrote:Czesc, mam takie pytanko: czemu moge tylko do 18 wrzesnia stworzyc zaproszenie na liscie chetnych a juz inni do 23 wrzesnia stworzyli?? Jesli chodzi ze mozna tylko 10 na raz to nie oto chodzi:P
Dokladnie. Chodzi o to ze jesli masz 10 zaproszen na liscie chetnych to nie mozesz tworzyc juz wiecej, musisz albo anulowac albo poczekac az ktos je zaakceptuje.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

Ufuss wrote:
klivers wrote:Czesc, mam takie pytanko: czemu moge tylko do 18 wrzesnia stworzyc zaproszenie na liscie chetnych a juz inni do 23 wrzesnia stworzyli?? Jesli chodzi ze mozna tylko 10 na raz to nie oto chodzi:P
Dokladnie. Chodzi o to ze jesli masz 10 zaproszen na liscie chetnych to nie mozesz tworzyc juz wiecej, musisz albo anulowac albo poczekac az ktos je zaakceptuje.
no wlasnie nie oto chodzi! moge stwarzac zaproszenia ale tylko do 18 wrzesnia a inni stworzyli na 23 wrzesnia, rozumiesz? jak rozwiniesz liste kiedy chcesz zaproszenie wystawic ostatnia data to 18 a inni stworzyli na dalszy termin
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

klivers wrote:no wlasnie nie oto chodzi! moge stwarzac zaproszenia ale tylko do 18 wrzesnia a inni stworzyli na 23 wrzesnia, rozumiesz? jak rozwiniesz liste kiedy chcesz zaproszenie wystawic ostatnia data to 18 a inni stworzyli na dalszy termin
Moze sa to mecze TTow? Jesli tak to nie ma sie co dziwic bo jesli graja TTow na grupy to zaplanowanie 6 meczy co 3 dni sprawia ze ostatni mecz grupowy moze przypadac przykladowo na 23wrzesnia (czyli jakies 19-20 dni do przodu).
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

Ufuss wrote:
klivers wrote:no wlasnie nie oto chodzi! moge stwarzac zaproszenia ale tylko do 18 wrzesnia a inni stworzyli na 23 wrzesnia, rozumiesz? jak rozwiniesz liste kiedy chcesz zaproszenie wystawic ostatnia data to 18 a inni stworzyli na dalszy termin
Moze sa to mecze TTow? Jesli tak to nie ma sie co dziwic bo jesli graja TTow na grupy to zaplanowanie 6 meczy co 3 dni sprawia ze ostatni mecz grupowy moze przypadac przykladowo na 23wrzesnia (czyli jakies 19-20 dni do przodu).
chyba mnie nie rozumiesz. d³ugo gram i wiem co pisze. To nie jest TTow bo TTow nie s± w liscie chetnych!!! Wiec nie ma odpowiedzi na moje pytanie
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Mo¿e od 18 w górê masz ju¿ zajête terminy ? Nie wiem.
Albo to jaka¶ opcja dla posiadaczy SPFA (ja mam SPFA i mogê zapodaæ zaproszenie na li¶cie chêtnych do 26 wrze¶nia).
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Gladiator wrote:Mo¿e od 18 w górê masz ju¿ zajête terminy ? Nie wiem.
Albo to jaka¶ opcja dla posiadaczy SPFA (ja mam SPFA i mogê zapodaæ zaproszenie na li¶cie chêtnych do 26 wrze¶nia).
No to sie wyjasnilo :)
Ja nie mam SPFA i moge na max 2 tygodnie do przodu planowac mecze.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Post Reply

Return to “Wszystko o SP + pytania (pl)”